Азиатска козметика и грим 2

  • 142 554
  • 757
# 360
Момичета, пристигнаха ми мострите на Iope от сериите Super Vital и Bio retinol...  Общо 10 продукта... И тук удрям на камък - кое, кога и след кое се ползва? Много ще съм благодарна ако някой ми обясни как се ползват - Softener, Emulsion, Serum, Corrector, 2 вида крем - Bio excellent и Bio intensive, околоочен крем и Bio retinol....  Moга ли да приема, че Softener и Serum се ползват като серуми преди крема, а Emulsion е по-леката разновидност на крема? Този Corrector не мога да разбера къде се ползва и кога? Кремовете са доста тежки според мен, за лятото не знам дали ще са подходящи... newsm78 Понеже няма нощен крем, да приемам ли, че всички продукти се ползват и сутрин и вечер? Така като гледам колко са наситени и концентрирани, ми се струва, че аз спокойно мога да мина само с един от продуктите... Снощи тествах Softener+Emulsion и само от тях кожата ми доста се омазни, разбира се по-късно го беше поела, но за една комбинирана кожа ми се струва ще дойдат доста тежки и мазни... Иначе като консистенция са приятни, ухаят невероятно, а дали имат ефект тепърва ще установявам.... Hug
Виж целия пост
# 361
лунна пътека, правилно си се ориентирала

поредността е: софтънър, серум, емулсия (олекотен крем). коректора е един от кремовете им за около очи. това са стъпките и за нощна и за дневна грижа. евентуално нощната вместо емулсия може да е night pack/ mask

ако са ти тежки, запази си ги за есента и зимата.

сега в роузроуз има 30% намаление на Иопе и мислех да взема Мойстжден, но преди няколко дни напоръчах други неща и ще се въздържа.
Виж целия пост
# 362
  Здравейте, може ли да ми препоръчате качествена азиатска козметика за избелване на пигментни петна и изобщо за цялостно изсветляване. В интернет има такова разнообразие от марки и продукти за избелване, че човек просто не може да се ориентира. Сигурна съм, че голяма част от тях са неефикасни или направо вредни, затова ако някой от вас е използвала такава козметика или знае нещо, ще съм благодарна ако ме насочи  bouquet

Виж целия пост
# 363
TonyMoly tomatoex май беше.Страхотни резултати при пигментни петна поне при мен.Започнах да използвам слънцезащита едва миналата година и тенът ми беше ужасен,тази маска ми помогна доста.
Виж целия пост
# 364
Цитат на: Harpalike

сега в роузроуз има 30% намаление на Иопе и мислех да взема Мойстжден, но преди няколко дни напоръчах други неща и ще се въздържа.
[/quote
Здравеѝте !
Колко е доставката от роузроуз ?
Виж целия пост
# 365
TonyMoly tomatoex май беше.Страхотни резултати при пигментни петна поне при мен.Започнах да използвам слънцезащита едва миналата година и тенът ми беше ужасен,тази маска ми помогна доста.

чела съм доста отзиви и в тях ише че ефекта от осветляването е временен  , при тебе как беше , колко често и колко дълго си го използвала  bouquet и в крайна сметка има ли траен ефект
Виж целия пост
# 366
Скрит текст:
Аз за околоочен си поръчах ето това O HUI The First Cell Revolution Eye Cream на тестери защото иначе крема е над 100$. Бях чела препоръки за него но не помня дали беше в тази тема.
Както и да е аз съм на 34 нямам бръчки но нещо беше почнала да ми се изсушава околочната зона и при усмихване да ми се образува пачи крак. Крема доста повлия подхрани кожата и не ми се образува този пачи крак като се усмихвам а дори не го ползвам всеки ден.
Като консистенция е доста гъст и си мислиш че ако сложищ повече няма да го попие по някой пат доста дебело мажа и си попива не мога да кажа че мазнее много някак хем е гъст хем не остава някакво много много мазно усещане. С две думи доволна съм досега съм ползвала околочни на lancome, clinique и др и този крем определно е по-добър.
Съветвам ви ако си вземете на мостри да си приготвите малко бурканче от стар околочен и да си изстискате там тестерите по-удобно е.
Ползвала съм този околоочен, много е хубав, обаче ето този продукт направо ми взе акъла, препоръчвам с две ръце, на мостри естествено, че иначе цената му е...
https://www.google.bg/search?q=OHUI+The+First+Cell+Revolution+Am … =1920&bih=949
Виж целия пост
# 367
Lemy тази ампула серум ли е? Като заместител на околоочен ли го ползваш или просто си много доволна като продукт за лице?
Виж целия пост
# 368
Като серум е, за лице.
Виж целия пост
# 369
TonyMoly tomatoex май беше.Страхотни резултати при пигментни петна поне при мен.Започнах да използвам слънцезащита едва миналата година и тенът ми беше ужасен,тази маска ми помогна доста.

чела съм доста отзиви и в тях ише че ефекта от осветляването е временен  , при тебе как беше , колко често и колко дълго си го използвала  bouquet и в крайна сметка има ли траен ефект
От Великден насам по 2 пъти на седмица и аз лично още след първата маска видях резултат.
Виж целия пост
# 370
Lemy, можеш ли да пратиш линк с мострите които си поръчваш, защото виждам голямо разнообразие от мостри и цени на този продукт  в e-bay. Между 7-17$ за 1мл.

Цитат
TonyMoly tomatoex май беше.Страхотни резултати при пигментни петна поне при мен.Започнах да използвам слънцезащита едва миналата година и тенът ми беше ужасен,тази маска ми помогна доста.

На времето използвах доматени кремове ( не от тази марка) но нямаше ефект. Трябва ми нещо по-сериозно, какво не знам newsm78
Виж целия пост
# 371
Harpalike, благодаря за отзивчивостта ти... bouquet
Като понатрупам малко опит, ще пиша как ми се отразяват 2-те серии и какво ново съм пробвала... Peace
Виж целия пост
# 372
Lemy, можеш ли да пратиш линк с мострите които си поръчваш, защото виждам голямо разнообразие от мостри и цени на този продукт  в e-bay. Между 7-17$ за 1мл.
Не съм в къщи, но като се прибера тези дни, ще проверя запазила ли съм линка, защото поръчвах може би преди две години.
Виж целия пост
# 373
За колко годишна кожа е подходящ този вълшебен серум?
Виж целия пост
# 374
За зряла кожа е според мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия