Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 148
  • 756
# 390
Е то по ЗК, няма как да очакваш да е лукс...

Ако сметна колко пари съм дала за осигуровки през годините и колко услуги съм ползвала (почти нищо), има как да очаквам, но това е предмет на отделна дискусия...

Иначе е по-зле и от кварталните поликлинки, ама както казах, трябва да преглътнем.
Виж целия пост
# 391
Пипи, то всички сме така:) Аз отдавна се разделих с илюзиите, че ще получа нещо от тази държава.
Иначе техниката на д-р Ташков в Сердика, че е зле- зле е, но не чак толкова:) А и док е готин, дано успея да родя при него. Точно, за да съм сигурна в нещата се следя и веднъж месечно в Надежда. С леки колебания в последно време Laughing
Виж целия пост
# 392
Пипи, то всички сме така:) Аз отдавна се разделих с илюзиите, че ще получа нещо от тази държава.
Иначе техниката на д-р Ташков в Сердика, че е зле- зле е, но не чак толкова:) А и док е готин, дано успея да родя при него. Точно, за да съм сигурна в нещата се следя и веднъж месечно в Надежда. С леки колебания в последно време Laughing

Не, аз не от техниката, стреснах се например от това, че гинекологичният стол сочи точно срещу вратата, дори перденце няма, на см от бюрото, а аз като бях да донеса едни документи в кабинета имаше още 1 пациент, 3 сестри и Ташков. Ако тръгне да ме преглежда така (с 5 човека в стаята и всеки, който влиза, вижда първо една разкрачена жена), сигурно ще изпадна в истерия...И самата болница изглежда много зле, на цимент е подът, коридорите са супер тесни и почти без седящи места и бременните стоят прави..ей такива неща ме разочароваха, защото в поликлинката в квартала ни е много по-културно, но си искам при Ташков.
Виж целия пост
# 393
Пипи, д-р Ташков никога няма да те прегледа на магарето пред още 5 човека. На мен ми е взимал секрет веднъж, като преди това заключи вратата, точно за да не нахълта някой. Да, болницата не е добре, чакането е ужасно, защото никой не спазва часовете, но няма идеално положение. А и никой не те кара да се преглеждаш там. Много момичета ползват ЖК-то само за болнични и изследвания по ЗК и се следят на частно. Друг е въпросът, че ако искаш д-р Ташков да поеме ангажимент към теб, не е много добра идея да го пренебрегваш като лекар:) Отделно мисля, че и той има частен кабинет, така че може да го попиташ и да се следиш там.
Виж целия пост
# 394
Ташков си има и частен кабинет, а и в Надежда може да те прегледа платено.
Виж целия пост
# 395
Ташков си има и частен кабинет, а и в Надежда може да те прегледа платено.

На мен ми каза (и той, и от регистратура), че не преглежда планово в "Надежда".

За мен прегледите не са проблем, а апаратурата в частния му кабинет и Сердика е сходна, достатъчна ми е, за по-сериозни прегледи са 3-те фетални морфологии (тях в Надежда).
И да, не искам при друг, точно, за да ме запомни и евентуално да поеме ангажимент...

Това за заключването на вратата е някаква утеха, че ми беше много шокиращо- като влязох си имаше пациентка на кушетката примерно...
Виж целия пост
# 396
странно, мен точно той ме прегледа планово в Надежда  newsm78
беше преди няколко месеца, освен да се е отказал да се занимава и там.

всъщност кои лекари водят ЖК в болницата, тая платената?
Виж целия пост
# 397
странно, мен точно той ме прегледа планово в Надежда  newsm78
беше преди няколко месеца, освен да се е отказал да се занимава и там.

всъщност кои лекари водят ЖК в болницата, тая платената?

В "Надежда" Ташков преглежда само в спешния кабинет, може да прави изключение понякога за свои пациентки. Информацията ми е от декември, когато се записвах за ЖК в болницата и се интересувах специално за него. Тогава четох във форумите, че в кабинета му до земеделското министерство техниката е зле и в крайна сметка се спрях на друг лекар в "Надежда".

Доколкото знам платена ЖК там водят Христов, Цветков, Белкин, Димова, Личева, мисля, че и Генадиева.
Виж целия пост
# 398
Здравейте.
Въпреки че родих преди близо година в "Надежда", чета и съпреживявам всичко с вас отново. Явно бях от късметлийките, които родиха скоро след откриването на болницата и както всичко ново, почти всичко беше на ниво. Имам най-прекрасните спомени както от проследяването на бременността си там, така и от раждането и престоя  Laughing

Видях, че някой питаше за упойка - родих с епидурална и след поставянето й продължавах да чувствам контракции, но без болка. Без проблеми си усещах и всички напъни и въпреки голямото бебе, което родих (горда съм да заявя, че моята дъщеря беше най-голямото бебе, раждано дотогава в болницата  Crazy  ), имах минимални разкъсвания. Абсолютно нищо не усещах, докато ме шиеха, така че няма страшно  Peace    Родих при д-р Личева, не бях чувала за нея дотогава, но се оказа страхотен лекар и човек и не мога да кажа и една лоша думичка за нея  Simple Smile  Без колебания си я избрах и за личен гинеколог и с удоволствие ходя на профилактични прегледи при нея. 

Наблюденията ми са, че в тази болница няма случайни хора и всеки един лекар е адски добър и няма място за притеснения. Желая на всички ви лек остатък от бременността, както и бързи и леки раждания на здрави и хубави бебета  newsm10
Виж целия пост
# 399
Здравейте, днес бях на отворени врати в Надежда! Simple Smile Беше много интересно ако някой има въпроси пишете Simple Smile
Като цяло се разходихме из всички етажи. Много е уютно навсякъде Simple SmileОтговориха на всички въпроси.
Виж целия пост
# 400
И аз вчера бях на отворените врати  и съм с много добри впечатления от персонала, интериора, стаите и спокойствието, което създават в пациентките си. След тази обиколка се чувствам по-спокойна, като знам къде ще отида. Записах си час и при д-р Михова, за да започна да се следя там преди раждането, да ме поемат от по-рано все пак, не в последния момент.
Имат и банка за стволови клетки с добра отстъпка, ако жената роди там.
Виж целия пост
# 401
Момичета, тази вечер ми се наложи да мина през спешния кабинет на "Надежда", където дежурен беше д-р Игнатов. Ами, да ви кажа, не ми направи лошо впечатление. Не знам как е за ФМ, но като за преглед в спешния си беше ок. И не ми каза нищо за водите Mr. Green

Виж целия пост
# 402
След дълго мислене,реших и аз да споделя моите впечатления от МБАЛ Надежда и от лекарите на които поверяваме живота си и този на така дългоочаквани и желани деца.Ще започна малко по отдалеч…моята борба за дете е от далечната 1994г.Следват 4 спонтанни аборта и 2 извънматочни бремености.Единственият шанс да имам дете е инсеминация и ин витро.Имам 4 инсеминации и 8 опита ин витро-неуспешни…Но имах вярата и обещанието на д-р Стаменов,че ще стане моето чудо.Деветият ми опит беше успешен и бях най-щастливата жена на света.Бременноста ми проследяваше д-р Сигридов,който ме уверяваше,че всичко е ОК и аз му вярвах.Всяка седмица бях на преглед и бях спокойна,че съм в добри ръце.Имах и уговорката,че ще раждам при него.Последният ми преглед беше на 17 декември и докторчето много самонадеяно и уверено ми каза:"Част от тапата ти е паднала,но няма проблем Shocked .Ела утре да ти сложат инжекции за белите дробове на бебето."Попитах го-не е ли по-добре да остана в болницата,но неговите думи бяха:"Ако вярваш на Бог ще родиш след една седмица, ако вярваш на Мен ще родиш след един месец.”……На 18 декември сутринта се роди моят малък Георги само 820гр. в 27 г. с. благодарение на д-р Ослеков ,д-р Димова д-р Христов,д-р Плосков ,д-р Стоичкова и много други доктори на които още не знам имената.Но моя доктор Сигридов така и не се появи,въпреки многобройните позвънявания от мен и от акушерките на 3-я етаж ,той се скри като мишка.
Благодаря на всички от сърце за положените грижи за мен и за моя Георги,който продължава да се бори за живота си.
Виж целия пост
# 403
zwezdi, Георги е победоносец, знаеш го! И твоето детенце ще победи Hug
Виж целия пост
# 404
Много съжалявам за това развитие при вас. Вярвам, че с бебо всичко ще е наред и ще порасне голямо момче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия