Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 148
  • 756
# 330
чакаме значи развръзката  Mr. Green
Виж целия пост
# 331
как да бъде объркан ,той е фешън икона  Laughing
Виж целия пост
# 332
Особено с тази прическа Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Бомбата е хвърлена утре да му мислят от регистратурата ,ще дрънчат телефони  hahaha
Не е за шега,ама кво друго ни остава  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 334
desisue, и аз след прегледа при Игнатов съм с контракции:( Коремът ми от няколко дни е като камък.
Виж целия пост
# 335
desisue, и аз след прегледа при Игнатов съм с контракции:( Коремът ми от няколко дни е като камък.
Предполагам, че и ти си се притеснила сериозно и организма реагира. Ако има някаква вратичка да се стигне до Сигридов ще трябва да я използваме.
Виж целия пост
# 336
Значи предлагам Ви, другата събота и неделя да застанеме на изходите на болницата и да чакаме... То всъщност днес е неделя- не е лошо да се пробва и днес  Mr. Green
Смешно, смешно, ама стана трагикомично вече  ooooh!
Виж целия пост
# 337
Звъннах на регистратурата и ме отрязаха, че не записват часове за Д- р Сигридов- бил напуснал, въпреки, че вчера е преглеждал....
Смях, пълен смях ooooh!
Явно трябва да му се звъни на личния телефон newsm78
Виж целия пост
# 338
Аз вчера бях в клиниката, заради училището за бъдещи родители. Ако знаех, че Сигридов е там щях да нахълтам.
desisue, как няма да се притесня? Седем месеца живея с мисълта, че с беба всичко е наред и изведнъж ми се сервира някакъв проблем, без да ми се даде поне насока на какво може да се дължи. Доста се позачудих дали да не отида и някъде другаде на ФМ.
ivankaka, не дадоха ли някакво обяснение? Спомням си как ме баламосваха във фейсбук, че д-р Сигридов имал здравословни проблеми и най-важно за тях било здравето му Mr. Green Аз личен телефон нямам. А и не знам дали ще вдигне,
Виж целия пост
# 339
Бети, не се притеснявай! Не мога да си представя как Игнатов с неговите повърхности прегледи би видял нещо, което Сигридов не е видял при многократните си прегледи  Laughing Аз си затвърждамав мнението, че новите още не могат да работят с ехографа, като ще се учат на нас поне да е безплатно  Mr. Green за да ни компенсират донякъде стреса от безпочвените твърдения  Grinning
Виж целия пост
# 340
Бети, лелята по телефона не даде никакво обяснение...
Виж целия пост
# 341
desisue, как няма да се притесня? Седем месеца живея с мисълта, че с беба всичко е наред и изведнъж ми се сервира някакъв проблем, без да ми се даде поне насока на какво може да се дължи. Доста се позачудих дали да не отида и някъде другаде на ФМ.
[
Аз така направих, записала съм час за вторник за клиниката на Марков, но при някаква докторка.
Виж целия пост
# 342
Desisue, пиши отзиви след това Mr. Green
Виж целия пост
# 343
Вие пък да не сме Весела Тотева,че да ни дойде на крака.Тя е световно известна и е ВИП.После ще има да ги хвали при Гала а пък ние кво ,само им мрънкаме box bash box
Виж целия пост
# 344
Това за д-р Сигридов чак ми се струва нереално. И аз си помислих, че е трябвало да прегледа някоя изключително важна пациентка и за него и за д-р Стаменов, и затова двамата да са направили копромис  newsm78  Едва ли става дума за футболна съпруга, де Simple Smile Още повече, че Сигридов е бил с дънки. Чакащите жени пред кабинета може да са били за друг лекар.  
Иначе няма никаква логика -днес писмо за раздяла, утре -прегледи с широка усмивка в клиниката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия