За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 411
  • 740
# 360
Не съм искала никого да обидя. Аз също чета само и единствено леки, неангажиращи много ума любовни романи. Дори чета първо края на книгата, знам ли дали няма да се спотайва някоя неприятна изненада като в тази на Джой Филдинг.
Не ме интересува, че някой класифицирал ЛР като несериозна литература, за мен те заместват психотерапията.
 Просто споделих едно мое занимание, свързано с книгите, което ми доставя удоволствие.
Виж целия пост
# 361
Mерси,  madlena   bouquet Веднага я започвам!  Party Кажете ми само и това ли е трилогия, една книга ли, да знам за какво да се готвя?  Laughing
Виж целия пост
# 362
Mерси,  madlena   bouquet Веднага я започвам!  Party Кажете ми само и това ли е трилогия, една книга ли, да знам за какво да се готвя?  Laughing

До колкото знам е трилогия! Тази е от името на главната, втората от името на главния, а третата май е новела newsm78
Виж целия пост
# 363
Хихи, аз чела, недочела, невидяла, че има още постове също пратих бедствието. Нищо де, желание имам Embarassed
Иначе доникъде не я докарах "Виновна до доказване на противното"-нещо скучно ми стана и я зарязах. Напоследък е тенденция да зарязвам книги, а доскоро имах мноооого висок праг на търпимост към всякакви книги. Едно време и към филми, а сега почти не гледам телевизия. Ще се поровя в МБ, може да изскочи нещичко...
Виж целия пост
# 364
Много ми хареса, поредицата"Хатауей" на Л.Клейпас, добре са написани, забавни диалози има и  "тръпка" Grinning, сега се" боря" с "Женени до сутринта" на руски, отдавнаааа не бях чела на руски, та върви малко бавно, но.....ще се справяяя Laughing
Виж целия пост
# 365
аз натръшках "тюлените" и съм много, много доволна - поредица по мой вкус, особено последните две от преведените книги, много ми легнаха на сърцето и ужасно съжалявам, че останалите не са преведени и едва ли скоро ще ги видим такива .. ужасно ужасно ми се чете за Соломон Blush
Виж целия пост
# 366
Аз тюлените ги почвам няколко пъти, но нещо не ме грабват. Вчера пак се пробвах след коментарите тук, но съм стигнала до средата на първа книга и не мога, не е моита поредица.
Сега съм започнала Джуд Деверо - Ухание на жасмин, пък да видим.
Иначе много ми се чете втората книга на Оливия Паркър, но все още не я намирам в ел. Вариант.
Виж целия пост
# 367
Мамзел Нитуш ако искаш дай един и-мейл и ще ти я пусна на български? В какъв формат четеш?
Виж целия пост
# 368
Вангоби в интерес на истината първата книга малко трудно се чете, но явно на авторката й е трябвало време да си оглади стила .. та като се е понаучила кое как и нататък е лесно и приятно за четене ..
Виж целия пост
# 369
Ако може и на мен да ми изпратите Влюбени до доказване на противното ще Ви бъда благодарна Simple Smile klovis83@yahoo.com
Виж целия пост
# 370
Ако може и на мен да ми изпратите Влюбени до доказване на противното ще Ви бъда благодарна Simple Smile klovis83@yahoo.com

Преди малко ти я изпратих! Simple Smile Иначе съм се зачела в Красиво бедствие, макар че съм на работа в момента.... Joy Довечера явно ще я довърша както е тръгнало! Харесва ми,че е по тийн история,още съм в началото и евала на Аби как приема флиртовете и секса на Травис с други момичета...странно ми е! Аз бих ги убила!  #2gunfire
Виж целия пост
# 371
"Красиво бедствие" е от името на Аби; втората книга е от името на Травис и там има включени моменти от миналото му, неговите преживявания, за които Аби и не предполага, т.е. нещата от негова гледна точка. Най-напред прочетох двете книги на руски, след това - първата на български.
Третата книга съвсем скоро излезе, може би преди месец. Тя е по-скоро новела, около 75 страници. Моя приятелка я чете и каза, че засяга сватбата им; книгата била от името и на двамата. Доколкото разбрах заглавието й е "Красива сватба". Ще трябва да се огледам пак в руските сайтове - може и вече да е преведена.
Иначе направих запитване в издателството - засега имат закупени правата само на първата книга; за електронен вариант не са купували права. За втора и трета книга ще мислят, след като видят какъв ще е интереса към първата.
Виж целия пост
# 372
Вангоби в интерес на истината първата книга малко трудно се чете, но явно на авторката й е трябвало време да си оглади стила .. та като се е понаучила кое как и нататък е лесно и приятно за четене ..

Ще се пробвам пак, някой ден Simple Smile
Виж целия пост
# 373
"Красиво бедствие" е от името на Аби; втората книга е от името на Травис и там има включени моменти от миналото му, неговите преживявания, за които Аби и не предполага, т.е. нещата от негова гледна точка. Най-напред прочетох двете книги на руски, след това - първата на български.
Третата книга съвсем скоро излезе, може би преди месец. Тя е по-скоро новела, около 75 страници. Моя приятелка я чете и каза, че засяга сватбата им; книгата била от името и на двамата. Доколкото разбрах заглавието й е "Красива сватба". Ще трябва да се огледам пак в руските сайтове - може и вече да е преведена.
Иначе направих запитване в издателството - засега имат закупени правата само на първата книга; за електронен вариант не са купували права. За втора и трета книга ще мислят, след като видят какъв ще е интереса към първата.



Ами супер, винаги се радвам когато чета книги от името на мъжа...макар че като се замисля досега не съм чела такава книга,а само отделни откъси!  newsm78 Значи ако съм разбрала правилно втората книга е от името на Травис, но историята не е продължение,а е разглеждане на случките от първата книга през неговия поглед + някои нови моменти? Ако някой има втората книга на английски може ли да ми я изпрати,както и третата (новелата)? Със ''Castle Hall'' (новелата за Джос и Брейдън от Дъблин Стрийт) се справих учидващо добре Joy макар да ползвах речника от време на време! Между другото ако някой има и нея моля да ми я прати,защото я четох от един сайт в който сега не мога да вляза! Мерси  Blush
Виж целия пост
# 374
Току-що погледнах в сайта на издателството - закупили са правата за следващите две книги след "Красиво бедствие" - ще ги пускат през лятото:

 ИК "Прозорец", 25.02.2014
Здравейте, закупихме правата за продължението на "Красиво бедствие", очаквайте го през лятото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия