Ще имам близнаци! Тема с продължение 32

  • 48 622
  • 751
# 240
Тиквичке, привет:)).С теб май термините ни ще са в един месец (април). Аз още не съм се включила в априлската тема
 Ще се радвам да си пишем:)
Airin, mon-shery, bigi bonas, tani4kas - поздрави и за вас:)
Виж целия пост
# 241
С каква радост ви чета, мили нови бременни с близнаци!   bouquet  Спомням си трепета и емоциите по време на бременността. По въпроса с количката- аз имам впечатления от Хаук и Кангару. И с двете ми беше трудно заради големината и тежестта, но се свиква. За стаята- ще е тесничко, мисля за спалня и три легълца. Относно гледането- и ние сами ги гледаме и за сега се справяме с двете юначета на година и девет месеца вече. Не е невъзможно, но си е уморително. Опитът от първото дете ще ти е от полза, Мohita, а и каката ще помага. Simple Smile
 Лека бременност на всички и успешен финал!  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 242
привет на новите мами,и на мен ми е малко притеснено как ще се справя с две бебета,дали ще имам достатъчно кърма,все още нищо не сме купували,мислим последния месец да запазим кошарка в началото само едно след 2-3 месеца ще вземем и второ,и количка още не сме избрали,някой ползвал ли е на Хаук количката в бежово и черно,какво мислите за нея,струва към 500 лв но незнам дали има зимен кош или се продават отделно,иначе е сравнително лека около 15 кг,
Виж целия пост
# 243
Здравейте, мами! Бременна съм в 5 г.с. с близнаци и честно да си призная не знам как се чувствам! На моменти развълнувана и щастлива, но в други съм ужасена! Имам дете на 6 години, много исках да имаме още едно, но при новината за две се шашнах! Как се справяте със стреса? Надявам се скоро да се осъзная! Бъдете здрави!   bouquet
Виж целия пост
# 244
Да в началото като разбереш че са две си е шокиращо. Но постепенно свикваш с мисълта че са близнаци и мисленето ти се променя. Ще се осъзнаеш, трябва ти малко време просто. Лека бременност  Hug
Виж целия пост
# 245
Благодаря, Деси!  Hug
Виж целия пост
# 246
Jadi, аз още не съм се справила със стреса. Трудно спя, нямам апетит. Надявам се да ми поолекне скоро. Прегръдки! Напълно те разбирам.
Виж целия пост
# 247
Трябва да се справим, в момента най-вече трябва да мислим за вече родените ни дечица. Трябва спокойствие и за бебчетата в коремчето! Успех, като има новини пишете!   bouquet
Виж целия пост
# 248
Доста е стресиращо в началото като разбреш, че са 2 или 3 (като в моя случай), особено като тръгнеш да четеш в Интернет за рисковете от многоплодната бременност. Вече съм в 23 седмица и май съм доста по-спокойна от колкото в началото. Мисля, че  много важен фактор е докторът, който следи бремеността - да се чувствате уверени, че прави всичко възможно да минат добре нещата и не пропуска никакви детайли. Аз също така горещо бих препоръчала йога, разходки и масажи. Особено йогата действа невероятно. Все още ходя на работа и успявам само по 3 пъти седмично, иначе бих правила всеки ден.
Виж целия пост
# 249
моля някой да ми препоръча при кой да се запиша на ЖК в МАИчИН ДОМ.по принцип си ходя на частно в клиниката по инвитро,но трябва да се запиша и на държавно.след 15-ти се връщаме от провинцията и трябва да се заема с избор на лекар.искам в МД,защото ми е близко и зимата няма да се мъкна с тумбака по студа далече.а и като съм инвитро,не се доверявам на лекарите от поликлиниката,.ако някой е доволвн от някой лекар там,да казва.знам,че мненията са много противорвчиви,но те са такива за всички държавни заведения.затова търся мнения.благодаря предварително.
Виж целия пост
# 250
Честито на всички мами, които са узнали за двойната радост в коремчетата си:) Не се притеснявайте - да си майка на близнаци е привилегия, благословия, която много малко жени притежават. Чувствайте се докоснати от Бога, защото е точно така. Мислете положително и ще видите как всичко ще се подреди:) Трудно е с две, но и щастието ви е умножено по две, а магията която витае във въздуха я няма никъде:) Ще го усетите много скоро:)
Аз се чувствам много специална майка   Blush Heart Eyes Heart Eyes, сигурно и другите майка на близнаци са така? Магията е уникална Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Този месец си припомних усещанията от преди близо 6 години, рядко толкова изразено си усещам овулацията може би защото смених климата (бях на почивка а това ми влияе) в два поредни дни от двата яйчника и се запитах дали пак бих заченала близнаци ако бях забременяла този месец  Rolling Eyes Аз също се чувствам специална и благословена, някои познати ме наричат и "майка героиня" но аз не се възприемам така. Близнаците са радост и благословия а връзката им е много специална  Grinning
Виж целия пост
# 252
Поздравления и успех на всички мами!  Hug

Тиквичке, стискам палци! И ние сме след инвитро, чудото се случи едва след 6-ти опит, пожелавам на всички дай Боже всичко да ни е наред до края!  Praynig Praynig Praynig След 2 дни влизам в 7-ми месец с 2 момченца  Heart Eyes При нас също няма кой да помага, но ме радва споделеното от други мами, които са се справили сами  Peace

Относно количките, ние сме се спрели на Бритакс, струва ми се най-добра като цена/качество/характеристики - само 13.2 кг. е и тясна, влиза през стандартни врати, става от 0 до 15кг.
Няма обаче да купуваме кошниците за кола на тази марка, защото са много скъпи 350лв. едната (фирмата специализира в това), но и не ми трябват, къде ще возя бебета в кошници посред зима. А който ще има летни бебета и държи кошниците да стават за количката, казаха ни, че количката е съвместима с модел кошници на Макси Кози около 160 лв. едната. Ние ще купим само количката+ зимни кошове или чувалчета, ще преценим като я видим на място.
http://britax-roemer.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1% … x-b-agile-double/



Виж целия пост
# 253
Привет на всички бъдещи мами на близнаци!  Hug
По въпроса с количките през зимата. Аз бях с Хаук и чувалчета на Хаук и не съм имала проблеми в сняг и студ. Не съм спирала да ги извеждам при каквито и да е климатични условия. Количката беше с големи колела и успешно се справяше и с неравности и в сняг. Откраднаха ми я и сега съм с Кангаро с малки колелца и с новата ми е по-трудно в неравен терен и при качване на бордюри.
Хубав ден!   bouquet
Виж целия пост
# 254
Моли,количката е хубава и аз я бях гледала в интернет,къде може да се види на живо,в някой магазин в София ли,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия