153 Съединение прави силата в Съединените Американски Щати

  • 53 874
  • 739
# 480
Аз предполагам, че впечатленията ми ще са като на Яна, но роднините в по-малките градове едва ли виждат промяната към по-добро.
Миналия път децата най-много се впечатлиха от един шофьор на такси, който ги заговори на английски. Беше работил в чужбина, говореше няколко езика, но се прибрал в БГ и на средна възраст само това беше намерил като работа.
Виж целия пост
# 481
...П.С. Идвайте си, чакаме ви! Simple Smile
  no e моят отговор защото не е лошо за малко, но за постоянно - е друга работа. Но се радвам, че на вас ви харесва и сте се върнали, пък и за не постоянно да е. Чудесно е да чета, че толкова много ви харесва, но жалко, че няма да можете да си останете в Бг. за постоянно.

Яна, разказа ти е интересен и мерси, че го сподели.

Първите ми впечатления от д1 - зелинината от много дъждове тук е даже по тротояри и стени - мъх като в ирландето.  Mr. Green
Виж целия пост
# 482
Яна, искрено ти благодаря за споделеното  Hug. Много исках и се надявах да го чуя и то от човек като теб  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes стопли ми душата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз съм и си оставам оптимист и силно се надявам, че един ден Родината ни ще бъде един райски кът в Източна Европа.

Аз също съм ОК за 23-ти, дами  Peace

Терми  Hug
Виж целия пост
# 483
Здравейте, момичета!
Искам да ви попитам къде мога да проверя кога ще кацне самолета на Turkish Airlines във Вашингтон, който излетя тази сутрин от София в 9.30 часа? Полета е през Истанбул.
Благодаря!
Виж целия пост
# 484
http://dnes.dir.bg/news/proverka-bobov-dol-magazin-minyori-hrist … uda-16767168?nt=4


от фейсбук:
Скрит текст:
Теодор Михайлов: Исках да ви кажа нещо, което подминаваме в шеги и закачки, и което е толкова тъжно, толкова е тъжно, че ми иде да си разкача монитора и да ходя на Позитано да го прасна в наглата очилата чутура на Станишев, после да мина през ЦИК да ги оплющя и тях и накрая да мина през прокуратурата за да ги питам дали тези дни са чели вестници, сайтове или случайно са гледали телевизия. В Бобов дол, в Бобов дол, България, Европа, един олигарх, получаващ милиони субсидии от държавата, но неучастващ в евроизборите, подкрепя една партия налагайки вота на служителите си срещу купони за храна, които важат само в негов магазин. Тези хора гласуват за храната си, за да им бъдат изплатени навреме заплатите, авансите. Всичко това се случва в 21 век в европейска държава. Всичко това излиза на показ. Всичко това, обаче, не притеснява Станишев и ко. За тях това е лост за няколко гласа повече. За тях гласоподавателя е скот, който има нужда да се нахрани и облече за да може да гласува. И въпреки, че БСП печели убедително там, магазините на олигарха са празни. Защото робите трябва да бъдат наказани. Наказани заради някой, който си е позволил да снима инструктажа за правилното гласуване. Сега робите имат купони за храна, а храна няма. Сега те чакат по 7-8 часа пред магазина за пакет кайма. От малките. Тези хора нямат време за фейсбук, техните статуси са написани с кръв в мините, в които ние не слизаме и никой от нас не лайква и споделя. Щото ние колкото и да ревем от задръстванията, продавачките в мола и лошото време, никога няма да разберем, какво е да гласуваш с купон за храна. Та, няма проблем, стойте си вкъщи, всички са маскари, оставете правителството да работи, социалистите са за социална държава, в който срещу всеки купон за храна има храна. Ако си гласувал за тях. Голям купон, нали?

Виж целия пост
# 485
Здравейте, момичета!
Искам да ви попитам къде мога да проверя кога ще кацне самолета на Turkish Airlines във Вашингтон, който излетя тази сутрин от София в 9.30 часа? Полета е през Истанбул.
Благодаря!

Google "TK 7"
Виж целия пост
# 486
Здравейте, момичета!
Искам да ви попитам къде мога да проверя кога ще кацне самолета на Turkish Airlines във Вашингтон, който излетя тази сутрин от София в 9.30 часа? Полета е през Истанбул.
Благодаря!

Google "TK 7"
Благодарности!
Синът ми пътува в момента и за това искам да проследя полета и да видя кога ще кацнат във Вашингтон.
Виж целия пост
# 487
За полетите:
http://flightaware.com
http://www.flightstats.com/go/Home/home.do

Вкарва се номера на полета/авиокомпанията/дестинация.



За мен, по-важните и необходими промени са свързани с работеща съдебна система, адекватно медицинско обслужване, намаляването на корупцията и що-годе нормално заплащане, не само в София. Това, което Ники е постнала, е страшно.
При условие, че по-голяма част от населението са пенсионери, които едва свързват двата края, някак си пълните магазини и усмихнатата продавачка не ми вдъхнат доверие, че нещата вървят към истинско оправяне.
Като ви чета обаче, може би аз не съм в час или искам прекалено много...де, да знам.
Аз си отивам за толкова кратко, че въобще даже не се бях замисляла какво да очаквам.


*Май всички сме ОК за 23, нали?  Hug

От какъв зор ни разделиха по континенти?
Виж целия пост
# 488
*Май всички сме ОК за 23, нали?  Hug

 Grinning да! Дано и Джейн може да се присъедини тогава (беше казала, че не може за 19-20).

Яна, много ми беше интересен разказът ти.
И негативно има разбира се, но като че ли позитивното е повече - има подобрение цялостно. А може и хората, които ме заобикалят да са такива...
Виж целия пост
# 489
Някоя от вас ползва ли Лумосити и усетила ли е промяна?
Виж целия пост
# 490
С вашите приказки за светло бъдеще в Бг снощи сънувам (в състоянието си на делириум между брийдинг трийтмънтс всеки четири часа на малкия) че сме се прибрали в пристъп на оптимизъм и всичко е едно слънчево и прекрасно до момента, в който осъзнавам че сме оставили къщата тук без да я дадем под наем или продадем и е 10-о число от месеца, а няма пари за мортгич Laughing събудих се припотена, отдавна не бях сънувала форумски истории.
Виж целия пост
# 491
Nia се занимава с лумосити; промяна не съм видяла,колкото повече растат,имам чувство,че все по-затъпяват за елементарни неща  newsm78
Виж целия пост
# 492
Здравейте на всички!

Включвам се в темичката поради няколко причини - първо, много ми хареса тона, който поддържате по между си. Второ, най-накрая имам свободно време за виртуално философстване и трето, съвсем леко ме е затресла носталгията и ми се говори с българи...

Надявам се да ме приемете във вашата "група", обещава да се държа прилично и да не приказвам много много, докато не разбера от къде духа вятъра.  Mr. Green
Виж целия пост
# 493
donka, добре дошла!

Сега чувам за лумосити. Чувствам се изостанала.
Виж целия пост
# 494
За полетите:
http://flightaware.com
http://www.flightstats.com/go/Home/home.do

Вкарва се номера на полета/авиокомпанията/дестинация.
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия