MAILBOOKS - въпроси, проблеми, предложения

  • 463 263
  • 3 074
# 285
Не ми дава. То реално е регистрационна форма и не дава да се регистрираш като потребител, който вече го има.
Виж целия пост
# 286
Не ми дава. То реално е регистрационна форма и не дава да се регистрираш като потребител, който вече го има.

Цитат на PanJoro:

Цитат
22     Свободно време и интереси / Литературен клуб / Re: Търся електронна книга - тема 7    : Четв., 05 Дек. 2013, 02:54
Цитат на: Клю в Ср., 04 Дек. 2013, 22:33
Имам го инсталирано. Просто като отворя програмата на втория лаптоп не ми дава възможност да си вляза с моите си име и парола, а ми изипсва само "регистрация на потребител".

На втори, трети или следващ компютър трябва да се "регистрираш" с абсолютно същите данни, с които е направена регистрацията на първата машина. След това MailBooks няма да иска повече регистрация и ще влизаш директно в програмата.

Ако данните се различават, ще се извърши регистрация на нов потребител, различен от този на първия компютър, което вероятно не е желателно.

Ако въпреки всичко не става, обърни се на лични към
PanJoro... може да има решение на проблема ти...
Виж целия пост
# 287
Сега се получи, няколко пъти се опитвах, много странно Grinning Мерси много!  Peace
Виж целия пост
# 288
Много съм щастлива, програмата отново работи при мен и свалям книжки, благодарение на Diltea. Благодаря от сърце   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 289
Аз имам молба към Diltea, заявила съм и книжки, може ли да ми ги изпрати  Praynig


Проблем ми с MailBooks е, че не мога да си ъпдейтна последната версия, изхвърля ме при всеки опит за ъпдейт. Идеи?
Виж целия пост
# 290
nad_tab, със сигурност са от последния ден, но и на мен ми се налага да имам ангажименти....понякога. Ще получиш книжките си в края на работния ми ден Simple Smile
Относно MailBooks, пиши ми на лични.
Виж целия пост
# 291
nad_tab, виж малко по-напред в темата ние също сме разисквали проблеми с упдейта и как да се разрешат. Пробвай разархивиране на ръка.
Виж целия пост
# 292
nad_tab, със сигурност са от последния ден, но и на мен ми се налага да имам ангажименти....понякога. Ще получиш книжките си в края на работния ми ден Simple Smile
Относно MailBooks, пиши ми на лични.

Благодаря, ще пиша на лични  Hug

nad_tab, виж малко по-напред в темата ние също сме разисквали проблеми с упдейта и как да се разрешат. Пробвай разархивиране на ръка.

Ще погледна и ще пробвам, довечера.
Виж целия пост
# 293
имам проблем при получаването на книги
с преинсталиран уиндоус съм и нещо му стана
имам 2 версии на mailbooks - и с 2 те ми дава грешка!  Close
Виж целия пост
# 294
имам проблем при получаването на книги
с преинсталиран уиндоус съм и нещо му стана
имам 2 версии на mailbooks - и с 2 те ми дава грешка!  Close

Инсталира ли си NET Framework 3.5 SP1?
Виж целия пост
# 295
имам проблем при получаването на книги
с преинсталиран уиндоус съм и нещо му стана
имам 2 версии на mailbooks - и с 2 те ми дава грешка!  Close

Инсталира ли си NET Framework 3.5 SP1?


може ли инфо?
какво е това?
Виж целия пост
# 296
имам проблем при получаването на книги
с преинсталиран уиндоус съм и нещо му стана
имам 2 версии на mailbooks - и с 2 те ми дава грешка!  Close

Инсталира ли си NET Framework 3.5 SP1?

Това ти е необходимо, за да работи програмата нормално. Линк за сваляне има на първа страница в темата. Peace
Виж целия пост
# 297
Здравейте Simple Smile
Бих искала да попитам мога ли по някакъв начин да видя от кои потребители съм си свалила книгите? Получих от няколко и сега не мога да ги намеря, за да им благодаря чрез ЛС.
Благодаря много!
Виж целия пост
# 298
Здравейте Simple Smile
Бих искала да попитам мога ли по някакъв начин да видя от кои потребители съм си свалила книгите? Получих от няколко и сега не мога да ги намеря, за да им благодаря чрез ЛС.
Благодаря много!

Аз мисля, че всеки, който е изпратил книги към потребители, които са ги поискали, са го направили с удоволствие и това е тяхното удовлетворение, това е благодарността към тях. Hug
Виж целия пост
# 299
Моля бихте ли ми казали през кои портове се свързва програмата защото съм под линукс и стената ми я блокира не мога да получа достъп до базата данни трябва да задам ръчно отворени портове а не знам кои са.А не е ли възможно да бъде създадена версия за потребителите на Ubuntu вече сме много и много обичаме да четем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия