Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 029
  • 736
# 360
Хубави празнични дни, момичета!!   bouquet
Много здраве и радост в семействата и домовете ни!  Hug

В темата е имало още радости.  Crazy И другата седмица, пак ще има - Камиче, ще показва. Май други не останаха.. И Елинка щеше да праща на Мижжж снимки.  Party

На мен месец май ми е планиран да е много зает и мислех да не участвам в играта.. Ама колкото и да ми е зает и колкото и да съм заета, съм вътре.  Laughing Най-много другарчето да получи последно подарък.. Но то винаги има някой, който получава последен.  Hug
Виж целия пост
# 361
Добро утро момичета , днес е ден за прошка . Искам да поискам прошка от всички вас , простете ми ако с нещо съм ви засегнала , обидила или накърнила . Нека днес да си простим  Hug

И аз правя кекс , но рецептите ги вземам от интернет и в момента не се сещам от къде точно  newsm78  Винаги се получават , пека ги в кексова форма , не остават сурови , но наистина е хубаво да се пробва с клечка за зъби дали е станал , аз от мама знам и така правя , даже последните пъти слагах и домашно сладко от смокини , лятото доста бурканчета си направих и така го употребявам .  chef

Днес ще си дочета "Елегантността на таралежа " и се чудя какво да започна , но ще пиша в другата тема . Хубав ден и поискайте прошка , за да ни се даде такава   Hug
Виж целия пост
# 362
Мерси Петяя Hug

Нара Hug
Виж целия пост
# 363
Нара, и ти прощавай, миличка, ако има нещо. И всички вие сладурки. ПИша от телефона и ми е мн неудобно. За среща аз ще мога чак в края на март - последния уикенд но дори и тогава едва ли ще съм прочела книгите на Вени - двете исторически
Виж целия пост
# 364
За среща аз ще мога чак в края на март - последния уикенд но дори и тогава едва ли ще съм прочела книгите на Вени - двете исторически
Това изобщо да не те притеснява, Миж  Hug!
Виж целия пост
# 365
Друг вариант за спешна среща е през седмицата след работа?Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Здравейте, нова съм в темата. Дали някой би могъл да ми помогне? Търся един разказ от Скот Фицджералд, но не зная как се казва. Ставаше въпрос за едно семейство... мъжът се разболява тежко... имат семеен приятел, който ги посещава... Наковават курабии по стените на стаята?! Благодаря!
Виж целия пост
# 367
 Попитай в темата "В момента чета..." или в друга литературна тема. Тук книги не обсъждаме, макар че не е проблем да ти се помогне, ако се сети някой. Аз не се сещам, а  и разкази почти не чета.
Виж целия пост
# 368
Здравейте момичета, нещо не ми се спи  Rolling Eyes та не знам дали да пиша добро утро newsm78


Честит празник, нека не забравяме какъв ден е днес и с гордост да го носим в сърцата си.
Виж целия пост
# 369
Добро утро!

Днес се честват 136 години от Освобождението на България!
Честит празник!

Виж целия пост
# 370
      ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!  bg
Виж целия пост
# 371
 bg Честит празник!
Виж целия пост
# 372
ДУ, Честит Празник! bg
Виж целия пост
# 373
    bg

 
Виж целия пост
# 374
Честит празник!!!   bouquet

Гиговче, а какво е "ДУ"?  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия