Мартенската ни игра ще е пак голяма веселба ...

  • 21 983
  • 738
# 330
Аз също нямам против да ми надпише книжката. Peace
Виж целия пост
# 331
Kosty , че аз съм "Семейна" , омъжена съм за работата си обаче  Joy  от работа нямам време "мъжо" да си намеря , охххх спокойна съм , че избрах книгата , голямо разтрояване беше  newsm44
Виж целия пост
# 332
Кали, от два дни си мисля да напиша за надписването на книгите и все забравям. Жива и здрава да си, че напомняш.  Hug

 Другарче, аз настоявам да ми надпишеш книгата. Тя ще е вечно моя! Flutter

 
Виж целия пост
# 333
И аз искам автограф от другарчето, много  Heart Eyes!
Виж целия пост
# 334
И аз искам , моето другарче да ми надпише книгата, ако иска , книгите които са ми подарени никога не ги давам , подарявам , продавам, те са си лично , единствено мои , аз си ги чета и искам да си ги виждам винаги , много ми е хубаво , така че другарче ако искаш даже ми я нарисувай , никакви ядове  Hug Hug
Виж целия пост
# 335
А аз предпочитам книгата ми да не е надписана...
Виж целия пост
# 336
Моето другарче и да иска - няма как... Вече я опаковах  Rolling Eyes
Мисля, че и аз не бих искала да ми е надписана  - картичка е достатъчна  Hug
Виж целия пост
# 337
Аз предпочитам да има послание към книжката Peace

Нара ти май имаше и една "съквартирантка" newsm78
Млада си за мъж, наслаждавай се на свободата си Hug
Виж целия пост
# 338
Отдали сте се на догадки ,а?  Wink Аз не се тормозя да гадая-което и да е другарчето ми,знам че ще ме зарадва.  Simple Smile
Относно надписването,като че ли предпочитам посланието да е към книжката,а не на самата книжка. Приемам го за нещо лично,а често преотстъпвам книгите си за четене и не ми се иска да се чете от други хора. Имам си специална кутия за спомени,където си събирам картички,дребни подаръчета,снимки,билети от концертите ,на които съм била и други неща... Там ще си прибера и посланието ,ако има такова.  Blush
Виж целия пост
# 339

Относно надписването,като че ли предпочитам посланието да е към книжката,а не на самата книжка. Приемам го за нещо лично,а често преотстъпвам книгите си за четене и не ми се иска да се чете от други хора. Имам си специална кутия за спомени,където си събирам картички,дребни подаръчета,снимки,билети от концертите ,на които съм била и други неща... Там ще си прибера и посланието ,ако има такова.  Blush
Хм, не се бях замисляла за болднатото, а има логика!
Аз също имам такава кутия, като твоята. Слагам си и някои хубави опаковки от подаръци вътре  ooooh!, но помня всеки от кой е, по какъв повод е..., много ми е мило!

По Коледа получих много картички от тук, от вас. Още ми стоят подредени на видно място и не ми се иска да ги прибирам. Чета си ги често и винаги се усмихвам  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 340
И аз няма да възразя ако книгата ми е надписана, но ще я приема с радост и да не е с автограф. Убедихте ме, че и в двата случая е правилно Laughing.
Виж целия пост
# 341
Аз да ви докладвам, другарчета, че си поръчах мартеничките за моето другарче, че пътем и за офиса, и за кучляците Joy, сега остава книжката, която съм избрала да взема... и да кашонирам.
За 8-ми март много ме замислихте... Rolling Eyes Аз не го празнувам, но моето другарче може пък да го празнува, а като не го празнува - ще почне рязко и отведнага #2gunfire
По повод надписаните книжки, нямам против да ми ги надписват, но лично аз, да ме извинява другарчето, мисля да не му слагам надпис, а картичка, пък се надявам да не ми се сърди много.
Мило другарче, ще гледам да пратя другата седмица, че нещо ми се очертава командировка Crossing Arms и после може и да не успея.
Виж целия пост
# 342

.......... а като не го празнува - ще почне рязко и отведнага #2gunfire
hahaha
Аз не виждам как човек може да откаже на толкова любезна покана Joy Hug!
Виж целия пост
# 343
Аз 8-и март не чествам, нито 14.02. Rolling Eyes
По-рано чествах, но сега... Единствено тати и братлето ми се обаждат за деня на жената да ме поздравят. Мъж ми хич и не се сеща к'ъв ден е Crossing Arms Пък и покрай цялата патардия покрай децата и факта, че съм доста далеч от приятелките си Cry нямам и желание да празнувам.
Виж целия пост
# 344
Да ви кажа аз какво съм забелязала - по принцип не празнувам 8-ми март, но ако някой (мъж) не ми го честити, ми става малко обидно  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия