Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 035
  • 736
# 150

Довечера ще го отворя и ще пиша. Видях от кого е, но ще ви държа в напрежение  Mr. Green !

 Кали, благодаря, че споделяш радостта ми!  Hug

 Аз сядам на първи ред и чакам да видя от кого е твоят подарък.   ladyuu

 
Виж целия пост
# 151
Нели,благодаря ти,мила за страхотните думи.  Hug
Вчера малко се разочаровах,като каза ,че са те върнали от пощата ,но се радвам ,че днес вече всичко е наред.  Simple Smile
Толкова се радвам ,че съм успяла да те зарадвам!  Party
Първо с книгите-дилемата беше голяма и накрая реших-взех  ги идвете .  И аз като Елинка,не съм ги чела,но смятам да поправя тази грешка.  Wink
Подвързията я поръчах специално и съм много щастлива ,че я направиха толкова сладурска. Надявам се ,да ти харесва и да те радва всеки път като я ползваш.  Simple Smile
Мартеничките ги избрах лесно. Дано и децата да си ги харесат и да си ги носят.
Със сигурност заслужаваш цялата тази емоция,както и всяка една от нас!  Hug
Много се радвам,че ви познавам.   Heart Eyes

Виж целия пост
# 152
Ох, Нези, като видях, че си писала, получих някакъв трепет и ми се прииска още веднъж да ти благодаря!  Hug Всяко докосване до подарък е като връзка с човека, от който съм го получила. Аз помня, дори и аромати. /знам, че звучи налудничаво, но е така. Свързвам определени аромати с хора, места, събития/.
 Ти нали помниш, че имам още една подвързия от теб. Днес извадих и нея, гушнах ги и двете.  Heart Eyes
 И понеже плаках, то е от радост, но все пак е плач, мъжът ми ме гледаше просълзен. Той вече започна първата книга "Солунският чудотворец". Аз мисля, че ги е чел, но нека да ги препрочете, не е излишно. Той много обича историята. Благодари ти и се възхищава на вкуса ти.

 Когато обикалях преди 2-3 седмици Хеликон, доста се задържах точно пред тези двете книги, дори ги държах в ръце и си помечтах да ги имам. Ако не бях ги получила, щях да си ги купя, просто се влюбих  в тях. А сега наредени трите една до друга, щастие!

 Много емоции имам днес!  Hug
Виж целия пост
# 153
Чувствам се страхотно,че съм успяла да те направя така щастлива!   Hug
 Забравих да поздравя и Лита с подаръка! Поздравления за избора на Кали!   Simple Smile


Виж целия пост
# 154
Олелеееее, какви емоции Grinning
Честито на получилите подаръчета-страхотни са!

Лита, честито мила, ти ли си била другарчето на Кали, най-накрая те намери това дългопътуващо колетче Grinning Страхотни подаръчета!

Нели, честито и на теб, мила Heart Eyes
Както винаги емоционална Hug Страхотна книжна рокличка! И аз искам такава... Много приятно те е изненадала Нези!

Ох аз малко трудно пиша Crazy щото пиша от новият си лаптоп Crazy фук фук, полуподарък за 8-ми март Crazy Сега у дома сме с 2 компютъра, един лаптоп, два таблета...да живее техниката, само ел.четец още не съм си купила Laughing
Виж целия пост
# 155
Ох, момичета, страхотни сте!

Лита, честити подаръчета.   bouquet

Нели е емоционална както винаги, ако тя не се просълзи, значи нещо има  Hug радвам се, че сълзите са от щастие. И каква прекрасна рокля за книжка си имаш.
Всяка подаряваща се старае максимално.


Тук е много хубаво, такова весело...
Гигова, много ти е скромна промяната на фона на това, което четеш  Laughing /шегувам се, да няма засегнати/
Виж целия пост
# 156
Лита, Нели, честито!  Hug Hug Hug Hug Hug
Страхотно емоционално сте споделили! Браво на Нези и Кали за чудесните изненади!
Виж целия пост
# 157
ЕЛИНКА, ТИЕ СИ ПРЕКРАСНА И ЧУДЕСНА!!!!!!

Ужасно бързам, но задължително ще пиша до края на вечерта и ще снимам!!!!

И още веднъж - книгите са НЕВЕРОЯТНИ!



Виж целия пост
# 158
Тук има ураган от щастливи емоции Two Hearts newsm18!
Честити подаръци на Нели, Лита, а вече и Вайда!!!
И аз имам съобщение от пощата  newsm03 и утре като си взема пакетчето ще споделям.
Виж целия пост
# 159
...
Гигова, много ти е скромна промяната на фона на това, което четеш  Laughing /шегувам се, да няма засегнати/
Скромна, но красива bowuu
Не сме толкова чуствителни да се засягаме, споко Hug

Вайда, честито Hug
Да се похвалиш с какво те е зарадвала Ели Peace
Виж целия пост
# 160
Ах, колко красоти, емоции и подаръци! Няма две мнения - тук е най-прекрасно Heart Eyes

Честити ви подаръчета! Нези направо ме засрами Blush Страхотен жест!

"Солунският чудотворец" съм я чела като по-млада. Хубава е.
За тази година съм замислила да преговоря Четирилогията на Талев и "Тютюн" на Димов. Да включа и тази четирилогия, а Thinking

А аз да пращам ли бащата към пощата?
Виж целия пост
# 161
ЛИТА , НЕЛИ , ЧЕСТИТИ ПОДАРЪЦИ  Hug ТАКА ВИ СЕ РАДВАХ НА ЕМОЦИИТЕ И НА ПОЛУЧЕНИТЕ ПОДАРЪЦИ , СТРАХОТНИ СА , ДРУГАРЧЕТАТА ВИ СА СЕ СПРАВИЛИ УНИКАЛНО  Hug
Чакаме Кели и Вайда да покажат и те техните подаръчета , че сме нетърпеливи  Party

Извинявам се за големите букви , но нали си прецаках лаптопа и ми прави проблеми  Embarassed

Кажете как за 24 май пак да не си направим подаръци , уникални чувства и емоции са това newsm68

Виж целия пост
# 162
Кости, да не би ти да си ми пратила Thinking, не че имам някакво известие де ooooh! Rolling Eyes Laughing

Миж, май и аз не ставам за детектив Rolling Eyes Laughing

Авлига честито и на теб и чакаме да се похвалиш Hug
Виж целия пост
# 163
Браво!Голяма радост!
Честити ви подаръчета,момичета!Като знам аз каква емоция изпитах,напълно ви разбирам и се радвам с вас.
Нели,дрешката е страхотна.Нези,браво,идеята ти е върха.
Лита,честита книжка.Дано ти хареса!
Няма по-хубави чувства от това да те зарадват с очакван подарък и кутия пълна с изненади.
Виж целия пост
# 164
Днес нашата темичка е уникално емоционална!

Аз вече съм спокойна, Вайда си е получила подаръка! Така че всичко е наред!

Останахме съвсем малко все още тръпнещите в очакване.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия