За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 411
  • 740
# 375
А понеже доста от Вас проявяват интерес към поредицата Хатауей на Лайза Клейпас, ако някой иска някоя от книгите - имам ги всичките!
Виж целия пост
# 376
Здравейте  Hug
от известно време следя темата и са ми много интересни препоръките и коментарите, които давате на различните книги ^_^
Една от любимите ми книжки е Честни илюзии, даже отвреме навреме си я препрочитам, така де, отделни моменти, отварям на някоя страница и си се зачитам Grinning
В интерес на истината май си нямам любим автор от жанра Grinning но съм прочела доста и си имам една папка с около поне няколко стотин заглавия, които чакат ли чакат Grinning
Напоследък нещо се зарибих и по поредицата на Сюзън Елизабет Филипс - Чикаго старс, то всичко тръгна от Бебето е мое. Просто като прочетох, че главната е колежка физичка, та не устоях и оттам ... взех че си купих всичките 4 книги от поредицата, които в момента могат да се намерят. Да споделя, че май последната най-много ми допадна, е след Бебето е мое Grinning
И аз, както беше споменато в повечето коментари дадени по-горе, чета си ги книжките за удоволствие, когато имам време, а и все пак с всеки с проблемите си и е толкова приятно да се откъснеш от ежедневието с някоя захаросана история, която въпреки че си знам, че е само история, поне ми повдига настроението  Blush
Май се поотплеснах  Embarassed
Приятно четене на всички

 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 377
Аз съм Симеона.
Темата е за любовни романи, смятам, че "Къде си, Аляска" е един от тях и искам да помоля,  ако някой я има и може, да ми я прати. А ето и и-мейл: monito9506@abv.bg , ако ще е по-удобно. Четох в темата долу горе за какво става въпрос. Извинявам се, ако въпроса не е съвсем по темата.
А относно книгата, търся я в електронен вариант, езика по възможност български, но не е проблем и английски, но търся от повече от половин година и все нищо не намирам.
Виж целия пост
# 378
Точно една минута гугъл сърч за книгата на аглийски - http://www.epubbud.com/book.php?g=F2735NSR.

Виж целия пост
# 379
Crossfire на български намира ли се някъде?
Виж целия пост
# 380
почти навсякъде .. в МБ я има качена от поне 10-15 човека Peace
Виж целия пост
# 381
Току-що погледнах в сайта на издателството - закупили са правата за следващите две книги след "Красиво бедствие" - ще ги пускат през лятото:

 ИК "Прозорец", 25.02.2014
Здравейте, закупихме правата за продължението на "Красиво бедствие", очаквайте го през лятото.



Супер  Peace Все пак ако някой има следващите 2 книги на английски ще се радвам да ми ги изпрати на hristina_tserovska@abv.bg че до лятото ми се вижда много време чакане! Crazy Нямам търпение да прочета книгата от гледна точка на Травис!  Не ми стана ясно откъде произлизат проблемите му по отношение на жените преди появата на Аби! Намекна се,че причината е в майка му,но почти нищо не сподели той, доста е потаен и някак си не разбрах как така Аби го обсеби! Heart Eyes Дано си изясня нещата след прочитането на историята от негова гледна точка... Thinking  Брака с Аби ми се видя доста прибързан,та тя е само на 19  Heart Eyes Иска ми се да видя как ще протече връзката им след 10 години примерно, но доколкото разбрах следващите 2 книги няма да разглеждат бъдещето им!  newsm78
Виж целия пост
# 382
И тук хиляди благодарности на  madlena   bouquet Много мила и отзивчива девойка!!!!
Виж целия пост
# 383
Иска ми се да видя как ще протече връзката им след 10 години примерно, но доколкото разбрах следващите 2 книги няма да разглеждат бъдещето им!  newsm78
Скрит текст:
Епилогът на втората книга дава поглед върху бъдещето им. Той показва къде и какви са героите 11 години, след като са се оженили.
Виж целия пост
# 384
Иска ми се да видя как ще протече връзката им след 10 години примерно, но доколкото разбрах следващите 2 книги няма да разглеждат бъдещето им!  newsm78
Скрит текст:
Епилогът на втората книга дава поглед върху бъдещето им. Той показва къде и какви са героите 11 години, след като са се оженили.

Подскажи ми, моля теее (ако знаеш)!  Heart Eyes Може и на лично съобщение за да не е спойлер!  Peace
Виж целия пост
# 385
Здравейте на всички аз сам нова тук, но чета мненията ви за книгите периодично.Искам да ви питам дали имате тези книги. Дъблин стрийт и Перфекният мъж. Мейла ми е lubvi@abv.bg
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 386
Здравейте на всички аз сам нова тук, но чета мненията ви за книгите периодично.Искам да ви питам дали имате тези книги. Дъблин стрийт и Перфекният мъж. Мейла ми е lubvi@abv.bg
Благодаря ви предварително!

Мисля, че и двете ги няма сканирани, сравнително нови са...особено Дъблин Стрийт!  Wink
Виж целия пост
# 387
Благодаря ти Simple Smile
Виж целия пост
# 388
Здравейте на всички аз сам нова тук, но чета мненията ви за книгите периодично.Искам да ви питам дали имате тези книги. Дъблин стрийт и Перфекният мъж. Мейла ми е lubvi@abv.bg
Благодаря ви предварително!

Мисля, че и двете ги няма сканирани, сравнително нови са...особено Дъблин Стрийт!  Wink

 Simple Smile
Виж целия пост
# 389
Най-накрая успях да дослушам Ашерон до края, че да знам, че съм я отметнала - втората част е потресаващо слаба Mr. Green - и нито той, нито Тори ми станаха симпатични до края. Ашерон го докараха такава pansy (че да не казвам доста по-грубата българска дума), та чак жена му да му защитава честта... Накрая направо ми беше жал за Артемида и Ник какво толкова преживяваха тая сватба Laughing Артемида на мен ми е симпатична - образът й е много живо изграден и много верен на себе си във всякаква ситуация, тя е първичната себична жена отвсякъде Mr. Green Повече от нея ме кефи само Сими, която пък е типичният cartoon character and utterly adorable Heart Eyes

След като приключих, по някаква причина имах натрапчивото желание да слушам най-най-любимата ми музикална история за всички времена - мюзикълът Йосиф и неговата пъстра дрешка на Андрю Лойд Уебър. Това подсъзнанието е голяма работа, значи- като започнах да слушам, веднага ми стана ясно защо ме е ръчкало отвътре и ми беше хипер смешно колко много паралели успях да направя с историите. То не бяха братята и братоубийството, предателствата, заключването, чудодейното спасение и lucky break и т.н.  - и е ужасно забавно да се види как всъщност огромна част от съвременната литература продължава да се опира на едни вечни библейски (че и някои по-стари от тях) сюжети, които са много подобни във всичките митологии Laughing

Ей тая песен от мюзикъла чудно би му пасвала на Аш:
https://www.youtube.com/watch?v=-QA0MMUSJqM

И да се оплача, че предвид че знам гръцки и съм учила доволно количество старогръцки, четящият книгата ми докарваше уртикария с неправилните ударения на гръцките думи Joy (акцентът че нямаше нищо общо с гръцки е съвсем друга тема).

Въобще, книгата като цяло доста ме подразни, както си личи Mr. Green - и дебатирам дали да й сложа 3 звезди заради първата част... или доста по-реалистичните две.

Сега ще си оправям вкуса с втората част от онази поредица за ЦРУ-агентите и техните мацки - там съм си настроена въобще да не заглеждам сюжета за реалистичност hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия