Вашият РИТУАЛ за почистване на лице с грим или без :)

  • 79 783
  • 736
# 330
Последното много ме радва  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 331
Мен пък ме вкарва по-скоро в дилемата: дали ми трябва онуй, дето не ми трябва?! Joy hahaha
Виж целия пост
# 332
От както следя темата -всичко ми трябва Joy
Виж целия пост
# 333
  bouquet

Чак всичко, споменато в темата, няма да си купя Simple Smile. Но няколко нови неща - за отскок - да. Разбрах за типове продукти, за които не съм се замисляла - примерно за ензимния пилинг.  И той веднага ми потрябва, хихи.
Виж целия пост
# 334
  bouquet

Чак всичко, споменато в темата, няма да си купя Simple Smile. Но няколко нови неща - за отскок - да. Разбрах за типове продукти, за които не съм се замисляла - примерно за ензимния пилинг.  И той веднага ми потрябва, хихи.
И на мен той ми потрябва.  Laughing С моята гадна мазна кожа с черни точки, просто няма как да не си купя.
Виж целия пост
# 335
Откакто чистя дълбоко кожата си е по-скоро нормална. Преди това беше изразено смесена.
Но нови продукти не добавям /по-скоро заменям от ввреме на време/. Искам да кажа, че освен затрупване и охарчване, и на кожата трябва да се слагат все пак, а на нея може да ѝ натежи.
Виж целия пост
# 336
А с какво ексфолирате?
Тялото с кафе (смляно и използвано )смесено с бадемово/авокдово.маслиново масло .Прави кожата кадифена .
Лицето -различно ,но в момента със скраб :
Виж целия пост
# 337
Откакто чистя дълбоко кожата си е по-скоро нормална.

Какво имаш предвид под дълбоко?
Виж целия пост
# 338
С лимфен дренаж. Не си падам по скрабовете. Кърпа.
Виж целия пост
# 339
Много съм доволна от това гелче на Кларинс - Clarins Pure Melt Cleansing Gel ! newsm76
Топящ се гел - слагаш на лицето и става като нежно олио, просто е уникално..стои се малко с него и после с водичка разтъркваш и олиото се превръща в пяна, много ми харесва, но с тези описания води до извода, че е феноменална химична комбинация просто Laughing
Виж целия пост
# 340
И аз го харесвам. Peace

Моят ритуал; Вечер - махам грима с олио ( на DHC или Daniel Jouvance), мия с пяна (клиник, ЕЛ Ланком, различни), минавам с тоник (зимата по-щадящ), пръскам с термална вода, серум, нощен крем. Сутрин - скраб, термална вода, серум, крем. Маски правя 1-2 пъти седмично. Много обичам тези на Montagne Jeunese . Peace
Виж целия пост
# 341
И аз го харесвам. Peace

Моят ритуал; Вечер - махам грима с олио ( на DHC или Daniel Jouvance), мия с пяна (клиник, ЕЛ Ланком, различни), минавам с тоник (зимата по-щадящ), пръскам с термална вода, серум, нощен крем. Сутрин - скраб, термална вода, серум, крем. Маски правя 1-2 пъти седмично. Много обичам тези на Montagne Jeunese . Peace
кashmir, ползвала ли си и други продукти на Daniel Jouvance- кремове, маски и ако да, доволна ли си. Отдавна заглеждам сайта, но не съм се престрашавала да поръчам.... а цените са чудни!
Виж целия пост
# 342
Много съм доволна от това гелче на Кларинс - Clarins Pure Melt Cleansing Gel ! newsm76
Топящ се гел - слагаш на лицето и става като нежно олио, просто е уникално..стои се малко с него и после с водичка разтъркваш и олиото се превръща в пяна, много ми харесва, но с тези описания води до извода, че е феноменална химична комбинация просто Laughing
Добре де, кажете къде ги продават тия Кларинс? Ама да не е по интернет.  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 343
Обикновено по моловете Wink - Прити шоп,Бюти зоун и т.н.
Виж целия пост
# 344

Сподели повече - как го правиш и т.н.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия