Вашият РИТУАЛ за почистване на лице с грим или без :)

  • 79 761
  • 736
# 195
Da  Peace
Виж целия пост
# 196
И аз се заинтригувах от почистващите балсами,и със сигурност ще си взема такъв/май засега най-изгодно ми излиза на Клиник Thinking/,но да попитам : става ли с използването на такива муселинови кърпи - http://kasida.bg/komplekt-kyrpi-ot-muselin-mycey-6-br-miks-368-23251.html ?
Виж целия пост
# 197
Страхотна тема, да се разпиша и аз
Вечер:
1. намокрям лицето с хладка вода като хубаво го наплискам и разтъркам миглите.
2. Слагам в дланите почистваш гел на Нукс с мед и с него измивам цялото лице+ очите.
Отскоро процедирам като ползвам Shiseido IBUKI Purifying Cleanser , а на очите само от гела на Нукс.
3. след това остатъците от спирала махам с бифазния дегремьор на Микса или мицеларна вода.
4. лосион също ползвам според моментното състояние на кожата затова имам и 3 вида:
- Биотрейд активен лосион
-Shiseido Benefiance WrinkleResist 24 Balancing Softener Enriched
-Lancôme Tonique Douceur (като този го ползвам рядко, но иначе съм доволна добре почиства)
5. Крем за лице на Шисейдо + околоочен на Деклеор
Сутрин:
1 Измивам само с Шисейдо
2 слагам първо серум Ланком Жинефик
3 крем на Нукс NUXE Crème Prodigieuse Anti-Fatigue Moisturizing Cream
4 и накрая ако не забравя в Т-заоната  Шисейдо Shiseido Pureness Pore Minimizing Cooling Essence ,преди беше на Биодерма pore refiner.
5. околочен на HYDRA LIFE Pro-Youth Sorbet Eye Creme - но е пробно в момента. В търсене  съм на хубав околоочен крем.
Рядко ползвам ексфолианти за лице и маски . Особено ексфолианти  Peace. Както за себе си открих да не ползвам продукти за мазна кожа (моята е норма към смесена ) т.е. силно матиращи и силно измиващи. Продукта от тях е само на Биотрейд , но той е и за други кожни проблеми като след епилация .
Виж целия пост
# 198
Момичета, току що са заредили това във feelunique
http://www.feelunique.com/p/Emma-Hardie-Luxury-Superskin-Face-Body-Hamper

Аз вече поръчах  Mr. Green

Тъкмо от миналата седмица се каня да поръчам една кърпа и почистващия балсам на Emma Hardie и днес видях комплекта. Ще споделя като го пробвам Heart Eyes

И искам да попитам използвате ли Bi-facial на Ланком и за лицето или той е само за почистване на очи?
Виж целия пост
# 199
Чудесна тема, ще следя отзиви и аз за ЕH -с комбинирана кожа съм и ме притеснява дали ще ми понесат добре тези продукти.
 Аз от известно време почиствам лицето с африкански сапун или почистващата пяна на SDoctor и след това сутрин и вечер мажа с http://www.amazon.co.uk/Skin-Doctors-Cosmeceuticals-2194-White/d … ords=Skin+Doctors
 и тена ми е сравнително избистрен и кожата много мека и гладка,а по принцип ми е проблемна и с белези!
Виж целия пост
# 200
deadly_vesi, кой е този  активен лосион на Биотрейд? Разкажи повече  bouquet
Виж целия пост
# 201
И аз се заинтригувах от почистващите балсами,и със сигурност ще си взема такъв/май засега най-изгодно ми излиза на Клиник Thinking/,но да попитам : става ли с използването на такива муселинови кърпи - http://kasida.bg/komplekt-kyrpi-ot-muselin-mycey-6-br-miks-368-23251.html ?
Памук и коприна не е ли различно? Памукът е растение, а коприната я правят копринените буби. Не съм търсила инфо, но това ми идва на прима виста.
Виж целия пост
# 202
Според вас ще навреди ли по някакъв начин,ако нанасям околоочен крем за 40+ при положение че съм 20+?
По мое мнение, вреди.
a.l.e.n.a, т.е. с картата гети има още отстъпка? Колко излиза комплекта?
Благодаря
Виж целия пост
# 203
Сънчо, различни са.
Муселинът е памук.
Коприната е друго нещо.
Виж целия пост
# 204
Според вас ще навреди ли по някакъв начин,ако нанасям околоочен крем за 40+ при положение че съм 20+?

Не, това зависи от нуждите на кожата  Peace Важно е действието на продукта да е съобразено с потребностите, когато се прилага  Peace



aniram***, с тази карта всяка седмица или през две - има отстъпки в опр. бутици, тогава беше за аптеката, сега не е  Peace
Виж целия пост
# 205
аха, ясно, благодаря ти, имам картата, но така и не съм я използвала
Виж целия пост
# 206
Когато беше това намаление - ми казаха в самата аптека - много коректни жени, можеха да премълчат  Peace

А иначе - абонирай се за бюлетина за известия на картата и ще получаваш на мейла в кой период - какво е с отстъпка  Peace

Сега Л'Ерболарио имат 20% отстъпка на бяла и декоративна козметика з алице, но ... да не се отклонявам  Peace
Виж целия пост
# 207
Момичета, току що са заредили това във feelunique
http://www.feelunique.com/p/Emma-Hardie-Luxury-Superskin-Face-Body-Hamper

Аз вече поръчах  Mr. Green

Тъкмо от миналата седмица се каня да поръчам една кърпа и почистващия балсам на Emma Hardie и днес видях комплекта. Ще споделя като го пробвам Heart Eyes

И искам да попитам използвате ли Bi-facial на Ланком и за лицето или той е само за почистване на очи?

Тази почистваща кърпа пере ли се след всяка употреба, тоест всяка вечер?
Ланком-ския продукт е за устни и очи и според мен е най-добрият.
Виж целия пост
# 208
a.l.e.n.a, благодаря за отговора   bouquet А тези отстъпки важат ли за Филорга?  Embarassed
Виж целия пост
# 209
Н еми зарежда линка, но кърпите, ако за тях е въпросът с епреат след всяка употреба. 7-8 са добра бройка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия