Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 48

  • 47 615
  • 770
# 210
С това съм съгласна напълно, но е въпрос на лично решение.
Виж целия пост
# 211
Устисках и днес. Вече три дни съм "плодова".  Grinning Браво на мен!  hahaha Интересното е, че не ми се яде като друг път. А днес пак готвих и правих ароматен, ябълков сладкиш на децата. И не опитах даже хапка от него (чудо нечувано  Joy).

Джемма, прибра ли се половинката?
Виж целия пост
# 212
Дааа, веднага забеляза,че съм отслабнала. аз обаче скромно само казах-"Малко", без да уточнявам колко. Simple Smile
Виж целия пост
# 213
Браво! И аз трябва да го пратя някъде моя хубавец и да ме "позабрави"  hahaha, че аз откакто отслабвам (започнах от 92кг. - ръст 173см., с 90ДД стигнах до 77кг. Толкова съм в момента, а иначе стигах и до 72кг., но пуста лакомия...) не спира да се бъзика с моите килограми и много ме дразни.  Crossing Arms Кьорав ли е, какъв е, незнам?!  Joy
Виж целия пост
# 214
Ами мен колегите ме виждат всеки ден, но пак забелязват как се преобразявам. Simple Smile
Ох, аз едва 64 още, но съм точно толкова мотивирана, колкото и в началото. Борбата продължава,въпреки,че  захранвам. Ще минавам на салати и постно, като ще броя и калории долу-горе. А излязат ли черешките пак съм тук. Първо целта ми беше да вляза в категория "80", сега целта ми е да вляза в "70", а после и в "60", както направих през 2009 година. Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Абе, те и моите колеги забелязаха, а шофьора ни даже ми лепна прякора "Фиданка". Всички забелязват, само половинката се прави на ударен.  hahaha Но няма начин да не е забелязал, защото след първата врътка на диетата (свалих почти 16кг.) започна повече да ме ревнува.  Joy Едно е да си спокоен с прасето вкъщи, друго е финна жена, която и другите забелязват. И това ако не е мотивация?  Joy А се взехме, когато аз бях 55кг. Сигурно доста съм го стреснала като ударих 90 и отгоре.  Shocked Но си казах "край", стига свински истории. Носят ми се секси блузки и прилепнали дънки. На 37 съм и още някоя и друга годинка ми остана да се "фръцкам", затова се вземам в ръце. И на мен засега целта са ми 70кг., после ще поискам 65 и така...
Виж целия пост
# 216
И аз като теб. Само дето се ожених 49 кила, а станах 97. Shocked Но аз много кратно отслабвам, надебелявам,а вече съм на 43. Н този път имам и още един стимул, много голям.
Виж целия пост
# 217
Домати могат всеки ден да се ядат. През първите 20 дни се приемат за плод, а по време на захранването-зеленчук!
Поли, а ти кой ден си? Не е желателно морков. Той св включва по време на захранването!
Това за доматите вярно ли е? Не съм прочела някой да ги споменава в менюто си и не знаех,че може.Ами аз тогава спокойно мога да ям салата от домати на 8 март.А пък тази вечер-желателно или не-прекарах със салата от ябълки и морков-12 ден беше.Не вярвам да е фатално.И не смятам да спирам.Поне 20 дни ще направя.
Виж целия пост
# 218
Добро утро. Ден втори захранване. Или аз, или кантарът ми сме шантави. Плюс 1.4 кг съм. Mr. Green Всичко спазих стриктно, никакви своеволия. Как може да съм толкова плюс #2gunfire
Виж целия пост
# 219
Добро утро. Ден втори захранване. Или аз, или кантарът ми сме шантави. Плюс 1.4 кг съм. Mr. Green Всичко спазих стриктно, никакви своеволия. Как може да съм толкова плюс #2gunfire
Ако си сложила сол в салатата,от това е.А може и да е от кантара,наистина.
Аз днес съм минус 500 грама.За 12 дни-9,6 кг.
Виж целия пост
# 220
Добро утро. Ден втори захранване. Или аз, или кантарът ми сме шантави. Плюс 1.4 кг съм. Mr. Green Всичко спазих стриктно, никакви своеволия. Как може да съм толкова плюс #2gunfire
Ако си сложила сол в салатата,от това е.А може и да е от кантара,наистина.
Аз днес съм минус 500 грама.За 12 дни-9,6 кг.
Ааа, никаква сол не ползвам аз. напълно безсолно. Гризах си моркова на обяд и го настъргах вечерта.без сол и без олио. казах стриктно си спазих всичко. Своеволия не допускам!
Виж целия пост
# 221
Добро утро. Ден втори захранване. Или аз, или кантарът ми сме шантави. Плюс 1.4 кг съм. Mr. Green Всичко спазих стриктно, никакви своеволия. Как може да съм толкова плюс #2gunfire
Ако си сложила сол в салатата,от това е.А може и да е от кантара,наистина.
Аз днес съм минус 500 грама.За 12 дни-9,6 кг.
Ааа, никаква сол не ползвам аз. напълно безсолно. Гризах си моркова на обяд и го настъргах вечерта.без сол и без олио. казах стриктно си спазих всичко. Своеволия не допускам!
Ами значи за 8 март- нов кантар. Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Да, много искам Танита, да си меря и мазнините.  Simple Smile

Този ми е хубав, но може и батериите да са за смяна, 2 години не съм ги сменяла. Вчера минус 1.7,днес + 1.4. Не е нормално това. Grinning
Виж целия пост
# 223
Ето ме и мен сред вас, добре, че е лошото време, та  не излизаме мн с мойто дете, че се пробвах няколко пъти да почна, но ми призляваше. От вчера съм на плодолечение, днес резултатът е -1.5кг... Явно бая съм се задръстила Rolling Eyes
Виж целия пост
# 224
Здравейте фрутита!Днес ми е седми ден,минуса дотук е 4 кг.,гръдна -4см.,ханш-1.,бедро-1см и талия -6см!Вчера бях на 2 ябълки и една мандаринка,онзи ден на киви и бананче,а за днес не знам още но най-вероятно ябълки защото си имам домашни.Във вторник щях да се нахвърля на ананас,но ми се видя много..3лв за бройка и си казах айде по-нататъка..,а трябваше да си взема,толкова е полезен!Много ми харесва под топлия душ да "чегъртам"кожата с грубата страна на гъбата за баня..искам да кажа харесва ми колко гладка и мека става,но аз това го правя и без плодуване разбира се.По кожата на лицето все още има забележки,надявам се да се изчисти напълно след няколко дни.Имам желание да включа леки тренировки тези дни,може би така ще подложа мазнините на заслужен терор JoyА дано!Лек,плодов и усмихнат ден!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия