Скокове и биатлон, в Сочи ще е новият купон!

  • 32 110
  • 730
# 615
Браво, браво!
Дано Емил да не се изложи.
Виж целия пост
# 616
Айде стига де. Това са 43 секунди аванс и 3 резервни патрона. Моля ти се. Ти сега какво искаш. Да получа инфаркт ли?
Виж целия пост
# 617
 Laughing
Знам ли, виж русначето какво направи.
Виж целия пост
# 618
Тихо сега!
Виж целия пост
# 619
Дами, аз мисля, че можем преждевременно да си честитим победата. Браво на НОРГЕ. Няма кой да им вземе златото. А как се радвам за скакаУеца..... няма да са на подиумааааа  newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 620
Момичета в отборният спринт кой победи знаете ли ? Peace
Виж целия пост
# 621
Дами, аз мисля, че можем преждевременно да си честитим победата. Браво на НОРГЕ. Няма кой да им вземе златото. А как се радвам за скакаУеца..... няма да са на подиумааааа  newsm44 newsm44 newsm44
И аз мисля да кажа едно " наздраве" на цялата норвежка нация.  Grinning
Виж целия пост
# 622
При жените Норвегия, при мъжете - Финландия, мисля.

ГОЛЕМИИИИИИИИИИИИИИИ, ХЕЙА НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Виж целия пост
# 623
Браво и на Моравец. Заслужен медал.
Виж целия пост
# 624
Нана благодаря  Peace
честита да им е победата
2 и 3 кои са
Виж целия пост
# 625
E, сега почитателките на ВеджЮ, да дойдат пак да ми кажат, че голям спортист и дрън дрън. Ако аз съм на мястото на останалите трима в тази щафета - такъв шамар ще му отвъртя, че няма да си намери главата. Лигльо.

Ноооооооооооооооо сега! Да викнем мощно

ХЕЙА НОРГЕЕЕЕЕЕ!!! ШАПКИ ДОЛУ ПРЕД КРАЛЯ - 13 МЕДАЛА
Виж целия пост
# 626
Б-Е-З-А-П-Е-Л-А-Ц-И-О-Н-Н-И !!!



Вече не знам какво да мисля за Веждицата. Тоя човек не е добре. Да се осереш на труда на останалите трима. Пълен боклук, пълен  Sick
Виж целия пост
# 627
Зверчо, как не знаеш? Арогантен, надут, нахален, с огромно самочувствие кретен.
Виж целия пост
# 628
Не можах да гледам Crazy

Но това не ми пречи да се радвам newsm44 newsm68

Разкажете по-подробно, какво е направил Вежди Фуркадов, моля Hug
Виж целия пост
# 629
Пусна пред себе си Шипулин и Казар след четвъртата стрелба и демонстрира висше омерзение, като видя че не може да стигне Емил. Съответно финишира на седмо място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия