Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 145
  • 756
# 540
На този сайт има инфо за отворените врати - nadezhda.bg. Понеделник и Петък от 14:00.
Училището за бременни е през събота. Тази също ще има, но местата свършват много бързо.
За стволовите клетки обясняваха на училището, на отворените врати е само акушерката. Повече информация за стволовите клетки можеш да получиш като се свържеш директно с фирмата.
Виж целия пост
# 541
За стволови клетки има човек който разяснява всеки ден без неделя и понеделник ако не ме лъже паметта.Седят на бюрото между касата и там където записват часове. Събота със сигурност са там, но изкл неделя и понеделник или само в един от тези дни почиват. Може да им звъннеш и да попиташ дали ще са там когато ти ходиш на "отворените врати"-тел.: 0882 373 318, 02 44 10 290
Виж целия пост
# 542
Пипи, сайтовете са: http://invitro-bg.com и http://nadezhda.bg/
И двата се актуализират и качват новини.
Както е написала Тeɣa, в клиниката има момиче, което отговаря за стволовите клетки, но май трябва да си определиш среща предварително. Поне с такова впечатление останах от неволно подслушан разговор между пациентка и жена от регистратурата, но най-добре наистина питай по тел. 
Виж целия пост
# 543
Кой е по-актуалния сайт, аз имам само един?

Интересува ме например да качват информация за дни на отворените врати, училище за бременни и т.н..

Знаете ли дали в дните на отворени врати има кой да разясни процедурата ( и цената) за стволови клетки?

за стволовите клетки момичетата са в клиниката  всеки ден и можеш да ги питаш за всичко.
Виж целия пост
# 544
Въпросът ми не е много за тук, та ще ме извините, но някой спомня ли си каква марка бяха дрешките, с които обличаха бебетата в болницата? Може на лични да ми пишете.
Виж целия пост
# 545
Цената на целия пакет за стволовите клетки е 5 200 лева. Ако раждаш в болницата, цената е 4 700 лева. Подробна информация можеш да получиш от момичето, което стои до касата. Можеш да си поискаш и проектодоговор, за да си прочетеш нещата на спокойствие....
Виж целия пост
# 546
Мили мами здравейте и от мен,един бъдещ татко.Днес с моята съпруга бяхме на ехокардиография при д-р Маринов, който ни обясни ,че болницата работи с НЗОК.Искам да ви попитам при едно евентуално раждане там как стоят нещата относно финансовите параметри ,доколкото знам това е частна болница.Моля ако има някой който е родил по здравна каса да ми даде малко повече информация.Нов съм във форума и търсих доста но не открих нищо , ще съм ви безкрайно благодарен за всякаква помощ.Благодаря!
Виж целия пост
# 547
За здравноосигурени раждането е 1750 лв. Simple Smile
Виж целия пост
# 548
Въпросът ми не е много за тук, та ще ме извините, но някой спомня ли си каква марка бяха дрешките, с които обличаха бебетата в болницата? Може на лични да ми пишете.
Дрешките са Rach и са много хубави Simple Smile
Виж целия пост
# 549
Кой е по-актуалния сайт, аз имам само един?

Интересува ме например да качват информация за дни на отворените врати, училище за бременни и т.н..

Знаете ли дали в дните на отворени врати има кой да разясни процедурата ( и цената) за стволови клетки?

За криоконсервация на стволови клетки се обърнете директно към тъканната банка която сте избрали, ако е Биорегенерация може да се свържете с тях по телефона или на място в МБАЛ Надежда http://www.bioregeneration.bg/contacts_bg.htm
Виж целия пост
# 550

Моля още веднъж и по темата за д-р Белкин и ЖК, ако някой има лични впечатления да ги сподели.


Направи ми вагинален преглед (един от многото), когато постъпих в болницата за преносване преди 3 седмици. Беше изключително внимателен - той май държи първенството по най-леко понесен от мен преглед, почти нищо не усетих, а обикновено е доста неприятно усещането. Иначе - мил и любезен, като всички останали доктори там. Скоро ще разкажа повече за раждането ми там.

Относно стволовите клетки - гишето на Биорегенерация се намира точно м/у касата и там, където се записват часове на регистратурата. Ако няма никой - помолете на регистратурата да ги повикат или им се обадете на някой от телефоните на сайта им. Не се изисква предварителна уговорка - просто отивате там и питате, каквото ви интересува. Например тогава, когато така или иначе сте на посещение на отворените врати (петък и понеделник от 14). Има една много мила тъмнокоса дама, която се занимава с това.

Това са сайтовете, а иначе във фейсбук страницата на болницата има информация също :
nadezhda.bg
bioregeneration.bg/
Виж целия пост
# 551
Мерси много за отговорите. След 3 седмици съм на ФМ в понеделник сутринта и след това можем да поговорим. Аз не знаех, че има отделни фирми за стволови клетки, доколкото четох в "Надежда" се занимават с всичко и правят отстъпка, ако си и родил там...Ние не сме решили съвсем, доста е скъпо, но пък ми се иска и затова искам да събера информация, имаме доста време още.

И още повече мерси за този сайт- http://nadezhda.bg/, страшно ми хареса, има много полезна информация..Аз преди имах един, в който имаше само 3 категории- Ние, Вие, Те и почти нищо смислено не пишеше...

Последен въпрос- четох, че училището за бременни е 6 пъти и трябва да си вече в отпуска (т.е. последния месец). На мен ще ми е много сложно да пътувам дотам, особено с големия корем, а и май е в работни дни (защо тогава пише, че мъжът е добре дошъл?) Няма ли нещо като интензивен курс, примерно един цял уикенд, без значение в кой месец... и заплащат ли се курсовете?
Виж целия пост
# 552
Безплатното училище е през събота, но и то е на теми. За да ти е по-интензивно обучението, може да разгледаш къде другаде край теб има безплатни училища в удобно време и да си подбереш лекции, които те интересуват. Има в Лабиринт в Люлин, в мола на Стамболийски и на Цариградско, някъде в кв. Надежда също...
Виж целия пост
# 553
Извинявам се предварително, ако и преди сте дискутирали темата, но как стои въпроса в Надежда с декларацията за припознаване на бебето. Таткото е чужд гражданин с постоянно пребиваване в България. Необходимо ли е предварително да заверим декларацията при нотариус или в Надежда си оправят всички документи? Знам, че после се внасят в общината и не ми се иска от общината изведнъж да кажат, че документът е невалиден без нотариална заверка.
Виж целия пост
# 554
Извинявам се предварително, ако и преди сте дискутирали темата, но как стои въпроса в Надежда с декларацията за припознаване на бебето. Таткото е чужд гражданин с постоянно пребиваване в България. Необходимо ли е предварително да заверим декларацията при нотариус или в Надежда си оправят всички документи? Знам, че после се внасят в общината и не ми се иска от общината изведнъж да кажат, че документът е невалиден без нотариална заверка.

здравей,
искат нотариално да е заверено. На нас нотариуса искаше даже и моята лична карта, но минахме и с копие, тъй че предвиди той да ма копие от твоята лк .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия