Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 035
  • 736
# 240
Авлига развълнувах се! Не знам дали бих се зарадвала толкова ако аз получех подарък. Нещо ми подсказваше, че именно на тази книга ще се зарадваш най-много, дано е така. А дребните притурки към колета не са кой знае какво, но са от сърце Hug
Аз май от вълнение, забравих да пиша ника си, но ти ме разгада още от тук, така че... Hug

Вени днес е бил твоят ден. Браво на момичетата, че са те зрадавали така  bouquet

SIN Hug
Виж целия пост
# 241
Честито на Гигова!!!
Вении,много мила изненада! Браво на момичетата!
Мijjjj,мартеницата е УНИКАЛНА!!!  Дали това е същата Мария .Ч  за която се сещам?  От Ямбол?
Виж целия пост
# 242
Мijjjj,мартеницата е УНИКАЛНА!!!  Дали това е същата Мария .Ч  за която се сещам?  От Ямбол?

Да, същата Мария  Simple Smile
Наистина е уникална  Heart Eyes
Виж целия пост
# 243
О,значи имаме обща приятелка. Много обичам Мария Ч. !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 244
Ааа Мижжж страхотна мартеница!
Напоследък с ММ много често обсъждаме как сме заобиколени от пластики и фалшификати, а истинските неща станах рядкост. Но забелязвам и една тенденция към handmade продукти.

Паяче май ще познаеш всички комбинации. Играеш ли еврофутбол?
Виж целия пост
# 245
Толкова е хубаво и невероятно всичко, което се случва тук! Някаква друга действителност е това, различен свят от този навън и този, който ни показват медиите.
Пак честито на всички получили очакван или неочакван подарък!
Ето обещаните снимки, като се извинявам за недоброто качество :
Колетът, току що донесен от пощата:
Скрит текст:
Всичките чудеса в кашончето, вече разопаковани:
Скрит текст:
И сега по-отблизо:
желаната книга на Анна Гавалда и разделителя (страхотна си Кости  Hug)
Скрит текст:
мартеничките
Скрит текст:
разкошната картичка
Скрит текст:
и бонбоните
Скрит текст:
Виж целия пост
# 246
Паячето според мен работи в комбина с Нели Mr. Green

Авлига, честито и на теб, чакаме снимки Wink

Момичета, страхотни сте всички, обичам ви Hug
Приятна ми е вашата компания, приятни са ми и емоциите които се разразяват тук Crazy
С нетърпение чакам следващата игра, невероятно удоволствие ми прави да зарадвам някого и да бъда зарадвана от вас!
Нели, отново ти благодаря за страхотното предложение да си правим тези томболки, ти си виновника за радостта ни Hug

хайде чакаме и последните да се похвалят Peace


Авлига писали сме по едно и също време, страхотни подаръци мила! Честито!
Имате като нашия ламинат Laughing
Виж целия пост
# 247
Авлига, честито   bouquet
Виж целия пост
# 248
Честито,Авлига! Страхотни подаръци! Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Авлига, такива хубави думи си написала. Зарадвах се с теб.  Hug Браво, Кости! Hug

 
Паячето според мен работи в комбина с Нели Mr. Green



  hahaha Шегаджийка!  Heart Eyes

 Деси, очилата, които си показала дори не ги помня. Кога са били в каталог? Дали е било отдавна, защото ако е скоро, значи много забравям.
Скрит текст:
Аз помня продуктите на Ейвън, банални са ми вече, толкова ми е безинтересно всичко. Просто остана като едно хоби и развлечение между другото. Ама ей сега си харесах парфюм от новия каталог, бяха го спряли, а той  е тооолкова хубав. И чанта си харесах. И ще мисля.  Whistling

 Потребителката Мария Ч. и на мен ми е позната. В кои ли теми съм я срещала?
Виж целия пост
# 250
Отдавна, по-скоро бяха кафевите  Embarassed
Виж целия пост
# 251
Всякакви вариация на хазарт ме отвращават. Simple Smile Нищо лично към любителите на Еврофутбол.  Hug

Аз и не ви познавам много добре, просто хвърлих някакви комбинации.  Mr. Green Казват, че имам някакво 6то чувство, но аз просто не вярвам в подобни неща.
Виж целия пост
# 252
Мили момичета, благодаря на всички ви за хубавите емоции, които излъчвате, пожелавайки ми да не съм тъжна и изпращайки ми прегръдки. Страхотни сте!  Hug Hug Hug

Честити подаръчета на всички! Невероятна емоция е това!  Hug

Искам да ви поздравя с една моя любима песен, която си пускам сега след като приспах всички (двете малки и голямото) чудовища.

Поздрав!
Виж целия пост
# 253
Честито на всички! Страхотни подаръци и изненади!  Hug

Вени, ти наистина си се почувствала страхотно! Три изненади в един ден!

Останахме три чакащи.  Hug

Паячето веднъж вече позна, така че аз й се доверявам и ще си чакам подарък от Петя В.  Grinning

 Hug

Да , утре ще имаш книга от мен , ама от размяната Simple Smile За друго си търси от другаде Simple Smile
Виж целия пост
# 254
От два часа се опитвам да публикувам, но моите чудовища още не искат да заспиват.
SIN благодаря за поздрава Hug Развесели ме много. "Приятели" са ми любимци и ще си ми останат фаворити, независимо колко време ще мине.

Авлига така ме радваш, чувствам се като пеперуда, пърхаща от щастие newsm51

Петя Б всички ни отряза. Или ни замазва очите, или ще подарява на Камиче Thinking

Паяче нали в Еврофутбол има някакви комбинации, не съм и аз много запозната, та затова направих асоциацията Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия