За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 411
  • 740
# 345
Имам усещането, че половината от книгите, които искаш са новоиздадени. Хайде да мине малко време, а.
Виж целия пост
# 346
Днес случайно попаднах на книга на Джоана Линдзи, която не съм чела: "Пленници на страстта". Не я намирам сканирана, имате ли мнение за нея?
Скрит текст:
И ако някой случайно я има ще бъда благодарна да ми я прати на мейл vangobi@abv.bg
Виж целия пост
# 347
Днес случайно попаднах на книга на Джоана Линдзи, която не съм чела: "Пленници на страстта". Не я намирам сканирана, имате ли мнение за нея?
Скрит текст:
И ако някой случайно я има ще бъда благодарна да ми я прати на мейл vangobi@abv.bg

Книгата е тази http://chitanka.info/text/20878-v-plen-na-moite-zhelanija
Мисля, че първо беше пуснат фен-преводът, затова едва ли ще намериш скан на книгата  Hug
Виж целия пост
# 348
Днес случайно попаднах на книга на Джоана Линдзи, която не съм чела: "Пленници на страстта". Не я намирам сканирана, имате ли мнение за нея?
Скрит текст:
И ако някой случайно я има ще бъда благодарна да ми я прати на мейл vangobi@abv.bg

Книгата е тази http://chitanka.info/text/20878-v-plen-na-moite-zhelanija
Мисля, че първо беше пуснат фен-преводът, затова едва ли ще намериш скан на книгата  Hug
Да, права си! А аз тъкмо се зарадвах, че ще има нещо хубаво, което не съм чела  Cry
Виж целия пост
# 349
Моргана на Лорън Донър мога да ти предложа две преведени на БГ, третата я чакаме, както по-рано днес споделих, съвсем скоро .. или поне мацките от Илюжън много яко ни подковаха с откъс от книгата на Валиант .. сигурна ли си, че не можеш да се оправиш с МБ, защото имам под ръка и Влюбени до доказване на противното, Красиво-то бедствие и За първи път, но са доста големи, за да ги изпратя по и-мейл ..
Виж целия пост
# 350
Днес случайно попаднах на книга на Джоана Линдзи, която не съм чела: "Пленници на страстта". Не я намирам сканирана, имате ли мнение за нея?
Скрит текст:
И ако някой случайно я има ще бъда благодарна да ми я прати на мейл vangobi@abv.bg


Изпращам! Peace
 
Виж целия пост
# 351
Влюбени до доказване на противното

Някой ако я има в електронен вариант моля да ми я прати  Praynig

Както и тези,моля,писах в темата за електронни книги,но все още нищо  Blush

Моля ако някой има на Сюзън Елизабет Филипс
1.Капризите на сърцето
2. Идеалната половинка



3.Красиво бедствие на Джейми Макгуайър
4.Натюрморт и За първи път- Джой Филдинг  - може и други по ваша препоръка на тази авторка,не съм я чела досега
5.Дъблин стрийт - Саманта Йънг
6.New species - Laurann Dohner - поредицата на английски/руски - нещо не мога да разбера как мога да я изтегля   ooooh!

Имам Киндл,но мога да преформатирам евентуално.
Скрит текст:
Пратих ти Влюбените, а Дъблина го имам на английски, ако искаш ще ти го пратя
Виж целия пост
# 352
Влюбени до доказване на противното

Някой ако я има в електронен вариант моля да ми я прати  Praynig

Както и тези,моля,писах в темата за електронни книги,но все още нищо  Blush

Моля ако някой има на Сюзън Елизабет Филипс
1.Капризите на сърцето
2. Идеалната половинка



3.Красиво бедствие на Джейми Макгуайър
4.Натюрморт и За първи път- Джой Филдинг  - може и други по ваша препоръка на тази авторка,не съм я чела досега
5.Дъблин стрийт - Саманта Йънг
6.New species - Laurann Dohner - поредицата на английски/руски - нещо не мога да разбера как мога да я изтегля   ooooh!

Имам Киндл,но мога да преформатирам евентуално.
Скрит текст:
Пратих ти Влюбените, а Дъблина го имам на английски, ако искаш ще ти го пратя


Ок,пращай,благодаря много  Hug

Цитат
Имам усещането, че половината от книгите, които искаш са новоиздадени. Хайде да мине малко време, а.

Miriel ,не съм следила датите на издаване на книгите,а и когато някой напише "прочетох еди какво си" не допълня на книжен или електронен носител,не виждам какво толкова се докачи  Peace
Виж целия пост
# 353
Едно от най-приятните ми занимания е да се ровя из онлайн книжарниците и във форума на ескейп в темата за книги, които предстоят да излязат. Чета ревюта, гледам корици, пресмятам дали да омая сина да ми купи и изпрати книгата, която съм харесала, или мога да изчакам, докато някой я сканира... Затова ми е било чудно, когато някой каже: Ама аз откъде да знам, че книгата е излязла преди 3 дни, примерно.
Да, всички сме толкова различни...
Виж целия пост
# 354
Не че е по темата,но да си кажа - таткото ни замина преди 2м и съм сама с бебе на 9м и кака на 6г.И аз бих искала да имам време за много неща и да следя всичките си интереси,но уви - в момента има по-належащи нужди покрай децата.Едва успявам да хвърля по половин око на форума,затова къде съм разбрала,къде не съвсем,записвам заглавията които препоръчвате и ги търся,защото Киндълчо ми е един от основните фактори да не полудея на моменти.И понеже преди няколко страници се коментираше за сериозната литература и достойнствата на захаросаните романчета - след време може  и да не ги погледна,но в момента ми пълнят душата.Зареждат ме с оптимизъм,че любовта побеждава всичко и  има хепиенд накрая,независимо от трудностите по пътя,както беше писал някой - точно дъвка за мозъка - ароматна,сладка,без особено съдържание  Blush   Heart Eyes  И "Цар плъх" отлежава в книжен вариант на нощното ми шкафче,но някак не му е сега момента,дори да искам да се съсредоточа,не става за повече от 5мин,така че ще почака още известно време  Peace Спирам да ви занимавам със себе си,просто ежедневието на всеки е различно и не е приятно някой да ти прави коментари ...Радвам се,че споделяте тук новоиздадени книги,продължавам да си записвам заглавията,приятни мигове с книгите на всички  Peace
Виж целия пост
# 355
Някой ако я има в електронен вариант моля да ми я прати  Praynig

3.Красиво бедствие на Джейми Макгуайър

Пратих ти тази!
Виж целия пост
# 356
А аз чета много от книгите на английски, там рядко има някоя книга, която да не може да се намери дори ден след издаването  Simple Smile Да не спорим сега редно ли е или не  Simple Smile
Виж целия пост
# 357
и аз така и въобще не ме интересува какво ново е издадено  Grinning
Виж целия пост
# 358
Вчера си дочетох ''Влюбени до доказване....''  Heart Eyes Единствено се ядосах на тази Каролайн и въобще не понасям в книгите намесата на трети човек, което води само до недоразумения между главните! Вярно, че така се създава интрига, но аз пак си се ядосвам!  Joy A като цяло много ми допадна историята, внесе малко разнообразие...че прекалих с книгите за полицаи,агенти на ФБР и морски тюлени....  Party
Днес смятах да започна Красиво бедствие, Теди ми го изпрати в zip, но като го разархивирах не можах да отворя файла! newsm78 Има ли го някой в pdf формат или word? Мейла ми е hristina_tserovska@abv.bg
Виж целия пост
# 359
hrisi04 пуснах ти Кр. бедствие в ПДФ  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия