Адаптирано мляко

  • 24 727
  • 90
# 15
Селия Експерт 3. На две години е детето ми, но продължава да си пие вечер млякото.

За вечеря ли или допълнително? Интересува ме как да процедирам с млякото след навършване на годинката.
Виж целия пост
# 16
Селия Експерт 3. На две години е детето ми, но продължава да си пие вечер млякото.

За вечеря ли или допълнително? Интересува ме как да процедирам с млякото след навършване на годинката.

Допълнително, преди сън. Вечерята е поне час преди заспиване.
Виж целия пост
# 17
Благодаря, Етти!
Виж целия пост
# 18
Ние бяхме на Аптамил 1, обаче бебка спря да го харесва ..бяха  ми препоръчали Лактана био и засега я яде...казват че регулирала бебешките коремчета...
Виж целия пост
# 19
..казват че регулирала бебешките коремчета...

 hahaha hahaha hahaha Какво има да им се регулира на бебешките коремчета?  Laughing Хубаво мляко е, де  Peace
Виж целия пост
# 20
честно казано и аз не знам какво има да им се регулира ..
Виж целия пост
# 21
Лактана БИО  Peace
заради пробиотиците, заради това че е немско и заради това, че е БИО! Всичко това е важно и от значение за мен и за моите деца.
Виж целия пост
# 22
Мами Хип немско ли е или швейцарско?
Виж целия пост
# 23
Мами Хип немско ли е или швейцарско?

швейцарско
Виж целия пост
# 24
Немско е  Simple Smile

Хип, Аптамил, Милумил, Хумана, Бейбилов, Лактана Био са все немски  Peace
Виж целия пост
# 25
Бебето е на смесено хранене, не ми стига кърмата.

Давам NAN, по препоръка на педиатъра, но смятам да опитам Hipp (по препоръка на бг-мамите)
Виж целия пост
# 26
Фризо и фризолак е едно и също.
Виж целия пост
# 27
Давам NAN, по препоръка на педиатъра, но смятам да опитам Hipp (по препоръка на бг-мамите)

Хип или Лактана Био са хубави млека, да. Нан и Фризолак не бих давала аз  Peace
Виж целия пост
# 28
Ние сме на  аптамил 1 ,малкият много го харесва макар че на мен не ми мирише много приятно,дано и  аптамил 2 да му хареса
Виж целия пост
# 29


Давам NAN, по препоръка на педиатъра, но смятам да опитам Hipp (по препоръка на бг-мамите)
newsm10 След дълго лутане и търсене на правилното мляко за моето дете, стигнах до формулата на ХИП. И съжалих, че не съм минала на него по-рано. Добре засищащо, регулира ни изхожданията (че ни беше голям проблем това) и най-вече се хареса от малкия. До ден днешен си го пие, че понякога и нощем се буди за него.
Да спомена, че пием серията Комбиотик, защото има и обикновен ХИП, който е без Про- и Пребиотици. И още нещо- на нашия пазар няма друго мляко, което да съдържа тези "-биотици".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия