Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 48

  • 47 615
  • 770
# 225
Подсети ме за сухия четков масаж,преди години си го правих когато бях на режима.Много добре почиства кожата,порозовява,става гладка и мека.Аз ползвах от естествените гъби https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcThdhiO0M4c … MjAJYzs2WgiGGAvR5  ,започва се от ходилата и до лицето се търка,а след това хладък душ и си като прероден Hug
Виж целия пост
# 226
Добро утро група! Днес кантара отчете само -300гр., но пък е минус. Закусих в 9ч. един банан, след малко ще си направя чай, а след него имам бойната задача да изпия 0,5л. вода до обяд. Едно шишенце пия до обяд, едно след обяд. Как издържате на две ябълки и едно киви цял ден? Много съм доволна, че нямам апетит, а аз се притеснявах, че ще умра от глад и направо ще озверея.  Joy
Виж целия пост
# 227
плодовете трябва да са около 1кг.,може и повече,но по-малко не е желателно
Виж целия пост
# 228
Здравейте фрутита!Днес ми е седми ден,минуса дотук е 4 кг.,гръдна -4см.,ханш-1.,бедро-1см и талия -6см!

За 7 дни? Shocked Колко кг беше в началото и за първи път ли правиш плодуване?
Виж целия пост
# 229
В началото на плодуването 85.5кг.,а тази сутрин 81.5кг.Досега съм правила между 5 и 10 плодувания,но само двудневни на ябълки.За повече от два дни плодуване правя за първи път!Двудневните съм ги предприемала когато искам да се освободя от задържаната вода или когато ми предстои хубаво събитие ,а аз съм си набелязала за целта поотесняла дрешка.Защо..?!?Нещо тревожно има ли в моите резултати?Може да не достигам 1кг плод на ден ,но от медеца не се лишавам..
Виж целия пост
# 230
Честно казано не вярвам 4 кг да ти дават такъв голям обем, че  толкова много сантиметри да си свалила при тези кг. newsm78

Както си и знаех, започна ли захранване, изпитвам зверски глад. С плодуването нямаше проблем, но сега няма час откакто ядох и много ми стържи корема. Mr. Green
Виж целия пост
# 231
Здравейте ! Днес съм 5-ти ден и +500 грама  #2gunfire #2gunfire #2gunfire вярно , че вчерашния ден ми беше труден , но не съм прегрешавала , отдавам го на задържана вода Sad От сутринта съм на 3 ябълки , след малко ще си направя и чай , строго се придържам по плана пък ще видя утре кантара какво ще покаже . Мислех утре да се захранвам , но след сутрешния резултат се амбицирах да изкарам 10 дни .
Виж целия пост
# 232
Днес 2-ри ден-чувствам се супер, защото знам че като мине и днес и вече ще ми е много по-лесно нататък! Не съм се претеглила преди да започна, защото не мога да се кача на кантара- изпитвам ужас от цифрата  Twisted Evil Преди около 7-8 дни стъпих за малко на един кантар и още преди да спре стрелката, като я видях къде отива слезнах-някъде около 75 кг!!!!! #Cussing out Не съм била толкова от ..........май от бременна.
Никога не съм била слаба, но в последните години успявах да поддържам около 65, което при моята височина е горе долу добре-поне в дрехи  изглеждам сносно, пък и преди лятото успявам да махна още 1-2 кг и така бива. А сега...............трагедия
Виж целия пост
# 233
Честно казано не вярвам 4 кг да ти дават такъв голям обем, че  толкова много сантиметри да си свалила при тези кг. newsm78

Е,..от талията см.най-лесно ми падат..де да бях така и  с бутчетата..Все пак когато не диетувам коремът ми често е подут не само заради пълния стомах Rolling Eyes
Аз да си призная днес чувствам повече глад от обикновено,май ще  награбя 2 банана по-късно..Нали е позволено?
Виж целия пост
# 234
 newsm09 сгафих нещо..с поста и цитата Blush
Виж целия пост
# 235
Нищо, чете се, не се притеснявай. Peace Да,ако е само подуто, може тогава,но иначе са много сантиметри това.
Виж целия пост
# 236
newsm09 сгафих нещо..с поста и цитата Blush
  Ти гладуване или плодуване правиш,защото те открих в темата за лечебния глад,т.е.само на вода Thinking
Виж целия пост
# 237
Здравейте,за първи път пиша тук.До сега съм била 2 пъти на плодове и чай,и двата пъти по 20 дни,нямала съм проблем със захранването  и винаги съм постигала добри резултати.Сега искам да го направя отново,но не мога да събера сили,защото когато съм на този режим умирам от студ,по цял ден зъзна,вие как се справяте с този проблем?  bouquet
Виж целия пост
# 238
На мен само до десетия ден ми беше студено.
Виж целия пост
# 239
Първия ден ужасно ме втресе вечерта, направо умирах от студ. Вече пети ден плодувам и оттогава нямам проблем с това. Но имам препоръките на Емилова, където в негативи от режима е описано чувството на студ. Така че е нещо очаквано. Просто ще се обличаме повече и това е. Simple Smile
Някъде четох, ама паметта ми страда от недояждането  Mr. Green, че втрисането е по- силно изразено, когато има повече токсини и те се отделят бурно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия