Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 034
  • 736
# 105
Паяче, споменаваме следващата размяна да е за 24 май, че празникът е много подходящ, но още не е категорично решено. А ти може би тогава ще си в Бг, нали така?  Hug Simple Smile
Виж целия пост
# 106
От 4ти май съм на българска земя. Simple Smile

Леле точно на този хубав празник! Жетсоко!

Имам нужда да ме осветлите за хубави места ( онлайн) за пазаруване на книги с чести намаления. Казала съм се, че ще се прибера със 17килограмов куфар пълен с книги. Simple Smile
Ако има и добър продавач в Продавалник, казвайте.

В града в който се прибирам има доста баби и дядовци, които продават книги на пазара и то на ниски цени и смятам да изкупя добро количество, а и ще е в помощ за тях финансово. Ако търсите нещо специално, старо ми пишете на лична да го потърся.
Виж целия пост
# 107
Здравейте, момичета!  Hug
Честити подаръци, невероятни емоции има тук! Много, много ви се радвам!

Гигова, ти носиш отговорност за моето покваряване...  newsm03 Ако не бяха твоите постове, нямаше да ми стане интересно.  smile3534 Вече съм на втората част на книгатакоятоненазоваваме и с всяка следваща страница се чудя защо я чета. Но пусто да остане никога не изоставям книга ...   smile3506

Паяче, добре дошла!  newsm51
Виж целия пост
# 108
Нели, ти търсеше някаква книжка - "Нестинарка"  newsm78 ето може да кажеш на Паячето да я потърси.

Паяче, добре дошла при нас   bouquet
Виж целия пост
# 109
 Това ли е?

Ако е тя има я в Хеликон за 6лв

http://www.helikon.bg/books/118/-%D0%9D%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8% … D0%B0_130701.html
Виж целия пост
# 110
 Търся я "Нестинарка", но неуспешно. Няма я никъде. Имам агенти из България, но досега никой не е успял да ме зарадва.

 В Хеликон Я няма. Наличност -НЕ. Пише го.
 
 Ако някой я открие, моля да се сети за мен!  Praynig
Виж целия пост
# 111
Изобщо не обърнах внимание на наличността.
Виж целия пост
# 112
Минавам само казвам привет и си тръгвам, че днес се прибрах по никое време.

Нели, още нямам известие от теб  Wink  Hug ( другото ми предположение - Вени, отпадна ).
Виж целия пост
# 113
Имам известие от пощатааааааааааа  Party Party Party !
Утре отивам   animal037 ! Нямам търпение, но едва ли изненадвам някого с това изказване  hahaha !

Паяче, много, ама МНОГО се радвам да те видя сред нас !
Толкова ще бъде хубаво да участваш и ти в следващата ни игра! Очакват те несравними с нищо друго емоции. Ще се радвам и да те чета занапред честичко!
Виж целия пост
# 114
ПРАВЯ ЗАЛОГ - Нели ще подарява на Кали
 thumbsup thumbsup thumbsup
Виж целия пост
# 115
ПРАВЯ ЗАЛОГ - Нели ще подарява на Кали
 thumbsup thumbsup thumbsup

 Де да беше...Моето другарче е изчезнало.  Thinking
Виж целия пост
# 116
Нели, не се притеснявай, ако не се появи има доста желаещи да са ти другарче  Wink

И все пак имам едно на ум, че може да блъфираш и Кали да е твоя човек...утре ще разберем.
Виж целия пост
# 117
....

Гигова, ти носиш отговорност за моето покваряване...  newsm03 Ако не бяха твоите постове, нямаше да ми стане интересно.  smile3534 Вече съм на втората част на книгатакоятоненазоваваме и с всяка следваща страница се чудя защо я чета. Но пусто да остане никога не изоставям книга ...   smile3506

....
Мъжете да са щастливи Mr. Green тъй и тъй не обичат да четат Twisted Evil
Виж целия пост
# 118
Добър вечер и от мен!  Hug
Честити подаръци на Нези и Петя! Честита да е и годишнината на Петя и много, много любов още дълги години!
Хайде утре чакаме и Кали да се похвали! Даже и рима има  Laughing
Паяче, добре дошла   bouquet!
Аз още нямам известие от пощата, но тя, Кости  Mr. Green, сигурно днес го е пуснала и е раничко да очаквам. И съвсем се оплетох кой на кого би могъл да е другарче  newsm78. Пък казвате, че нещо изчезват другарчета напоследък.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 119
Добро утро, мили другарчета!
Днес май пак ще има зарадвани.
TheBlackWidow добре дошла и от мен! Непременно участвай в следващата игра, емоцията е незабравима smile3521

Цитат
Аз още нямам известие от пощата, но тя, Кости  Mr. Green , сигурно днес го е пуснала и е раничко
Ами аз още в петък на обяд го пуснах, тъй че днес или утре трябва да пристигне известие. Пък дали ще е за теб ... само времето ще покаже Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия