КГБ = Клуб на Готините Баби - 142.

  • 62 393
  • 722
# 645
Танитка, Здравче, мили мои приятелки,честити да сте, да сте живи и здрави, винаги дейни и ентусиазирани,усмивките да не слизат от лицата ви  Hug





Цитат
Не знам за вас, но аз прошкиния ден не го зачитам.
Някак неестествено ми се струва цяла година да се греши, в един ден да се иска прошка и всичко да се оправи. Знам, че е символично, но пак не го приемам. Предпочитам прошката веднага след грешката.
   newsm10 newsm10


Сега мили мои дружки, за които толкова много се затъжих, активизирайте касичките, вероятноста да се видим в края на месеца е над 90% и ще бъде страхотно ако можем да направим една пролетна национална среща.Още не съм си взела билет, но по всяка вероятност ще пътувам на 26.3.Наистина е за кратко, но да не прекалявам, че трябва да си вземам и лятната доза  Grinning

Онзи ден нашия средния юнак замина за ексурзия с преспиване в палатки със скаутите ( уф не знам как е аналога на български).Беше радостен,докато родителите му разрешиха.Първия ден нищо, само около 50 пъти обаждане по телефона. А вчера трябваше и родителите да пътуват за там, за някакви общи дейности. Заминаха по живо по здраво с братята и след около половин час ми звънят да приготвя ориз и още нещо, връщат се, юнака няколко пъти повръщал, блед изтощен, като че са изкачвали Еверест. Накратко, вече направихме ред  на лекар   , да видим какво ще излезе. Ох , да са ни живи и здрави децата и внуците.Вързах  на ръцете на моите по мартеничка за здраве и късмет, дадох на щерката за колата, сложих и на моята  Mr. Green че да се накичим  с тях, трябва да седнем да обясняваме. Навремето когато работех и получавах пакетчета мартенички бях научила всички колежки " що е това и как се яде" и те с радост ги приемаха и си ги пазеха като късметчета Hug
Пожелавам ви хубав ден, болничките ни дечица да оздравяват, рожденничките да се чувстват цариците на деня , а всички да имаме хубав ден[/b][/i][/color]   Praynig Hug
Виж целия пост
# 646
На лъчезарните ни приятелки Танита и Здравчето Честит Рожден ден! Да сте живи и здрави, все така позитивни и да имате много поводи за радост!
Виж целия пост
# 647
Добрутру!

ТАНЧЕ, СКЪПА МОЯ, ОТ ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛБИ ДА СА НЕ КУРТУЛИСАШ!
ХАЙМАНИТЕ ДА ТЕ СЛУШАТ И ДА ТЕ РАДВАТ!

  ura newsm18 Tada txtloves

И никакви разкиселявания да не те нападат повече.

И ПРОЩАВАЙТЕ!
Гарантирано има за какво. И тепърва ще има, какво да се прави като съм си "слон в стъкларски магазин".

А МОЯТА ПРОШКА е лесна - преди да се обърна и що да видя - вече съм я дала. Пък то няма и за какво.

 newsm51

А, почерпете се за мое здраве! Скромно, но от сърце  cook cook
Щастлива съм, че ви имам!
Виж целия пост
# 648
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, които рано-рано са се сетили за Танитка и за мен!
Прегръщам ви с обич!

 Hug Hug Hug
  ura dazzler1
Виж целия пост
# 649
Добро утро от дъждовна София.
Простете ми, ако с нещо някого съм засегнала. Аз прощавам винаги.
Здравке, Танита, честит ви рожден ден!   bouquet   bouquet  bouquet
Пожелавам здраве и много щастие с близките хора.  newsm59   bigdance2 newsm67
При мене май болестта се завръща.  Rolling Eyes Нещо пак гърлото ме заболя и други екстри.
Виж целия пост
# 650
Честит рожден ден на Танита и Здравче-Мравче,нека винаги да са на гребена на вълната ,да са все така енергични,забавни,добри майки и баби/ каквито са си/ .Наздраве.
 Приемете по един еднакъв букет ,макар и виртуален,моите прегръдки и целувки.
Виж целия пост
# 651

Здравче,Руми,Тани-та!!!! Честити  да сте!Бъдете здрави,щастливи майки и баби и много почитани!Весел празник! bouquet
Виж целия пост
# 652
Здравче, Танита, честити да сте!
Живи и здрави, а и всичко останало да е, както го  искате. Още дъъълги години да се радвате на децата и внуците си.


Сега и аз да поискам прошка: ако с нещо някого съм засегнала, от глупост е било, не от зла умисъл, затова ми простете.
От мене на всички е простено.

Изпих си кафето с вас и отивам да се мятам в кухнята, че моите ще дойдат всичките довечера и ще правя две баници - една със спанак и пресен лук и една със сирене само. И прословутия солен кейк, дето ви дадох рецептата. Яйца ще сваря. Халва съм забравила да купя, и това трябва да свърша. Нещо друго забравям ли? Ако да, казвайте.

Ако имате някаква изпитана рецепта за бърз, лесен и профирен сладкиш, давайте я бързо, че не мога да измисля десерт.

Прегръдки и цАлувки от мен на всичкото бабет!
Виж целия пост
# 653
Светалчо,бързо и вкусно Сладкиш с вафли Боровец ,след малко го почвам
 1кофичка кисело мляко,1ванилия,1ч.л. хлебна сода,1ч.ч. захар,2ч.ч. брашно,половин ч.ч. олио,4 шоколадови вафли.Млякото се разбива със захарта и содата.Прибавя се олиото и брашното.Двете вафли се настъргват и се добавят към сместа.Изсипва се в омаслена тава и се пече.След като се изпече още топъл се маже с масло и се от горе се настъргват другите 2 вафл
и.
Виж целия пост
# 654

Танитка,Здравче,честит рожден ден!Бъдете живи и здрави,все така жизнени,щастливи с любимите ви хора!

За Танитка с обич!

За Здравчето с обич!!!

                 Иве,сладкиша е лесен и бърз при това много вкусен.Правя го вече няколко пъти!
                
Виж целия пост
# 655
Добро утро и от мен!
СВЕТАЛЧО, на сигнала SOS отговарям " немедленно "  
КОКОСОВ СЛАДКИШ:
1 коф. кисело мляко 500гр.
1 ч.ч. захар
половин ч.ч. олио
2 ч.ч. брашно
1ч. лъжичка сода
3суп. лъжици какао
Разбъркваш всичко, изсипваш в набрашнена тава и печеш.
Като изстине го намазваш с 2 кофички сметана, в които слагаш Х 2 суп. л. пудра захар
поръсваш и кокосови стърготини.
Много е бързо-има, няма 4,5 мин е бъркането, бързо се опича, после го забравяш (докато изстине) и 2 мин. да го намажеш със сметаната. Няма начин да не стане, страхотно вкусно е...  newsm10newsm10
Виж целия пост
# 656
              ЗАГОВЕЗНИ

                                  СЕДНАХА  ДЕЦАТА
                           ВСИЧКИ  НА  СОФРАТА
                           ДО  МАМА,  ДО  ТАТКО,
                           ДА  СИ  ХАПНАТ  СЛАДКО
                           БОБЕНА  ЧОРБИЦА,
                           РИБНИК  И  ХАЛВИЦА.

                                  СЪС  МОЛИТВИ  БАБА
                           ЩЕ  НАЧУПИ  ХЛЯБА,
                           ЩЕ  ПРОСТИ  НА  ВСИЧКИ,
                           ГОЛЕМИ,  МЪНИЧКИ,
                           НА  СВОИ  И  ГОСТИ  -
                           ДА  СА  ЛЕКИ  ПОСТИ!...

                           Дора  Габе

Виж целия пост
# 657
Честит рожден ден на Здравче и Танита!
Виж целия пост
# 658
   ЧестИт рожден ден Танче! ЧестИт рожден ден Здравче!
  Много здраве! Много щастИе! Много любов!Много жИвот!
Виж целия пост
# 659
Благодаря за рецептите. Действам! Приказки довечера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия