MAILBOOKS - въпроси, проблеми, предложения

  • 463 145
  • 3 072
# 240
ventcis, благодаря, оправих я, и аз не знам точно как.. Simple Smile Първо конвертирах в pdf и главите се появиха, но после и в mobi си ги имаше.

В моя файл ги има... Бях ги сложил на предполагаеми места, но
не бях форматирал, за да се показват и в съдържанието на книгата...
Трябва да се изчете книгата, за да се разбере, дали са на правилните места...
Виж целия пост
# 241
Чудя се newsm78 ,как да  поискаш  , после пък и  да получиш от потребителя hanibal - 10 книги Маддракс- Йо Цибел , наведнъж ? Трябва да са в някакъв много специален формат !Ще  попитам на ЛС ,ама ...ако няма....?! Joy

Вероятно са архивирани, за да се намали размера...
Другият начин е да ти прати текстови файл
с адреса, където са качени книгите...
Да ,най-вероятно !Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 242

всичко ми работи, този път програмата е много бърза  Peace
и много, много благодаря на всички, които изпращат книги  Hug
Виж целия пост
# 243
Чудя се защо не мога да пействам в полето за търсене  newsm78 Копирам заглавие, или името на автора и искам да пействам, но не се получава  Confused
Само при мен ли е така?
Виж целия пост
# 244
И при мен не става. ПРедполагам че така е заложено в програмата.
Виж целия пост
# 245
Чудя се защо не мога да пействам в полето за търсене  newsm78 Копирам заглавие, или името на автора и искам да пействам, но не се получава  Confused
Само при мен ли е така?

Не, повсеместно е така.
Виж целия пост
# 246
С Ctrl+V става  Wink.
Виж целия пост
# 247

Благодаря, ще опитам  Hug 
Все пак се мисля, че би било удобно да се помисли и за пейст по обичайният, познат начин. Дано има възможност за това и при следващи обновления да е налична и тази функция  Peace
Виж целия пост
# 248
Здравейте, аз имам проблем с новата версия. Не иска да се инсталира. Аз съм със старата от март и като я стартирам, ми излиза съобщение, че има нова версия и пита дали искам да я актуализирам. Аз давам "Да", отваря ми прозорец с новостите, който има само един бутон "Изход". Избирам го и нищо не става, затваря се. Като стартирам програмата отново, всичко се повтаря. Като дам, че не искам да се актуализира, тръгва старата версия.
Моля за помощ.

Редактирам се: Видях, че имам нов архивиран файл, разархивирах и всичко вече е ОК.

Благодаря и аз на PanJoro за полагания труд!
Виж целия пост
# 249
Здравейте, аз имам проблем с новата версия. Не иска да се инсталира. Аз съм със старата от март и като я стартирам, ми излиза съобщение, че има нова версия и пита дали искам да я актуализирам. Аз давам "Да", отваря ми прозорец с новостите, който има само един бутон "Изход". Избирам го и нищо не става, затваря се. Като стартирам програмата отново, всичко се повтаря. Като дам, че не искам да се актуализира, тръгва старата версия.
Моля за помощ.

Редактирам се: Видях, че имам нов архивиран файл, разархивирах и всичко вече е ОК.

Благодаря и аз на PanJoro за полагания труд!

Не натискаш "Изход", а затваряш прозореца с новостите с "Х"-а горе вдясно...

Виж целия пост
# 250
Стасита, би трябвало, веднага след като натиснеш бутона ИЗХОД (или "Х"-а горе), на прозореца с новостите, програмата да се зареди веднага автоматично.

Не се налага да разархивираш нищо ръчно, щом ъпдейта е преминал успешно при теб.
По всяка вероятност е можело да направиш рестарт на компютъра или да изчакаш няколко минути и да пробваш отново.
Виж целия пост
# 251
Благодаря и на двамата за разянията,  Hug важното е, че програмата ми вече работи в новата версия.
За следващата актуализация ще знам.  Grinning
Виж целия пост
# 252
Стасита, би трябвало, веднага след като натиснеш бутона ИЗХОД (или "Х"-а горе), на прозореца с новостите, програмата да се зареди веднага автоматично.

Не се налага да разархивираш нищо ръчно, щом ъпдейта е преминал успешно при теб.
По всяка вероятност е можело да направиш рестарт на компютъра или да изчакаш няколко минути и да пробваш отново.
При мен стана същото, както го е описала Стасита. Дори се учудих защо не се е ъпдейтнала автоматично, след като я бях стартирала и се беше показал отново инфо прозорецът за нова актуализация. После забелязах, че в папката, където ми стои програмата има архив. Разархивирах го в същата папка и замених новите файлове със старите. След това(без рестарт), програмата си тръгна.
Виж целия пост
# 253
Здравейте. Влизам с предложение, което не знам до колко е изпълнимо. Надявам се да не се приеме като критика  Peace Смятам мейлбукс за един чудесен подарък за нас потребителите и благодаря за пореден път на PanJoro,че се старае да развива и ъпдейтва програмата. Макар че идеята за създаването й, до колкото имам спомен, беше да се качват новосканирани книги,които трудно се намират в нета, а не цялата читанка. Не че има лошо, просто човек трудно се ориентира. Предлагам, когато добавяме книги, да се слага задължително годината на издаване. И ако може да се добави филтър, който да подрежда книгите по година на издаване. Това са само предложения, разбира се, които по мое мнение биха улеснили потребителите на програмата.
Виж целия пост
# 254
Ама то и сега го има това със слагането на годината, когато се добавя книга. Когато съм заинтригувана от книга, запомням името и автора й, изобщо не ме интересува годината. Защо годината трябва да съществува според теб? Бих искала да чуя твойте доводи. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия