Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 148
  • 756
# 120
Момичета някой да има тлефоона на д-р Михова?
Виж целия пост
# 121
Здравейте, момичета. Записвам се да следя темата, защото имам тайното подозрение, че ще сменя избраната от мен болница с Надежда. В 8-ми месец съм и ми идва нанагорно да изчитам милиарди страници отново след месеци четене, затова се извинявам предварително, ако на въпросите ми вече е отговаряно по-рано. Желанието ми е да родя максимално естествено и недирижирано, при това с дула. Това в общи линии е основната мотивация за избор на болница. Доколкото знам, не е проблем да се ражда в Надежда дори и да съм се проследявала другаде. Необходимо ли е да нося нещо като документация, ако окончателно се спра на тях? Предполагам са необходими предварителни срещи/прегледи? Каква е процедурата? Много ще се радвам, ако някой, който е добре запознат, сподели опит, защото вече се изморих да се лутам.
Виж целия пост
# 122
Момичета,кажете ми кога се връщат част от парите при раждането и какво се изисква!Аз ще раждам в Надежда какво да направя!
Виж целия пост
# 123
Дао, документите са като за всяка друга болница,пълния списък ми е в къщи), можеш да си запишеш час за консултация преди това, за да уговорите въпроса с дулата. Иначе като дойде момента - събираш си докоментите и малко багаж и отиваш, но по-добре си запиши час преди това, ще ти е по-спокойно  Peace
Виж целия пост
# 124
Ванче, какво ти каза Игнатов за хемоглобина?
Виж целия пост
# 125
Dao , провери момента с дулата, защото бях попаднала преди време на една дискусия по темата в която стана ясно, че в "Надежда" не допускат дули. Но това беше миналата година, сега може да са се променили нещата.
Виж целия пост
# 126
vaniaks, здравей, аз родих скоро при Димова - непланирано секцио. Нямам забележки по работата й в операционна, възстановявам се добре, операцията изглежда добре (нямам база за сравнение). Вторият лекар в операционна е различен всеки път - който е на смяна. Можеш да ми пишеш и на лично съобщ., ако имаш нужда.
Виж целия пост
# 127
BettyBoop, това може да е било в началото. Дето се вика, болницата е само на 1 годинка (в новата сграда имам предвид). Лично познавам дула, която е водила няколко раждания там. Самите дули са възхитени от отношението на екипите в болницата, не само пациентките.
Виж целия пост
# 128
Да споделя впечатления от Д-р Игнатов.
Ами на мен ми направи добро впечатление. Прегледа беше много обстоен- около 50 минути- ФМ.
Закъснението-2 часа.
Платих 40 лв.
Радвам се, че си останала доволна.
Другата седмица ще мога и аз да се произнеса.
Как процедирахте с шийката? Успя ли да я измери на коремен?
Виж целия пост
# 129
Да споделя впечатления от Д-р Игнатов.
Ами на мен ми направи добро впечатление. Прегледа беше много обстоен- около 50 минути- ФМ.
Закъснението-2 часа.
Платих 40 лв.
Еми ,представи си следващия пациент колко е чакал  Party Скрининг не се пуска пак така ли,само ФМ,май се набляга на лицевата част и сърцето нали  newsm78 Тия 40лв като 4лв ми се виждат  Joy
БХС на близнаци не се прави. Само ФМ.
Виж целия пост
# 130
Да споделя впечатления от Д-р Игнатов.
Ами на мен ми направи добро впечатление. Прегледа беше много обстоен- около 50 минути- ФМ.
Закъснението-2 часа.
Платих 40 лв.
Радвам се, че си останала доволна.
Другата седмица ще мога и аз да се произнеса.
Как процедирахте с шийката? Успя ли да я измери на коремен?
Измери я, но предупреди, че не е точно измерването на коремен. Изкара я 1 см. По- дълга от колкото Сигридов. Да се надяваме, че поне не се е скъсила Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Ей това е, май съм карък!
Дай му втори шанс!
И жените с 1 бебе преди мен бяха преглеждани минимум по 40 минути.
И той като Сигридов не обяснява много, но измери всичко.
Виж целия пост
# 132
Ванче, какво ти каза Игнатов за хемоглобина?
Същото каквото Сигридов ти е казал на теб Simple Smile
Да наблегна на храните, богати на желязо.
А хапове- засега не.
Виж целия пост
# 133
Д-р Сигридов ми препоръча Билкова Кръв,както и сока от цвекло-като сока задължително нали знаете- добавя се и сок от ябълка,лимон,портокал,има ги в магазини Балев,много помагат за хемоглобина,може и чай от коприва с лимон в нея. Месото не толкова, животните които ядем са анемични....
Виж целия пост
# 134
Магнет, знам за сока, ама аз го пия чист.
Ще го пробвам и чая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия