MAILBOOKS - въпроси, проблеми, предложения

  • 463 134
  • 3 072
# 255
Здравейте, аз имам проблем с новата версия. Не иска да се инсталира. Аз съм със старата от март и като я стартирам, ми излиза съобщение, че има нова версия и пита дали искам да я актуализирам. Аз давам "Да", отваря ми прозорец с новостите, който има само един бутон "Изход". Избирам го и нищо не става, затваря се. Като стартирам програмата отново, всичко се повтаря. Като дам, че не искам да се актуализира, тръгва старата версия.
Моля за помощ.

Редактирам се: Видях, че имам нов архивиран файл, разархивирах и всичко вече е ОК.

Благодаря и аз на PanJoro за полагания труд!

Не натискаш "Изход", а затваряш прозореца с новостите с "Х"-а горе вдясно...



При  мен се случва същото и след като затворя прозореца с "х" изкача прозорец с надпис "Не са намерени архиви" и "Неуспешно разархивиране на файл.Обновете програмата ръчно"

За да го направя ръчно трябва ли да изтрия старата версия?
Виж целия пост
# 256
Здравейте, аз имам проблем с новата версия. Не иска да се инсталира. Аз съм със старата от март и като я стартирам, ми излиза съобщение, че има нова версия и пита дали искам да я актуализирам. Аз давам "Да", отваря ми прозорец с новостите, който има само един бутон "Изход". Избирам го и нищо не става, затваря се. Като стартирам програмата отново, всичко се повтаря. Като дам, че не искам да се актуализира, тръгва старата версия.
Моля за помощ.

Редактирам се: Видях, че имам нов архивиран файл, разархивирах и всичко вече е ОК.

Благодаря и аз на PanJoro за полагания труд!

Не натискаш "Изход", а затваряш прозореца с новостите с "Х"-а горе вдясно...



При  мен се случва същото и след като затворя прозореца с "х" изкача прозорец с надпис "Не са намерени архиви" и "Неуспешно разархивиране на файл.Обновете програмата ръчно"

За да го направя ръчно трябва ли да изтрия старата версия?

Пробвай пак... при мен се получи от втория път...
Виж целия пост
# 257
Чудя се защо не мога да пействам в полето за търсене  newsm78 Копирам заглавие, или името на автора и искам да пействам, но не се получава  Confused
Само при мен ли е така?

Не, повсеместно е така.

Може разбира се   но  става с клавишна команда  Ctrl+V   а не с  десен  бутон
Виж целия пост
# 258
Ами няма конкретна причина, на прима виста ми се стори не лоша идея. Аз също влизам в програмата, за да търся конкретна книга, или следя темите, но би ми било интересно да разглеждам новите предложения. Ясно е, че новосканирани биха могли да бъдат и книги от преди години, но е факт, че най-търсените и пълнещи темите книги, са предимно тези, които са издадени последните две години и трудно се намират в нета.На мен ми е интересно да разглеждам каталозите в читанка, да чета анотациите и да си избирам книжки, но тъй като мейбукс има различна структура и изначална идея, това ми се стори интересно като предложение  Peace
Виж целия пост
# 259
Ама то и сега го има това със слагането на годината, когато се добавя книга. Когато съм заинтригувана от книга, запомням името и автора й, изобщо не ме интересува годината. Защо годината трябва да съществува според теб? Бих искала да чуя твойте доводи. Simple Smile

за мен лично е  МНОГО  добре  годината  да е  задължително  да се  добавя   защото  както  се спомена  по нагоре  не е  нужно  да се  качва ЧИТАНКАТА   там  старите  неща  са  много  добре  представени  ...идеята   е  да се  обменят  НОВИ  книги  излезли  нималата  или  тази  година ...тях в  ианка  ги  няма ....намират  се по  разни  забутани  торенти .... и не  всеки   обикаля   за да  търси   ..... а  ТУК  категорично  си е  МНОГО ЛЕСНО !
Виж целия пост
# 260
И аз се появих и обнових сега. Pan Joro благодаря Simple Smile
Довечера щще изпращам книжки Simple Smile
Виж целия пост
# 261
Да ви попитам - преинсталираха ми компютъра, а аз съм си забравила паролата. Не виждам опция "забравена парола", има ли начин да я възстановя или да трия и да тегля наново програмата?
Виж целия пост
# 262
аз пък не можах да се справя нещо.  Thinking

Здравейте, аз имам проблем с новата версия. Не иска да се инсталира. Аз съм със старата от март и като я стартирам, ми излиза съобщение, че има нова версия и пита дали искам да я актуализирам. Аз давам "Да", отваря ми прозорец с новостите, който има само един бутон "Изход". Избирам го и нищо не става, затваря се. Като стартирам програмата отново, всичко се повтаря. Като дам, че не искам да се актуализира, тръгва старата версия.
Моля за помощ.

Редактирам се: Видях, че имам нов архивиран файл, разархивирах и всичко вече е ОК.

Благодаря и аз на PanJoro за полагания труд!

Не натискаш "Изход", а затваряш прозореца с новостите с "Х"-а горе вдясно...



При  мен се случва същото и след като затворя прозореца с "х" изкача прозорец с надпис "Не са намерени архиви" и "Неуспешно разархивиране на файл.Обновете програмата ръчно"

За да го направя ръчно трябва ли да изтрия старата версия?
само, че след като затворя с х, ми излиза наново надпис, че има нова версия и всичко започва пак отначало. Ако натисна, "Не" излиза пак старата версия.
Разархивирах, рестартирах и компютъра и все тая. За тази вечер приключих с опитите....
Виж целия пост
# 263
Преинсталираха ми Windows-a, свалих Mailbooks, разархивирах, но сега при всяко отваряне на програмата ми иска да я стартирам от exe-то. И в предишна тема имаше подробно описание от PanJoro как да си оправим разни неща/като датите и др./ от Control Panel. Тогава ги следвах дословно и след това нямах проблем. Сега не мога да намеря упътването. Не съм сваляла специално Framework. Да не би в това да е проблема?  newsm78
Виж целия пост
# 264
igli4kata, странно е това, което се получава с автоматичния ъпдейт, но пък остава възможността за ръчно обновяване. Не е нужно да изтриваш старата версия, просто свали новия  rar на програмата (примерно от подписа ми), версия 14.4.24.1,  ако си сигурна, че той не е вече наличен при останалите файлове на програмата и  разархивирай ръчно, файловете ще се заместят.

Успех!
Виж целия пост
# 265
MAILBOOKS не ми се отваря изобщо. Можете ли да помогнете? Изтрих го и пак го сложиш и нищо и сега пак го изтрих.
Виж целия пост
# 266
igli4kata, странно е това, което се получава с автоматичния ъпдейт, но пък остава възможността за ръчно обновяване. Не е нужно да изтриваш старата версия, просто свали новия  rar на програмата (примерно от подписа ми), версия 14.4.24.1,  ако си сигурна, че той не е вече наличен при останалите файлове на програмата и  разархивирай ръчно, файловете ще се заместят.

Успех!
Благодаря за отговора. Нямам сега възможност да опитам пак, но довечера ще пробвам ...
Виж целия пост
# 267
Мога ли и аз да помоля потребител hacumomo за поисканите книжки  Praynig Пуснах заявката отдавна, но явно не влиза често в програмата. Благодаря много на всички вас   bouquet   bouquet  Pan Joro, да знаеш, че направи и много българи извън страната като мен щастливи. С помощта на програмата, можем да четем повече на български език  Wink 
Виж целия пост
# 268
При мен вече няма проблем. Diltea, много благодаря за помощта!!  bouquet
Виж целия пост
# 269
Мога ли и аз да помоля потребител hacumomo за поисканите книжки  Praynig Пуснах заявката отдавна, но явно не влиза често в програмата. Благодаря много на всички вас   bouquet   bouquet  Pan Joro, да знаеш, че направи и много българи извън страната като мен щастливи. С помощта на програмата, можем да четем повече на български език  Wink 

искай си ги от друг или кажи кои са книжките, на не ми ги изпрати
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия