За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 408
  • 740
# 45
Хайде моля ви дайте някакъв автор Средновековен роман като джулия куин ... Бяхте дали в миналата тема ама половината не ми харесаха другата половина ги прочетох  Hug Crazy Crazy
Джулия Куин и романите й нямат нищо общо със Средновековието ooooh!.
Какво разбираш под Средновековие?
Просто ми харесва времето в което се развива и тези балове и рокли и т.н.-
"Сега и завинаги", "Ад и рай", "Нещо прекрасно", "Уитни моя любов", всичките на Джудит Макнот, историческите романи на Лайза Клейпас, "Неприлично предложение" на Мери Джо Пътни, "Перлата на любовта" на Кристина Скай, "Още един скандал" и "Твоята целувка" на Кристина Дод, "Сладко отмъщение"и "Откупът" на Кат Мартин, "Прелъстяване", "Красавицата и звярът" на Аманда Куик, "Наследникът", "Чаровникът който я укроти", "обичай само веднъж" на Джоана Линдзи, "Софи" на Хедър Кулман....
Виж целия пост
# 46
Хайде моля ви дайте някакъв автор Средновековен роман като джулия куин ... Бяхте дали в миналата тема ама половината не ми харесаха другата половина ги прочетох  Hug Crazy Crazy
Елизабет Лоуел с две три ръце я препоръчвам, Айрис Йохансен също /мамоооууу там какви викинги има, боже, боже .. как да не хванеш пътя към Норвегия Mr. Green /
Виж целия пост
# 47
  bouquet Мерси за темата
Започнах да чета  Правилата на капитулацията  на Кристина Дод..е,не издържах,на 40-та страница я затворих. Прочетох Сюзън Джонсън, Грешница ,от поредицата Сейнт Джон Дюра,но много трудно.
На сърце ми е Линда Хауърд,много ми харесва как пише.
Виж целия пост
# 48

Просто ми харесва времето в което се развива и тези балове и рокли и т.н.-
"Сега и завинаги", "Ад и рай", "Нещо прекрасно", "Уитни моя любов", всичките на Джудит Макнот, историческите романи на Лайза Клейпас, "Неприлично предложение" на Мери Джо Пътни, "Перлата на любовта" на Кристина Скай, "Още един скандал" и "Твоята целувка" на Кристина Дод, "Сладко отмъщение"и "Откупът" на Кат Мартин, "Прелъстяване", "Красавицата и звярът" на Аманда Куик, "Наследникът", "Чаровникът който я укроти", "обичай само веднъж" на Джоана Линдзи, "Софи" на Хедър Кулман....
Благодаря Джудит Макнот звучи добре  Peace
Ад и рай не ми хареса като резюме  Party
Лайза Клейпас остана да прочета последната  Stop
Мери Джо Пътни ми не не ми допада   Blush Кристина Скай е ок .
 Кристина Дод четена ....
Кат Мартин е супер ще я прочета
Аманда Куик ПЕРФЕКТНА БЛАГОДРАЯ!
Джоана Линдзи ми не
Хедър Кулман е добре

Супер   bouquet
Виж целия пост
# 49
На Линда Хауърд има много слаби книги, много много слаби
Но Джон Медина компенсира мъките ми с другите й книги  Mr. Green
Единствената й книга, която ми влезе под кожата, запомнила съм и бих прочела пак
Виж целия пост
# 50
Започнах тази:

клик за читанка.

По резюме страшно ми прилича на Чериса, която четох наскоро... ще търся разлики.  Wink
Та... колкото прилики, толкова и разлики.  Wink
Хреса ми книгата.

Започвам:

клик за читанка.
Виж целия пост
# 51
Хоп и аз тук  Peace
Последно си купих новата поредица на Л.Клейпас не е лоша.
Утре ще мина към мола за онази шотландската която препоръчахте тук забравих и името.
А да питам в тази тема организирали ли сте си размяна на романи или си има отделна такава ?  Hug
Виж целия пост
# 52
Морена на тази авторка всичките й книги са много добри .. добре са изпипани и персонажите и сюжетите, аз с удоволствие я четох
Виж целия пост
# 53
mecani, имам още "Сълзи от злато", "Любимият непознат",  Пламъкът и цветето"и  "Като пепел във вихъра", та явно съм я харесала К. Удиуиз навремето, когато купувах книгите. Сега си ги препрочитам. Simple Smile
Виж целия пост
# 54
Хоп и аз тук  Peace
Последно си купих новата поредица на Л.Клейпас не е лоша.
Утре ще мина към мола за онази шотландската която препоръчахте тук забравих и името.
А да питам в тази тема организирали ли сте си размяна на романи или си има отделна такава ?  Hug

Има тема за търсене на електронна книга. Има и програма-мейлбуукс, в която потребителите си разменят електронни книги.
Виж целия пост
# 55
Морена аз имам общо 12 нейни книги, мога да споделя Flutter
Виж целия пост
# 56
Аз чета поредицата на Шерилин Кениън по назад ги бяхте предложили.
Стават за губене на време. Понякога ме разсмиват на глас. Simple Smile  Joy
Виж целия пост
# 57
На Катлийн Удиуиз харесвам всичките книги, с изключение на Шана. Нея нещо никак не я харесах като я четох.


Виж целия пост
# 58
Аз мъча тая поредица https://www.goodreads.com/series/69391-colorado-mountain
Малко съм 50/50
Хубави сюжети, приятни герои, леко се чете...но...
Има някои дразнещи неща, ако някой е заинтригуван ще споделя повече
Леле, браво на теб, щом си успяла да прочетеш цялата поредица.
Мен още първите няколко глави на първата книга ме отказаха тотално от авторката. Мисля, че по-дразнещ стил не бях срещала много отдавна.

Аудио-книгите са супер за слушане в колата на дълъг път. Аз иначе нямам навик да слушам, но може да пробвам как се слуша любовно-еротичен роман, че досега само криминалета съм слушала.
Виж целия пост
# 59
Аз чета Нора Робъртс "Относно Кейт" (някой тук я препоръча).

Не е лоша, но нямам време да я завърша  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия