За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 408
  • 740
# 495
Започнах на Елизабет Лоуел Кехлибарения бряг, много плосък и тъп диалога в началото, но може историята на героите да се окаже интересна:)
Виж целия пост
# 496
На път съм да си оттегля лошото мнение за поредицата Чикаго старс!  Mr. Green От 4 прочетени книги резултатът е равен 2:2!  Joy Не харесах Бебето е мое, не ме впечатли и Рай в Тексас! Знойни сънища ми допадна и чак след това реших да прочета и първата книга от поредицата ''Избрах теб",която ми хареса най-много досега!  Peace Доста увлекателна, с интересни факти за футбола- не очаквах да ми бъде толкова интересно,но сбърках! Сега смятам да си купя Капризите на сърцето, защото е за Моли, по-малката сестра на Фийб!
Виж целия пост
# 497
Аз пък чета на Линда хауърд "Ловен сезон" и все не мога да повярвам,че книгата е нейна,изчела съм почти всичко от нея и изобщо не бих казала,че стилът е нейния  Thinking Интересна,по-скоро крими,героинята ме дразни невъзможно с наивността си,дано поне краят е добър  Blush
Виж целия пост
# 498
Днес си купих "Красив негодник" лека е ,ама много секс беееее  Mr. Green Embarassed

Моля те пиши дали си заслужава и разкажи накратко за какво се разказва? Simple Smile

Аз се подлъгах вчера и вместо да почна Отровата на Нора, подхванах, тази..... никога не бих я препоръчала. Нюансите пред тази са направо литературен шедьовър. Стил… ами то всичко може да се опише като стил, но стила на авторката бих казала е неповторим… няма описание нито на обстановка, нито на герои, а както цветущо би се изразил някой, директно си се награбиха. Издържах я точно 10%, това ще е официално първата книга която зарязвам, не виждам никакъв смисъл, човек да си губи времето с нея!
Виж целия пост
# 499
Елизабет Лоуел е псевдоним на Ан Максуел. Под името Лоуел в читанка има качено доста; "Диамантеният тигър" засега чака обработка, за да се качи и тя.
Иначе мога да дам линк за онлайн четене на книгата.

Здравейте  Grinning !Ако някой има желание да прочете "Диамантения Тигър", имам я в doc ,txt, rtf !
 Хубав и успешен ден!
Виж целия пост
# 500
Днес си купих "Красив негодник" лека е ,ама много секс беееее  Mr. Green Embarassed

Моля те пиши дали си заслужава и разкажи накратко за какво се разказва? Simple Smile

Аз се подлъгах вчера и вместо да почна Отровата на Нора, подхванах, тази..... никога не бих я препоръчала. Нюансите пред тази са направо литературен шедьовър. Стил… ами то всичко може да се опише като стил, но стила на авторката бих казала е неповторим… няма описание нито на обстановка, нито на герои, а както цветущо би се изразил някой, директно си се награбиха. Издържах я точно 10%, това ще е официално първата книга която зарязвам, не виждам никакъв смисъл, човек да си губи времето с нея!

Благодаря ти за коментара, спестяваш ми някой и друг лев! Joy Точно преди малко си поръчах Капризите на сърцето и Тайните на една лятна нощ!  Peace
Виж целия пост
# 501
Елизабет Лоуел е псевдоним на Ан Максуел. Под името Лоуел в читанка има качено доста; "Диамантеният тигър" засега чака обработка, за да се качи и тя.
Иначе мога да дам линк за онлайн четене на книгата.

Здравейте  Grinning !Ако някой има желание да прочете "Диамантения Тигър", имам я в doc ,txt, rtf !
 Хубав и успешен ден!

Ако може да ми я пратиш в doc на hristina_tserovska@abv.bg! Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 502
Елизабет Лоуел е псевдоним на Ан Максуел. Под името Лоуел в читанка има качено доста; "Диамантеният тигър" засега чака обработка, за да се качи и тя.
Иначе мога да дам линк за онлайн четене на книгата.

Здравейте  Grinning !Ако някой има желание да прочете "Диамантения Тигър", имам я в doc ,txt, rtf !
 Хубав и успешен ден!

Ако може да ми я пратиш в doc на hristina_tserovska@abv.bg! Благодаря   bouquet

А..пращам Grinning!
Виж целия пост
# 503
Днес си купих "Красив негодник" лека е ,ама много секс беееее  Mr. Green Embarassed

Моля те пиши дали си заслужава и разкажи накратко за какво се разказва? Simple Smile

Аз се подлъгах вчера и вместо да почна Отровата на Нора, подхванах, тази..... никога не бих я препоръчала. Нюансите пред тази са направо литературен шедьовър. Стил… ами то всичко може да се опише като стил, но стила на авторката бих казала е неповторим… няма описание нито на обстановка, нито на герои, а както цветущо би се изразил някой, директно си се награбиха. Издържах я точно 10%, това ще е официално първата книга която зарязвам, не виждам никакъв смисъл, човек да си губи времето с нея!



Аз я изчетох до край понеже бях на такава вълна че ми се четеше нещо леко.
Наистина почти няма друго описание на секс сцени ,но пък като я купувах ме предупредиха че си е откровена еротика.
Иначе накратко красив и строг шеф ,тя му е секретарка и се награбват от 10-страница ,след което правят секс на всички възможни места.Към края се скарват понеже той не иска да я пусне да работи за никой друг освен него малко драма 2-3  страници и се събират  Laughing
Виж целия пост
# 504
По-напред в темата бях писала за "Красив негодник", прочела съм я. Хора много - вкусове различни. Не е толкова лоша книгата, лека е, финалът е тип "и заживели щастливо".
Може и да не е литературен шедьовър, но пък и не е за изхвърляне книгата. За мен се оказа удачен вариант за няколко часа развлечение.
Виж целия пост
# 505
Днес си купих "Красив негодник" лека е ,ама много секс беееее  Mr. Green Embarassed

Моля те пиши дали си заслужава и разкажи накратко за какво се разказва? Simple Smile

Аз се подлъгах вчера и вместо да почна Отровата на Нора, подхванах, тази..... никога не бих я препоръчала. Нюансите пред тази са направо литературен шедьовър. Стил… ами то всичко може да се опише като стил, но стила на авторката бих казала е неповторим… няма описание нито на обстановка, нито на герои, а както цветущо би се изразил някой, директно си се награбиха. Издържах я точно 10%, това ще е официално първата книга която зарязвам, не виждам никакъв смисъл, човек да си губи времето с нея!



Аз я изчетох до край понеже бях на такава вълна че ми се четеше нещо леко.
Наистина почти няма друго описание на секс сцени ,но пък като я купувах ме предупредиха че си е откровена еротика.
Иначе накратко красив и строг шеф ,тя му е секретарка и се награбват от 10-страница ,след което правят секс на всички възможни места.Към края се скарват понеже той не иска да я пусне да работи за никой друг освен него малко драма 2-3  страници и се събират  Laughing

Точно като при Кросфайър май!  Joy След няколко месеца се надявам някой да я сканира, за да я прегледам все пак! Иначе ако до месец, две си изчета всичко от списъка...кой знае може и да си я купя!  newsm78 Все пак съм фен и на Кросфайър,и на Нюансите, може и да ми допадне!
Виж целия пост
# 506
Днес си купих "Красив негодник" лека е ,ама много секс беееее  Mr. Green Embarassed

Моля те пиши дали си заслужава и разкажи накратко за какво се разказва? Simple Smile

Аз се подлъгах вчера и вместо да почна Отровата на Нора, подхванах, тази..... никога не бих я препоръчала. Нюансите пред тази са направо литературен шедьовър. Стил… ами то всичко може да се опише като стил, но стила на авторката бих казала е неповторим… няма описание нито на обстановка, нито на герои, а както цветущо би се изразил някой, директно си се награбиха. Издържах я точно 10%, това ще е официално първата книга която зарязвам, не виждам никакъв смисъл, човек да си губи времето с нея!
Въпрос на вкус и настроение...
На мен ми хареса книгата, беше много лека и приятна и забавна, напомняше ми на арлекин с разликата че вместо 2 секс сцени имаше десетина. Наистина липсват задълбочени описания на обстановка и герои, ама ако имаше само тази книга щеше да е трилогия с подробно описание как главната си прехапва нервно устната през три изречения. Книгата си има чара и ако беше продължила да четеш щеше да разбереш, че нагона на който се поддадоха на 16 стр. е предшестван от 9 месечно подтискане на страстите  ooooh!, в последствие имаше препратки към този период, представен от двете гледни точки. Истината е че и аз не си падам по многото секс, особено в началото, не харесах нито 50-те, нито Кросфайър, но тук просто ме грабна историята, може би с простотата си - без драма, терзание, ужасяващи тайни от миналото и прочие. И наистина много се смях, имаше адски забавни моменти.
Мисля че може да излезе много читава романтична комедия от книжката, ще ми е интересно да я видя на екран, когато е готова.
Виж целия пост
# 507
Вярно е, че за "вкусовете не спорят", но аз също съм на страната на +/мненията в този случай.

Аз също вече казах, че "Красив негодник" ми хареса, въпреки че втората половина не я четох изцяло, а по-скоро я "прегледах". Все някога ще я прочета до край. Както и другата новела от поредицата, която разказва за сватбата на двамата.
И не съм съгласна, че книгата губи в сравнение с Нюансите.  Peace

Дори само фактът, че авторките (те всъщност са две, които пишат под псевдоним) са си направили труда да покажат двете гледни точки към събитията, вече я поставя за мен на едно стъпало по-високо. (Сигурно е субективно, но аз и от Нюансите най-много харесах допълнителната глава накрая, която беше разказана от гледната точка на Крисчън.  Mr. Green)
Виж целия пост
# 508
Здравейте  Grinning !Ако някой има желание да прочете "Диамантения Тигър", имам я в doc ,txt, rtf !
 Хубав и успешен ден!
А може ли да я качиш в dox.bg, моля!?  Simple Smile
Виж целия пост
# 509
И на мен точно това ми допадна - гледната точка и на двамата, не едностранно. Винаги е по-интересно да видиш нещата и през очите на другия.
Моя приятелка, която е чела и трите книги от тази серия, казва, че втората книга била по-интересна. От "Егмонт" са планирали да ги пускат на нашия пазар през май и през август (ако не бъркам).
По същия начин е написана и втората книга от "Красиво бедствие" - тя е от името на Травис.

Всеки има право да харесва, каквото си иска; уважавам вкусовете на другите, стига да не се опитват да го налагат и на мен  Laughing  Темата ми е интересна, защото ми дава информация за нови книги, чета различни мнения, а и тонът е добронамерен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия