Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 034
  • 736
# 270
Такааааа! По моите скромни изчисления (Нели, поправи ме ако греша.) - още три момичета чакат своите подаръчета.
Когато и те се похвалят в темата и играта официално приключи, не съм забравила, че ви обещах да споделя своите наблюдения  Flutter .

За сега мога да дам списък на нашите детективи, които не сгрешиха в прогнозите си.
Ето кой какво позна:
Скрит текст:
Дессси:  Вайда ще подарява на Дессси
Rain*: mijjjka подарява на Rain*
Kosty: Нези подарява на Neli Mar4
Петяя: devi4ca подарява на Петяя
Авлига: Kosty подарява на Авлига
Незито: Вени подарява на Незито
TheBlackWidow: Kosty подарява на Авлига
Виж целия пост
# 271
Ама и аз май нещо бях познала...но какво ли?   smile3506
Виж целия пост
# 272
Мижко, нищо не си познала  hahaha .
Изчела съм целите предишна и сегашна теми. Та статистиката ми е точна   bowuu .
Познала си, че ще ти дам "Ужас"  Hug !
Виж целия пост
# 273
Мижко, нищо не си познала  hahaha .
Изчела съм целите предишна и сегашна теми. Та статистиката ми е точна   bowuu .
Познала си, че ще ти дам "Ужас"  Hug !

 Кали,  bowuu, признах те!

 Аз също бях започнала да си отбелязвам кой какво познал, но реших, че не е нужно  и се отказах. Ама ти добре си се постарала.
 Остават три неполучили още, права си.  Peace Hug
 Ще допълваш в списъка си съвсем скоро.  Mr. Green
Виж целия пост
# 274
Познала си, че ще ти дам "Ужас"  Hug !

Аз си знаех, че нещо съм познала  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 275
Нели, пускай датите   bouquet Hug

Виж целия пост
# 276
 Как да пиша като ме налазиха червени буболечки.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 277
Уау! Толкова много калинки на едно място никога не съм виждала Shocked
Виж целия пост
# 278
Много работа...
Нищо интересно в промоцията на Сиела за другата седмица...
Ще ми давате по натам Зимната приказка Praynig
Довечера ще ви навестя на новия лаФтоп...чао.
Виж целия пост
# 279
И аз днес си получих "Зимна приказка". Мнооого е дебела!  Shocked
Mijjjj,ако искаш може да поканим Мария Ч. да се присъедини.  Wink
Виж целия пост
# 280
Пуснах линк към темата на приятелки- книголюбки. Може някоя да се включи в следващата размяна. Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Да не ме забравите за следващата игра  Mr. Green.

Виж целия пост
# 282
Mijjjj,ако искаш може да поканим Мария Ч. да се присъедини.  Wink

Аз и за Вивиан си помислих, но и Нели е права - който иска, ще се включи...  Simple Smile
Виж целия пост
# 283
Аз даже май ще съм си в България за 24-ти май / 1 юни, ако решите за тогава, че благодарение на събитията в Украйна ми се отменя ходенето там...
Виж целия пост
# 284
Имам си колет newsm44
Камиче, благодаря ти страшно много. Ах, така се зарадвах ...

Понеже е при нашите, си мислех да почакам до 8-и март (тогава ще си получа пакета) и да го отворя лично. Но не се стърпях Blush Помолих майка да го отвори ... и си имам "Крадецът на книги" Heart Eyes Снимки и другите изненади понататък.
Камиче отново много, много благодаря Hug  bouquet

Много хубава инициатива е това, пак го казвам. И пак искам да благодаря на Нели за идеята и на всички вас за осъществяването и Hug Благодаря и за прекрасните емоции и изживявания, за шанса да общувам с такива невероятни хора като вас
Заприлича на Оскарите Laughing но така се чувствам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия