Азиатска козметика и грим 2

  • 142 561
  • 757
# 285
Хвърлила съм око и на това.Някой да го е ползвал?Предполагам,че е нещо като маска-след като се нанася вечер и се сваля на сутринта newsm78
https://holikaholika.ca/pig-collagen-jelly-pack




Аз ползвам същото на Elizavecca.

Като маска е, може и денем. При миене се усеща леко хлъзгаво, иначе не се вижда след като попие.
Работи добре, без да прави чак чудеса.
Хидратира, замазва за малко леки бръчки.
Аз съм доволна в крайна сметка.
Виж целия пост
# 286
Ще поръчам тестери -тепърва се запознавам със азиатската козметика,и за това мисля да пробвам първо разни неща и после да поръчвам  евентуално цяла опаковка.Околоочният който препоръчахте непременно ще го пробвам.Разколебах се нещо за колагена.Днес пробвах и Миша-ББ крема,не виждам разлика между него и този на Lioele..Еднакви са ми,струва ми се само че Lioele е със повече блясък.
Виж целия пост
# 287
И при мен Lioele много трудно се нанася след гела с охлюви на Мизон.
Търся си нещо околоочно...много ми е суха кожата там.
Виж целия пост
# 288
А има ли  проверени сайтове от където доставката да е безплатна?И плаща ли се някакво мито,знам че имаше някаква сума за  покупки от Щатите,а от Корея ?Към моите тестери от немския ebay имаше и визитка на този сайт,но като не съм пазарувала от него и не мога да се ориентирам нещо за цена на доставки и т.н.Ето го
http://beautynetkorea.com/
Русалка,за този околочен крем ли става въпрос?
http://www.amazon.de/Ohui-First-Cell-Revolution-Cream_20ml/dp/B0 … amp;keywords=ohui
Ще поръчам тестери,но честно казано 150 евро за околочен крем не бих дала,та може да си остана само със тях.Освен ако не върши наистина чудеса...Благодаря за препоръката,ще пробвам все пак Peace
Виж целия пост
# 289
И при мен Lioele много трудно се нанася след гела с охлюви на Мизон.
Търся си нещо околоочно...много ми е суха кожата там.

Доволна ли сте от Мизон?! Защото четох в друга тема похвала относно кожата и по-специално добре дайствал за порите?!
Виж целия пост
# 290
И при мен Lioele много трудно се нанася след гела с охлюви на Мизон.
Търся си нещо околоочно...много ми е суха кожата там.



ей това нещо прекрасно хидратира около очната зона
https://detail.tmall.com/item.htm?id=39061680929&skuId=50690485599

другото от което също съм доволна но малко по малко е това,малко е спам но...
http://www.tkmaxx.com/new-in-beauty/eye-priority-liftox-serum-10ml/invt/42168280

ето и всичко на тази марка,изцяло е насочена към около очния контур
http://www.tkmaxx.com/beauty/skincare+cosmetics/icat/1631#esp_cf … hristian%20Breton
ползвала съм и златния крем за лице и не бях очарована,шисейдо повече ми допада
Виж целия пост
# 291
snow22,не мога да се ориентирам във корейския сайт,а първият крем не мога да го открия със търсачката  другаде.newsm78
Виж целия пост
# 292
snow22,не мога да се ориентирам във корейския сайт,а първият крем не мога да го открия със търсачката  другаде.newsm78


Да,малко е сложно
купувам го от таобао,със посредник мистъртао.в момента е даже 1,53$ без доставка и комисионна
http://www.mistertao.com/beta/    това е посредника
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=902656.msg32611151#msg32611151  и това е темата,за течности избирам малайзийки пощи
Виж целия пост
# 293
Благодаря,snow22! bouquetЗа мен е доста сложно -отказах се.  Peace
Виж целия пост
# 294
И при мен Lioele много трудно се нанася след гела с охлюви на Мизон.
Търся си нещо околоочно...много ми е суха кожата там.

Доволна ли сте от Мизон?! Защото четох в друга тема похвала относно кожата и по-специално добре дайствал за порите?!
Ползвам го от около седмица и не мога да кажа, че съм очарована...попива, извънредно бързо все едно не съм слагала нищо.
При смяната на сезоните моята кожа на лицето и ръцете реагира винаги, толкова ми е суха в момента, че по два пъти крем за ръце слагам сутрин. И не мога да преценя дали ми е от сухотата  в момента или просто си е такъв гела бързо попиващ.
Не виждам никаква видима промяна в кожата ми до тук.
Виж целия пост
# 295
Гелът си е бързо попиващ-аз съм със мазна кожа,от към усещане след Mizon-същата работа...
Виж целия пост
# 296
Момичета, ползвали ли сте от така популярните напоследък cushion-и? И кой бихте препоръчали за смесена кожа?

От любопитство съм поръчала това.Като дойде ще докладвам.

Виж целия пост
# 297
Момичета, ползвали ли сте от така популярните напоследък cushion-и? И кой бихте препоръчали за смесена кожа?
Моят опит с cushion тук
Виж целия пост
# 298
Здравейте!Тази седмица получих тези 2-ва крема                                                                  Ползвам за сега само този от черен охлюв,кожата ми става мека като кадифе,попива супер бързо и не дразни.Аз съм с много чувствителна смесена кожа и ми действа много освежаващо.
Виж целия пост
# 299
На мен къшън (така ли трябва да се транскрибира по нашенски) ми се струват доста сочни и това ме е спирало да си поръчвам. Макар че виждам, че се предлагат и матиращи. Някои има ли опит с тях?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия