Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 035
  • 736
# 255
Всякакви вариация на хазарт ме отвращават. Simple Smile Нищо лично към любителите на Еврофутбол.  Hug

Аз и не ви познавам много добре, просто хвърлих някакви комбинации.  Mr. Green Казват, че имам някакво 6то чувство, но аз просто не вярвам в подобни неща.
И аз мразя хазарт.
Пък Еврофутбола ми е като далечна планета Rolling Eyes

Обаче това 6-то чуство може някъде и някога да ти е от полза Grinning
Кажи 6 числа Mr. Green


SIN Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 256
Не съм запозната.  Peace

Къде си правите уишлистите за книги?
Виж целия пост
# 257
Паяче, тук ги постваме.
Определяме повод (празник), например 24 май. Разбираме се до 10 май всяка да е публикувала списък с 5 желани книги. Нели събира имената на участниците и тегли томбола, в която да определи кой на кого ще подарява и после праща инфото на всяка от нас в ЛС. Датите са само примерни и образния период от 10-ти до 24-ти да е, за да имаме време да изберем и изпратим книгите.
Виж целия пост
# 258
Благодаря за разяснението. Simple Smile Ще запрятам ръкави тогава и почвам да слагам корици в Пинтерест. Така ще е нагледно и лесно за ориентиране.
Виж целия пост
# 259
Авлига , да ти е честит подаръка !  Hug Кости , се е справила страхотно  Hug
Вени , вчерашния ден е била наистина една Коледа с подаръци за теб , много хубаво  Hug
Миж , имаш си страхотна мартеница , наистина много оригинално е направена , честито и на теб  Hug
Дано не пропускам да честитя на някого , ама вчера е имало много зарадвани , на всички получили подаръци , едно голямо Честито , да си ползвате нещата с много здраве  :hug

Май повечето от нас си поръчаха "Зимна приказка в Ню Йорк " , това много ме радва  newsm68
А момичетата , които не са я поръчали да разчитат и на мен , когато кажат и искат ще я пращам за прочит  Wink  Аз получих смс , че днес ще я доставят . Гласувайте в сайта им , за да може да си вземаме всяка сряда намалена книга  Wink  Hug
Виж целия пост
# 260
Голямо затишие днес в темата  Simple Smile
Хайде, кой остана да се хвали?  Hug
Виж целия пост
# 261
Голямо затишие днес в темата  Simple Smile
Хайде, кой остана да се хвали?  Hug

Хубавото време си казва думата Simple Smile
Виж целия пост
# 262
 Аз липсвам, ама не заради хубавото време.  Mr. Green

 Идвам да се хваля с новата придобивка, поръчана вчера, а днес вече в ръцете ми -

 Много дебела и много красива книга.
 
 Доколкото разбирам, за 24 май ще  си организираме отново размяна на книги. Е, и да има отказали се, ще има и участващи, сигурна съм. Днес написах на едно листче предполагаеми дати за пускане на списъци и пускане  на подаръчетата до другарчето.
 Дали не е рано да ги публикувам?
 Все пак тази игра не е приключила, има момичета, чакащи подаръци.
Виж целия пост
# 263
Нелчо, пусни ако искаш датите, които предлагаш да ги видим и обсъдим?  Party Hug
А за по-голямо участие можем да анонсираме играта и в другите литературни теми?  Hug
Виж целия пост
# 264
Нелчо, пусни ако искаш датите, които предлагаш да ги видим и обсъдим?  Party Hug
А за по-голямо участие можем да анонсираме играта и в другите литературни теми?  Hug
+1, прочете ми мислите  Hug.
Виж целия пост
# 265
Нелчо, пусни ако искаш датите, които предлагаш да ги видим и обсъдим?  Party Hug
А за по-голямо участие можем да анонсираме играта и в другите литературни теми?  Hug
+1, прочете ми мислите  Hug.

 Мисля, че темата ни е забелязана от посещаващите литературния подфорум. Четат ни непрекъснато, виждам гостите на балкона. Който иска, сам ще се включи/щеше да се включи. Ако искате, канете и други хора, аз няма да го правя. Доста момичета вече не четат книги на хартия, някои пък могат да приемат поканата като досада, натякване. Само разсъждавам, де, не вземайте под внимание мислите ми.  Peace
Скрит текст:
Ако помните, и Мари дойде при нас, въодушевена, готова за участие, пък...

 Датите ще ги пусна.
Виж целия пост
# 266
Хайдееее.... гласувайте  Joy hahaha

https://www.facebook.com/media/set/?set=np.225578331.839604870&type=1

Да, Нели... сега като се замислих - права си  Hug
Виж целия пост
# 267
Хайдееее.... гласувайте  Joy hahaha

https://www.facebook.com/media/set/?set=np.225578331.839604870&type=1

Да, Нели... сега като се замислих - права си  Hug

Еми , нищо не харесах.Как да гласувам ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 268
И аз нищо не харесах, обаче ако ми кажете за кое заглавие да действам, ще го направя  Mr. Green.
Виж целия пост
# 269
 На мен нищо не ми се показва, сигурно защото нямам фейсбук. Но днес казах на дъщеря си за тази инициатива на Сиела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия