Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 48

  • 47 615
  • 770
# 480
Добро утро и от мен. Успях  Simple Smile 10 дни плодуване без никакви прегрешения, дори и кафе не съм пила! Кантарът тази сутрин показа -4,5кг , стартирах от 66, 100 миналия понеделник, днес съм 61, 600 при ръст 164см. Днес започвам захранването, дано да успея да ги задържа, а после ще се боря за още 2 минус  Simple Smile Засега планът ми е за обяд и вечеря е настърган морков с лим.сок, утре домат и картоф, а вдругиден зеленчукова супа без сол и олио. Ще се радвам да споделяте идеи за захранването, ще са ми от полза! Чудя се например на кой ден да включа зелена салата с оглед на това да не ми дразни стомаха  Thinking
Виж целия пост
# 481
Добро утро и от мен. Успях  Simple Smile 10 дни плодуване без никакви прегрешения, дори и кафе не съм пила! Кантарът тази сутрин показа -4,5кг , стартирах от 66, 100 миналия понеделник, днес съм 61, 600 при ръст 164см. Днес започвам захранването, дано да успея да ги задържа, а после ще се боря за още 2 минус  Simple Smile Засега планът ми е за обяд и вечеря е настърган морков с лим.сок, утре домат и картоф, а вдругиден зеленчукова супа без сол и олио. Ще се радвам да споделяте идеи за захранването, ще са ми от полза! Чудя се например на кой ден да включа зелена салата с оглед на това да не ми дразни стомаха  Thinking
По време на захранването наблягах повече на картофите и морковите. В този период салатите и доматите са пълни с нитрати и има риск да ти радранят стомаха. Аз си бях направила супа от коприва и вечерях това 3 поредни дни, като добавих и една малка лъжичка кисело мляко и сок от лимон.
Виж целия пост
# 482
SoFarSoGood ,  благодаря ти за идеята за копривата   bouquet Точно събота ще си ходим на село и ще си набера прясна коприва за супичка!
Виж целия пост
# 483
Привет и от мен. Днес ми е 11 ден. За 10 дена -4,5кг.0 В момента съм 58,500, а лятото бях 54, висока съм 165см, на 35г. Сърбежите по тялото ми значително намаляха. Продължавам с още 10 плодуване и после захранване. Хубав ден на всички!  Nature Sunny  Nature Sunny
Виж целия пост
# 484
Привет и от мен. Днес ми е 11 ден. За 10 дена -4,5кг.0 В момента съм 58,500, а лятото бях 54, висока съм 165см, на 35г. Сърбежите по тялото ми значително намаляха. Продължавам с още 10 плодуване и после захранване. Хубав ден на всички!  Nature Sunny  Nature Sunny
Страхотни резултати! Успех и с останалата част от диетата Simple Smile Доста дълъг курс си предприела.
Виж целия пост
# 485
Ето ме  и мен - бях се изпокрила, че последните ми беше много трудно плодуването! И аз почнах да сънувам разни сушита Crazy , така че от вчера се захранвам - не мога повече(лятото по лесно издържам но не и по това време).  За 16 дни - 8кг ( вчера и днес не съм се теглила).  Hug
Виж целия пост
# 486
Джемма, кръвното повлия ли се при режима?
Виж целия пост
# 487
Джемма, кръвното повлия ли се при режима?

Да, нормализира се.  Peace

Днес се храних така:
8 часа чай с мед
10 часа портокал
12 часа чай без мед
14 часа портокал
16 часа 1/2 глава сварено червено цвекло без сол и олио
18 часа супа от лук, морков, зеле, червено цвекло, 1 картоф, магданоз и копър без олио и сол, 2 филии пълнозърнест ръжено-пшеничен домашен безсолен хляб и 2-3 стръка пресен зелен лук

Сега се боря за минус 4 кг, за да вляза в категорията "седемдесет +" килограма. Simple Smile Ако не стане с това хранене до 10-тина дни, ще мина пак по 3 дни на плодове периодично.
Виж целия пост
# 488
Джемма, кръвното повлия ли се при режима?
Да, нормализира се.  Peace
Браво на теб. Дано и при мен се получи. Не поддържам много високо, но все пак е над нормалното 135/85, но и 140/90 виждам, та дано успея и аз.
Виж целия пост
# 489
Даа,. и аз така същите стойности долу -горе. Снощи беше даже леко ниска горната граница - 105/75, пулс 76

Сега по измерих пак - 114/69 пулс 57
Виж целия пост
# 490
И аз се захраних от днес, 1 краставица и 1 чай съм консумирала... нещо не ми е както трябва с организма, та реших да прекратявам Cry Резултатът ми за 14 дни плодолечение е - 8 кг, но целта ми беше да престана да плюскам и да си пооправя метаболизма, та - целта е постигната...
Виж целия пост
# 491
Ооо, не бързай да се радваш за преставането да плюскаш, захранването е най-трудно- гладна си и ти се иска да се наядеш.
Виж целия пост
# 492
а и метаболизма от глад не се засилва,а от балансирана , здравословна и редовна храна
Виж целия пост
# 493
Добро утро момичета. Днес ден 11-ти /+200 гр./. Не съм правила никакви нарушения, дори нямах време да си изям портокала в 14 часа, а само в 10 - ябълка и в 18 - 4 бр. киви. Явно задържам вода, че наближава МЦ Sad. Това не ме демотивира, а напротив - довечера съм на танци и ще скачам още повече, та да има утре "-" Laughing.
 bye
Виж целия пост
# 494
Добро утро и от мен. Днес съм + 900 грама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия