

Някак неестествено ми се струва цяла година да се греши, в един ден да се иска прошка и всичко да се оправи. Знам, че е символично, но пак не го приемам. Предпочитам прошката веднага след грешката.

Сега мили мои дружки, за които толкова много се затъжих, активизирайте касичките, вероятноста да се видим в края на месеца е над 90% и ще бъде страхотно ако можем да направим една пролетна национална среща.Още не съм си взела билет, но по всяка вероятност ще пътувам на 26.3.Наистина е за кратко, но да не прекалявам, че трябва да си вземам и лятната доза

Онзи ден нашия средния юнак замина за ексурзия с преспиване в палатки със скаутите ( уф не знам как е аналога на български).Беше радостен,докато родителите му разрешиха.Първия ден нищо, само около 50 пъти обаждане по телефона. А вчера трябваше и родителите да пътуват за там, за някакви общи дейности. Заминаха по живо по здраво с братята и след около половин час ми звънят да приготвя ориз и още нещо, връщат се, юнака няколко пъти повръщал, блед изтощен, като че са изкачвали Еверест. Накратко, вече направихме ред на лекар , да видим какво ще излезе. Ох , да са ни живи и здрави децата и внуците.Вързах на ръцете на моите по мартеничка за здраве и късмет, дадох на щерката за колата, сложих и на моята
Пожелавам ви хубав ден, болничките ни дечица да оздравяват, рожденничките да се чувстват цариците на деня , а всички да имаме хубав ден[/b][/i][/color]







