Туристическа виза за САЩ

  • 104 013
  • 781
# 300
@bla-bla , @~Bell~ ,

Благодаря ви много за споделеното мнение! Всичко мина добре и вече и двамата имаме визи.  Grinning
Виж целия пост
# 301
На моя роднина днес й беше отказана виза. Работи в затвор като анализатор на досиета. Дали работното място е главният проблем в случая?
Виж целия пост
# 302
Здравейте! Може ли някой да ми каже от колко време трябва да имаш сключен договор с работодател и за какво заплащане? Никъде не можах да намеря подобна информация.
Виж целия пост
# 303
Здравейте, мисля да почна да подготвям документи за тур.виза. Интересува ме, ако утре си запиша час за интервю, след колко дни горе-долу ще ми бъде интервюто. 
Виж целия пост
# 304
Записва се определен ден и час за интервю, може да няма в следващите седмици свободни.
Виж целия пост
# 305
Здравейте! Може ли някой да ми каже от колко време трябва да имаш сключен договор с работодател и за какво заплащане? Никъде не можах да намеря подобна информация.
Не мисля, че има някакви твърдо зададени граници от-до, по-скоро се преценява общо. Или поне никой външен човек не ги е открил.
Здравейте, мисля да почна да подготвям документи за тур.виза. Интересува ме, ако утре си запиша час за интервю, след колко дни горе-долу ще ми бъде интервюто. 
Доколкото си спомням, преди да направиш резервацията ти дава кои са свободните дати и там можеш да си избереш кога да ти е интервюто.
Виж целия пост
# 306
Здравейте.Изчетох много по темата за туристическите визи.Предстои ми попълване на DS-160,разгледах го доста добре,но никъде не срещнах въпрос относно дали съм пътувала в чужбина.Някой,може ли да помогне
Виж целия пост
# 307
Аз не помня да е имало такъв точно въпрос. Ти защо го търсиш и очакваш?
Виж целия пост
# 308
Здравейте.Изчетох много по темата за туристическите визи.Предстои ми попълване на DS-160,разгледах го доста добре,но никъде не срещнах въпрос относно дали съм пътувала в чужбина.Някой,може ли да помогне
Когато ние попълвахме го имаше, а и после на интервюто в посолството мацката изрично ни попита къде сме били по света.
Виж целия пост
# 309
Здравейте имам въпрос след като ми беше дадена Туристическа виза понеже си резервирах хотел в НЮ Йорк и Чикаго понеже исках да работя в САЩ та въпроса ми след като съм там мога ли да пусна там документи за работна виза при положение че имам приятелл там който може да ми стане горант.БЛАГОДАРЯ ВИ
Виж целия пост
# 310
Не съм съвсем сигурен, но работна виза можеш да си изкараш докато си извън Щатите, а не докато си там.
Виж целия пост
# 311
Ясно от доста време искам да работя там кандидаствах за работна но нестана а сега се направихме екскурзия 4 дена НЮ Йорк и 8 дена Чикаго и нямаше проблем с туристическата затова питам дали може от там да се смени визата.Мерси все пак
Виж целия пост
# 312
Ехе... то ако ставаше толкова лесно. И да имаш приятел гарант, не ти върши работа. Трябва ти фирма-работодател, която да те наеме на работа и да предостави изискуемите документи.
Виж целия пост
# 313
А това става ли лесно ако се намери
Виж целия пост
# 314
Сега не знам, имам инфо за преди 4-5 години. В сайта на посолството трябва да пише какви са изискванията за работна виза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия