Адаптирано мляко

  • 24 727
  • 90
# 30


Давам NAN, по препоръка на педиатъра, но смятам да опитам Hipp (по препоръка на бг-мамите)
newsm10 След дълго лутане и търсене на правилното мляко за моето дете, стигнах до формулата на ХИП. И съжалих, че не съм минала на него по-рано. Добре засищащо, регулира ни изхожданията (че ни беше голям проблем това) и най-вече се хареса от малкия. До ден днешен си го пие, че понякога и нощем се буди за него.
Да спомена, че пием серията Комбиотик, защото има и обикновен ХИП, който е без Про- и Пребиотици. И още нещо- на нашия пазар няма друго мляко, което да съдържа тези "-биотици".
А аптамил?
Виж целия пост
# 31

[/quote]
А аптамил?
[/quote]
Доколкото аз съм запозната-няма. Лактана Био е с пробиотици, едно от Фризо-тата също. Има едно испанско мляко - Блемил, то пък е с пребиотици. Но комбинацията от Про и Пре я няма другаде.
А те пък са си неразделни - пребиотиците са храна за пробиотиците. И респективно липсата на едното, не води до полза от другото.
Виж целия пост
# 32
Аз давам био гайа като пробиотик ,а аптамил имат формула против повръщане и такава за по-лесно изхождане.Също знам за него ,че е едно от най-предпочитаните млека от бебетата,също така доста хранително.Давала съм само обикновен и не сме имали проблеми  Peace
Виж целия пост
# 33
В крайна сметка за това има толкова много млека- за всеки вкус. Това, което не е свършило работа при мен, работи безотказно при други. Аптамил не сме пробвали, пихме Нан, въпросното Блемил и накрая Хип. Излишно е да казвам ако се наложи да препоръчвам, кое бих посочила Simple Smile
Виж целия пост
# 34
В болницата захраниха бебка с Хип, после у дома имахме проблем с изхождането и преминахме на Аптамил (обикновен) давах и био гайа , вече сме на Аптамил 3 само за нощни хранения , препоръчвам Аптамил.
Виж целия пост
# 35
Аз съм чувала, че Аптамил е едно от най-хубавите млека. Първите 2 месеца бяхме на Лактана, но малката много повръщаше и минахме на Аптамил смесен с АР. Когато минахме на 2 ка по собствено желание започнах да и взимам Хип, защото от Аптамила не и харесваха много домашните пюренца. Лично на мен ми дъха малко на риба.
Виж целия пост
# 36
ХИП КОМБИОТИК - от раждането си го пием с голямо удоволствие, скоро малката става на 2 годинки и го обожава. Не смятам да го спирам докато иска- пие го сутрин и вечер.
Виж целия пост
# 37
Всичките така наречени най добри мойта бебка ги отказа с удоволствие си хапва Фризолак със Фризовом и двете си ги хапва със голям апетит пробвала съм пак да сменям със изброените от вас но неуспешно.И за това съм на мнение че най доброто мляко е това с което бебчо се чуства най добре и си хапва с апетит.
Виж целия пост
# 38
Аз също имам много познати, които взимат Frisolac и повечето нямат оплаквания. Някои са със запек други не, в крайна сметка всяко дете е различно.  Wink
Виж целия пост
# 39
ХИП КОМБИОТИК - от раждането си го пием с голямо удоволствие, скоро малката става на 2 годинки и го обожава. Не смятам да го спирам докато иска- пие го сутрин и вечер.
и ние си го пием без проблем от раждането,пробвах ме мил мил и нан,но им се мръщи
Виж целия пост
# 40
От раждането бяхме на Нан, но като допълващо към кърмата, че не стигаше. След 6ти месец минах на Хипп Комбиотик - много доволна, чак се ядосвах, че не съм го започнала от самото начало. Peace
Виж целия пост
# 41
А аптамил?
[/quote]
Доколкото аз съм запозната-няма. Лактана Био е с пробиотици, едно от Фризо-тата също. Има едно испанско мляко - Блемил, то пък е с пребиотици. Но комбинацията от Про и Пре я няма другаде.
А те пък са си неразделни - пребиотиците са храна за пробиотиците. И респективно липсата на едното, не води до полза от другото.
[/quote]
Запознай се със състава на аптамил!
Виж целия пост
# 42
Добър ден!
Много ви моля за съвет.Моето момче е на кърма,но вече се вижда края и се чудя какво мляко да му взема.Пробвала съм с Нан и след няма и час повръщаше на фонтан.Взех на Хип и не го искаше изобщо още при първата глътка бутна шишето и започна да прави физиономия,че му се повдига.Дайте съвет какво да купя?
Виж целия пост
# 43
Доколкото аз съм запозната-няма. Лактана Био е с пробиотици, едно от Фризо-тата също. Има едно испанско мляко - Блемил, то пък е с пребиотици. Но комбинацията от Про и Пре я няма другаде.
А те пък са си неразделни - пребиотиците са храна за пробиотиците. И респективно липсата на едното, не води до полза от другото.
[/quote]
Запознай се със състава на аптамил!
[/quote]
Ще се повторя пак-казвам доколкото съм запозната. Това не значи, че съм наясно с формулата, нито пък имам претенции да налагам мнение. Нямам нищо против млякото. Децата на много мои познати го пият и им се отразява добре.
Кой Аптамил е с пробиотик?
Виж целия пост
# 44
Сега виждам, че 2-ката и 3-ката имат пребиотици, но за пробиотици нищо не видях да пише.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия