Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 48

  • 47 615
  • 770
# 450
Браво за минусите и стискайте палци накрая минусите да са ми навсякъде другде , но не и в гръдната , че ще стана като тапет  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 451
Браво за минусите и стискайте палци накрая минусите да са ми навсякъде другде , но не и в гръдната , че ще стана като тапет  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ох, де да можех да раздавам цици. Ще се помъча да изкарам 1 седмица на плодове от утре, защото днес вече ядох. После няколко дни леко захранване, ама не по посочената схема и след това пак една седмица плодове. Искам -7/8 кг за 1 месец.
Виж целия пост
# 452
Ами то до голяма степен гърдите са си мазнинка.Нормално е да понамалее..Лятото.. на басейна бях много жалка картинка.До шията съм под водата ,а гърдите ми изплуват отгоре.. hahaha.. Joy
Имам си още доста мазнини от ханша надолу за съжанение.При захранването и второто плодуване дано да намалявам само от там.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 453
По време на плодолечение наблягам на упражненията за гърди в залата, тренирам от около 3 години  и съм успяла да изградя мускул, който не намалява при диети, искрено препоръчвам на всички на диета да предприемат интензивен спорт, било то в домашни условия или пък в някоя зала. Ефектът е невероятен.
Виж целия пост
# 454
Здравейте и от мене, момичета! Hug Heart Eyes

Браво за минусите! На мене ми е 9-ти ден Плодуване. Чувствам се много добре: пълна с енергия, лицето се поизчисти и придоби хубав тен, не чувствам никакъв глад (гладът изчезна след 4-5-ти ден) и най-важното болката и изтръпването на ръцете изчезна напълно, поне от 2-3 дена нищо не усещам. Grinning

От два дена започнах да правя лека гимнастика в къщи за стягане на бедра, корем, гърди и седалищни мускули, че да не се отпусна като дроб-сърма.   261uu

Килограми ще засека след 10-ти ден (той спадът понамаля, но е нормално за този етап от плодуването).

Успехи на всички и не се отчайвайте, резултатите идват с търпение!
Виж целия пост
# 455
Трети ден критичен -гладна съм, постоянно  #2gunfireсега се наливам с фрееш грейпфрут току виж стомаха си помисли , че е сит . Този път няма да се издънвам  Simple Smile
Виж целия пост
# 456
Трети ден критичен -гладна съм, постоянно  #2gunfireсега се наливам с фрееш грейпфрут току виж стомаха си помисли , че е сит . Този път няма да се издънвам  Simple Smile

И на ме ми е 3-ти ден! На всичкото отгоре една колежка има РД и донесе големи вкусотии!!! Май обонянието ми се е изострило и ме преследва ароматът на топла баница!!!Аз се наливам с чай и само чай, след малко ще изям една ябълка.
Виж целия пост
# 457
Привет момичета Simple Smile

16-ти ден. Първи ден (от вчера вечерта) в цикъл, не меря килограми (меря ги и задържам, за това приемам, че не ги меря  Mr. Green). Тази нощ сънувах, че съм изяла голямо триъгълно парче пица и докато се вайкам как е станало това изобщо, някой ми отмъкна мекицоподобната питка, която мислих да изям след малко :Р

Време ми е вече да захранвам, все още не съм изчистила езика, но щом сънувам храна, по-добре да започна захранване. За това днес замених единия плод с не сладък плод, т.е. домат (за мен си е зеленчук...). Колебая се дали да захранвам истински или да карам още 4 дена със замяна на плод с домат, краставица и т.н.

+ малко се притеснявам за захранването, защото тогава ламята в мен ще се събуди (дори само този домат, размърда уж дълбоко заспалата гад).
Виж целия пост
# 458
Привет момичета Simple Smile

16-ти ден. Първи ден (от вчера вечерта) в цикъл, не меря килограми (меря ги и задържам, за това приемам, че не ги меря  Mr. Green). Тази нощ сънувах, че съм изяла голямо триъгълно парче пица и докато се вайкам как е станало това изобщо, някой ми отмъкна мекицоподобната питка, която мислих да изям след малко :Р

Време ми е вече да захранвам, все още не съм изчистила езика, но щом сънувам храна, по-добре да започна захранване. За това днес замених единия плод с не сладък плод, т.е. домат (за мен си е зеленчук...). Колебая се дали да захранвам истински или да карам още 4 дена със замяна на плод с домат, краставица и т.н.

+ малко се притеснявам за захранването, защото тогава ламята в мен ще се събуди (дори само този домат, размърда уж дълбоко заспалата гад).
Захранването ми е по-трудно от плодуването, защото когато плодувам си харесвам един/два плода за деня и си знам какво трябва да ям. А призахранването, да речем пише 1 картоф, ама на мене ми се прияжда и изяждам 2 Simple Smile. Аз съм решила само 5 дни плодуване и 5 захранване, предходния път правих 5/10, но ми дойде в повече.
Виж целия пост
# 459
През какъв интервал е добре да се повтори? Примерно 2 седмици месечно за 3 месеца дали е добре?
Виж целия пост
# 460
Здравейте момичета  Hug
Сега да споделя и аз моята радост  Simple Smile Бях 75 килограма, но по време на коледните и новогодишните празници, вместо да напълнея както се случва попринцип, аз се разболях от грип и така са си заминали 5 килограма  Sunglasses
Та започнах  с килограми 70 и днес след 10 дни съм  -5 килограма  Crazy Влизам в дрешки, които не съм носила от 2 години и чувството, когато познатите ми забелязват, че съм отслабнала е много приятно  Grinning
Не съм правила планове колко още ще съм на плодчета.. може би 3,4,5,10 дена.. както го почувствам.
Сега като чета какви неща вече си хапва Джема (маслинки, хляб, картофи) и усещам как започват доста да ми липсват и другите храни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 461
През какъв интервал е добре да се повтори? Примерно 2 седмици месечно за 3 месеца дали е добре?

Прочети първата страница, но, според мен, два пъти в годината дори при 10 дневно плодуване, е твърде на често.

Захранването ми е по-трудно от плодуването, защото когато плодувам си харесвам един/два плода за деня и си знам какво трябва да ям. А призахранването, да речем пише 1 картоф, ама на мене ми се прияжда и изяждам 2 Simple Smile. Аз съм решила само 5 дни плодуване и 5 захранване, предходния път правих 5/10, но ми дойде в повече.

Знам за какво говориш, спомням си в какво се превръщам и аз, но ще се опитам да си мисля за поста, за въздържанието и самоконтрола, който е особено важен сега преди Великден.

Реших го, утре започвам последната част от лечебното гладуване - захранването.
Няма смисъл да се правя на герой за още 4 дена, а после да не мога да си проведа правилно захранването.
Виж целия пост
# 462
Уф,тази вечер ламята ми се събуди. Освен, че вечерях в 17.30 2 филии ръжено-пшеничен пълнозърнест хляб и едно малко бурканче от една салата, която аз си правих лятото- тиквички, моркови, патладжан, домати  и лук, в която обаче има олио, сол и малко захар за марината, сега пак ядох - купичка зелена салата, лук, краставица, домат и 1/2 сварено червено цвекло, със сол и олио. Не че е голямо прегрешение, освен олиото и захарта, всичко са зеленчуци и постно. Но ще видим утре как ще отрази на теглото и кръвната захар. Rolling Eyes
За сметка на това, пропуснах единия плод и чая в 20 часа.

На обяд ядох салата зеле и чашка сварен ечемик, без сол и олио, а в 15 часа един банан.
Виж целия пост
# 463
През какъв интервал е добре да се повтори? Примерно 2 седмици месечно за 3 месеца дали е добре?
Зависи колко време смяташ да плодуваш.
На първа страница пише за кратко плодуване до 7-8 дни, може да се прави след 20-тина дни, а за дълго плодуване, което е 14-20 дни, интервала не трябва да е по-малък от 4 седмици, а най-добре 8, зависи от нуждата на съответния човек.
Виж целия пост
# 464
Здравейте,

Да се отчета и аз набързо - правя режима вече 10-ти ден само на плодове по около 800 грама - 1кг. на ден. Започнах 56 -57 кг, сега съм 52. Не усещам никакъв глад, даже и кафето не ми липсва. Енергична съм, а това не го очаквах определено.

Притеснявам се обаче и аз, защото от утре започвам захранването. Решила съм да е постепенно - 10 дни. Чудя се обаче коя схема на захранването от двете 10-дневни, които са в началото на темата, е по-добра - първата горе или тази на д-р Емилова? Имат някои разлики, даже не малки... А наистина искам да се захранп правилно и да не си върна свалените килограми. Някой, който вече е минал през захранването, може ли да даде съвет? Много благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия