Домакини 29/ в очакване на пролетта

  • 35 583
  • 743
# 120
щастлива съм newsm44 доколкото може да бъде щастлив човек Crazy  мина томографията при мама и е локализарана гадта #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire в шийката на матката! има разсейки, но нищо от другите органи, като бял, черен и пр дроб и органи не са засегнати. сега, ще се работи върху разсейките с химиото и после робота на давинчи на проф. горчев в плевен за безкръвна операция!!!

има и съвестни лекари в нашата тъпа държавица!!! Peace

ма ко Hug
Виж целия пост
# 121
ЕхооооУ...тук съм ама съм много заета. Пере се жестоко, пердета, килими.... Прозорци се мият.  Нямам време да ви погледна. Пих си чайчето от Нощни , но в движение.  Mr. Green За отопление си говорите ...имам на вилата....жестоко е. Най.-модерното е в последните години. В Бг се предлага. Дайкин е.  Ако някой иска инфо, ще му дам.
Коконче, се те прочетох. Има огромна светлина с тунела. Стискам палци! ЩЕ СЕ ПРЕБОРИТЕ.!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 122
Кокона новината е страхотна  Hug  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Как са принцесите?
Виж целия пост
# 123
Да със сонди. Някаква техника, която ползват сондьори на нефт примерно. След това се излива бетон около тръбите за изолация и стават в "ботуш". 300м. беше пределната дълбочина на която го правят, може и по-малко, даже попаднахме на сайт на фирма коята реално я предлага тази услуга тук. За еднофамилна къща е много скъпо, не невъзможно. Пишеше, че тръбите трябва да са медни, защото имат най-добра проводимост. Имаме познати които сложиха такава система, но на една най-малките дълбочини. При това положение се копае с друга техника и Т в къщата е много по-ниска от 20 градуса. Но поне държи положителни Т, дори да не се обитава зимата, нищо не замръзва, а ако живееш там се отоплява с по- малко средства.
Морена добро утро.
И аз обичам ткоплото. Все се каня да ходя при Смърфи, особено по това време на годината  Laughing
Морена, Сандански ми е любимото място в България, даже и лятото. Нищо, че е 40 градуса на сянка, мен никой не ме кара да стоя на сянка  hahaha

Ей докато публикувам Кокона, как ме зарадва. Браво, видя ли? Много се радвам. Щом е за безкръвна операция значи е хванато навреме, много добра новина. Щом е на матката и да я махнат, няма да й се отрази. Много, много се радвам Коконче, още дълги безгрижни години пожелавам на майка ти  Hug
Виж целия пост
# 124
Коконче,бравос! Радвам се за добрите новини.....
Виж целия пост
# 125
марче Hug Hug Hug да, има светлина а аз, ще издълбая нов тунел  Praynig ако трябва hahaha

Ladybird_  Hug побъркват майка си  Joy отивам да храня едната и се връщам Money

ма ко   bouquet TheNMaster мерси много момичета имате вълшебни палци Hug
Виж целия пост
# 126
Коконче, радвам се за добрите новини. Hug

Марче, сподели подробности за отоплението, моля.

Аз бях проучвала и за инфрачервено подово отопление, но мъжа ми рече и отсече НЕ. Примързя го да проучи, нещо не се любят май с инфрачевените лъчения.  Joy
Виж целия пост
# 127
Привет,банда!
Коконе,много се радвам,малкия дявол е. Praynig
Леле,девойки,как се смях с вашите вчерашни писания...не е истина,а детето спи зад мен. Mr. Green
Честито зъбче Стади.
Нощни,с тези смокини...и аз не помня от кога не съм яла,а така ми се ядат  eat
мрън
Скрит текст:
преди 3 дни моя се скара с майка си,съответно тя е сърдита,нищо че е виновна.обаче жената се сърди и на мен и детето,като настройва и свекъра срещу нас.първия ден ми бе смешно,вчера малко се подразних,ама днес вече едва се побирам в кожата си.ще избухна и не отговаря  censored bambam  моя казва да не им обръщам внимание,но не мога.днес чистя в коридора и детето клекнало там,те ще излизат,тя вече ще я настъпи,но не й да каже да се дръпне.мислех си,че ако я настъпи сигурно ще й плесна един  Blush
Виж целия пост
# 128
Бонболина, върни се и прочети внимателно какво писахме за гъбите, замени само думата "тъща"
Марче, какви килими переш по това време, бе жена  ooooh! За пердетата ни се изясни. Остави ги и ела да ни видиш
Виж целия пост
# 129
Бонболина, върни се и прочети внимателно какво писахме за гъбите, замени само думата "тъща"

Laughing Остави се,ама от няколко дни сме на тема гъби във всяко ястие.Въпроса е е те не ядат,да не са подменили гъбите в хладилника/? Laughing
Виж целия пост
# 130
 Joy ми не знам, тогава да минеш на вариант "торта" по твое усмотрение
Смърфи, няма те днес  newsm78
Контеса и тя обеща днес да пише
Виж целия пост
# 131
 Joy Joy Joy

Ядосах се аз.  #Cussing out

Скрит текст:
В училището, където е Божидар ще има зимен лагер. Поканиха официално родителите да се включат, да сме споделяли с децата си хубавите моменти.
Забавиха обаче много информацията с повече подробности.
И днес изтърсват, че родителите нямат право да ползват общия транспорт и трябва сами да си оправят резервациите и пътуването. #Cussing out Еми благодаря, ще минат и без мен...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 132
Скрит текст:
пусто да опустее и любопитството му,ма не се стърпях и влязох в ОНЗИ форум.ми гадно ми стана,както и да променят тук-тук си оставам.то колко години стаж имам...
Виж целия пост
# 133
Писах ,писах и се изтри.Много се ядосвам така.
Вчера таблета ми се изключи и докато зареди се оптказах да пиша.
Лус много се смях вчера с твойте постове.
Ма ко как  те забравя тм?Не го ли е страх от лактите Joy
По-късно ще ви изчета.
Виж целия пост
# 134
Здрасти, банда  Hug
От вчера само ви чета, че мм е болен и е вкъщи и...знаете как е. Освен мойте две бебета, обгрижвам и още едно. А, и племенниците  Crazy Ама ни се развали рахата - днес си тръгнаха рано рано, и докато не оздравее мъжо няма да идват. Аз други планове имах за тази неочаквана ваканция, ама ... Tired
Коконче, много, много се радвам. Има светлина в тунела наистина, продължаваме да стискаме палци и да се молим за твоето майче fingerscrossed
Ох да имам къщичка ми е отколешна мечта на мен. Никога не съм живяла в къща, обаче как искам дворче с куче, веранда с люлка и, и....размечтах се. Отивам да си нагледам болния мъж  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия