Скокове и биатлон, в Сочи ще е новият купон!

  • 32 110
  • 730
# 600
Добчо утро, Нана Simple Smile
Сигурна съм, че днес ще се окичим с най-желаните медали  Hug

Много сладко видео: Емил в прегръдките на батко  Heart Eyes Чух, че той му бил подготвил ските Simple Smile
Виж целия пост
# 601
Да, той му е бил ваксмайстор.

Много сладурско видео. Повдигна ми настроението, след стресът и ужасът, който изживях снощи по повод моите си ставни болежки. Ама няма да ви занимавам де.
Виж целия пост
# 602
Представям си какво е да прегърнеш брат си - олимпийски златен медалист и в същото време да си мъничка част от тази голяма титла  Heart Eyes

И аз имам проблеми. С износена става. Нощем е жив кошмар  Crazy
Ма, ще се оправим.

Еее, чепеларчето ще кара днес. Трябва да видя кога.
Виж целия пост
# 603
Дами, не се давайте на болежките. Аз съм с гонартроза на дясното коляно, ама не се давам, та и на ски се качих в неделя Simple Smile

До сега се наслаждавах на алпийците. Лигети ми е един от любимците и много ще се радвам, ако завърши втория манш и грабне златото- заслужава го.

Нямам търпение и за щафетата.... абе днес денят ми започна с хубаво настроение- дано е за добро.
Виж целия пост
# 604
Дами, не се давайте на болежките. Аз съм с гонартроза на дясното коляно, ама не се давам, та и на ски се качих в неделя Simple Smile

До сега се наслаждавах на алпийците. Лигети ми е един от любимците и много ще се радвам, ако завърши втория манш и грабне златото- заслужава го.

Нямам търпение и за щафетата.... абе днес денят ми започна с хубаво настроение- дано е за добро.

Горещо стискам палци за Тед  Hug Заслужава го това злато, много го заслужава.

И на мен денят ми е много хубав, като вчерашния. Затова съм и така оптимистично настроена  Simple Smile

Паралелният слалом вече бил каран. Радо е завършил на 25 място.
Виж целия пост
# 605
Снощи правих ЯМР. Пепче, с гонартроза на дясно коляно, хипетрофирала медиопателарна плика, хондропатия, износен с неравности ставен хрущял, неистови болки от 1 декември.
Отделно артроза на раменна става, шипове в рамена и врат.
Сега 10 дни физиотерапия и нова торба лекарства и след това контрола, ако не му хареса на доктора, ще реже.  Sick
Виж целия пост
# 606
Снощи правих ЯМР. Пепче, с гонартроза на дясно коляно, хипетрофирала медиопателарна плика, хондропатия, износен с неравности ставен хрущял, неистови болки от 1 декември.
Отделно артроза на раменна става, шипове в рамена и врат.
Сега 10 дни физиотерапия и нова торба лекарства и след това контрола, ако не му хареса на доктора, ще реже.  Sick

Ех, наборке, не е лесна твоята. Аз преди 20 години се контузих и се разминах на косъм с операцията. Само пункция ми правиха и после вкарваха някакви медикаменти в ставата. Когато времето върви към влошаване (особенно ако ще вали), коляното започва да ме боли 1-2 дни по-рано. Със стягащата наколенка от 15 години сме първи дружки.

Стискам палци при теб да се закрепят нещата и да не се стига до операция, че веднъж отворят ли ставата- лошооо.
Виж целия пост
# 607
Пеп, боря се неистово, душо от 1 декември съм на легло у дома. Нито наколенки, нито лекарства, нито мазила помагат. Боли неистово. А, да и излив има в коляното.
Въобще съм тотална разпадаща се.
За капак снощи банкомат ми глътна дебитната карта и драмата стана пълна. Оправих се, но стресът ми дойде в повече.

Извинявайте, че ви се наоплаках, но просто бях пред полудяване.

Сега да се върнем към биатлона.
Французите залагат на Мари Дорен Абер на първи пост, а мъжете са Беатрикс и Фуркад.
Много се надявам Веждътъ да реве и днес.
Виж целия пост
# 608
Той (ВеждЮ) се беше наточил за 5 златни, ама ей го на, заминА Mr. Green
Виж целия пост
# 609
He Puts The G In Giant!!!!
Голям, огромен, гигантски ТЕД ЛИГЕТИ!!!
Бравоо, бравоооо, Тед, бравооо!!!
Виж целия пост
# 610
Дано днес норвежците вземат златото  Praynig
Виж целия пост
# 611
He Puts The G In Giant!!!!
Голям, огромен, гигантски ТЕД ЛИГЕТИ!!!
Бравоо, бравоооо, Тед, бравооо!!!


Заставям зад това мнение. Невероятен Тед. Непобедим в гигантския  Simple Smile
Виж целия пост
# 612
Голямо браво на Тора! Измъкна се Simple Smile
Виж целия пост
# 613
Добър пост и естествено отлична финална обиколка.

Сега да видим Тирил.
Виж целия пост
# 614
ХЕЙА НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ХЕЙА ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! ОБИЧАМ ГО ТОЗИ ЧОВЕК БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия