Вашият РИТУАЛ за почистване на лице с грим или без :)

  • 79 784
  • 736
# 300
Илли  Peace с гела към Кларисоника и после с други, харесва ми  Peace

С пяната не ми се струва подходящо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 301
Тъкмо снощи гледах една ютубърка, която коментираше съвместимостта на Кларисоник с различни почистващи средства и препоръча горещо ето това като много сполучлива комбинация:
Peace
Виж целия пост
# 302
Като говорим за грижа за лицето,как се грижите за устните си?
Виж целия пост
# 303
Тъкмо снощи гледах една ютубърка, която коментираше съвместимостта на Кларисоник с различни почистващи средства и препоръча горещо ето това като много сполучлива комбинация:
Peace

А, супер! Така или иначе бях го набелязала след препоръка от приятелка  Hug Нямам търпение да поизхабя малко налични, за да си го взема.
Виж целия пост
# 304
Като говорим за грижа за лицето,как се грижите за устните си?
ексфолирам и подхранвам - използвам NUXE
 
или Биодерма
Виж целия пост
# 305
А с какво ексфолирате?
Виж целия пост
# 306
А с какво ексфолирате?

Виж целия пост
# 307
Норе благодаря,чувала съм и домашни рецепти за ексфолиране,например със захар и мед,питам защото досега грижата ми е приключвала с балсам за устни,време е да започна и с ексфолиране.
Виж целия пост
# 308
Като говорим за грижа за лицето,как се грижите за устните си?
Най-лесно е масаж с кърпа, после масло/крем по предпочитание /
Ако не носиш червило/блясък и т.н или пък са наистина сухи. Иначе може и без масло и така правя.
Виж целия пост
# 309
Как точно се прави този масаж,със суха или мокра кърпа?
Виж целия пост
# 310
Суха. Иначе, няма да смъкнеш старите клетки.
За устните пробвай с кръгови движения.
За около тях пак като детска рисунка пушек от центъра към ъглите горе, и от центъра към ухото - долу.
Всъщност само околото да правиш, няма да имаш проблеми, ако стартираш в добра форма.
Виж целия пост
# 311
Като говорим за грижа за лицето,как се грижите за устните си?

Сухи, напукани и белещи се устни съм имала само след висока температура, а аз разболея ли се, макар и да рядко - вдигам над 39 гр  Peace

Грижата за устните ми е идентична с тази за лицето - вкл. като нанасям крем - неосмислено засягам и тях  Peace
Виж целия пост
# 312
a.l.e.n.a, маската на Alba Botanica идентична ли е като ефект със Sleep&Peel?
Виж целия пост
# 313
Съвсем не  Peace

Бих казала, че нямат много общо  Peace

Гел маската на Алба Ботаника - почиства повърхностния слой на кожата на ензимен принцип, отстраняват се мъртвите клетки  Peace

Докато Sleep & Peel - съдържа - хиалуронова киселина - формула на филорга, като противостарееща грижа, също комплекс от 6 хидрокси киселини (AHA и BHA), с които се постига контролирана ексфолиране и матрични пептиди, които осигуряват защита, успокояват кожата и допълват противостареещите грижи  Peace

За мен са доста различни продукти  Peace Момичетата, които имат пигментни участъци - споделят, че се повлияват много добре и т.н. избистря се тена и прочие  Peace
Виж целия пост
# 314
Аз сега си чакам маската на Алба Ботаника и ще споделя впечатления  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия