За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 408
  • 740
# 90
Аааа НЕ ! Никакви такива ,  само с хепи енд ги признавам. Три дни яли, пили и т.н.  Crossing Arms 

mecani кажи коя е книгата, че да не я почвам никога. Simple Smile
Виж целия пост
# 91
Здравейте.Някой знае ли дали има друга книга на Стефани Лоурънс освен"Годеницата на дявола" на бълг .език Simple Smile
Не, няма, само първата от поредицата е издавана на български.
Здравейте,
Скрит текст:
може ли, да ми изпратите книгата на tcveta68@abv.bg
Сигурно е интересен авторът, щом търсите и други книги от него.нищо не съм чела от него....
Виж целия пост
# 92
Започвам "Книгата на Хаде". Някой беше коментирал преди време надареността на главната.Хихихи-е, верно няма такова чудо на земята, невероятно красива, знаеща не знам колко езика, работеща, студентка, със стегнато тяло от три спорта-и това само на първите страници...
Като се замисля не започна ли точно от това описание дискусията за трапчинките на брадичката, дето били генетичен дефект?
Виж целия пост
# 93
Започвам "Книгата на Хаде". Някой беше коментирал преди време надареността на главната.Хихихи-е, верно няма такова чудо на земята, невероятно красива, знаеща не знам колко езика, работеща, студентка, със стегнато тяло от три спорта-и това само на първите страници...
Като се замисля не започна ли точно от това описание дискусията за трапчинките на брадичката, дето били генетичен дефект?

Тая книга ме е раздвоила..........чак ме е яд на мене си  Wink
Има страхотни моменти,НО има и абсолютни тъпизми и адски дразнещи описания.......
Като цяло е интересен замисълт ,но нещо стила на авторката не ми допада.
Виж целия пост
# 94
Аааа НЕ ! Никакви такива ,  само с хепи енд ги признавам. Три дни яли, пили и т.н.  Crossing Arms 

mecani кажи коя е книгата, че да не я почвам никога. Simple Smile
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Джой Филдинг - За първи път .. аз се подведох по описанието, че главните герои ще намират път един към друг .. е то хубаво, че намериха, ама беше ли нужно накрая на книгата главната героиня да умре, а пък съпруга й таман да си намери място в живота и ся и той на никъде .. и аз не ги признавам без хепи енд .. въз много сед ендове имам в живота, че и книгите да са ми такива Naughty Naughty
Виж целия пост
# 95
Абсолютно съм съгласна- хепи енда е толкова задължителен за този жанр, че просто не се дискутира дори...че аз основно заради това чета любовни и фентъзи книги  Shocked
Виж целия пост
# 96
Хедра, предполагам, че ще ти хареса филмът "Изгубеният Свети Валентин", ако не си го гледала...   Grinning


.. предпочитам сюжети, в които трудностите идват от обстоятелствата, а не от безумието на персонажите ..
  и
... и аз не ги признавам без хепи енд .. въз много сед ендове имам в живота, че и книгите да са ми такива Naughty Naughty
И аз, и аз. Simple Smile
Но харесвам като има вмъкнато и леко криминале, фентъзи и срещите след вереме.  Simple Smile
Една книга четох лятото... ама не помня нито заглавие, нито автор... те много си приличат... заглавията...  ooooh!
Три жени с вещерски способности. Не се познаваха, но се събраха по неведоми пътища и са три книгите - за всяка от тях. Прочетох двете, третата не и не знам как да я търся, а много ми харесаха. Едната жена се казваше Мег... Меги или нещо от сорта (малко адашки сме, та затова я помня  Wink) Имаше точно такава кнжарничко сладкарничка, каквато си мечтая да имам.  Crazy

..... е то хубаво, че намериха, ама беше ли нужно накрая на книгата главната героиня да умре,
Сещам се за един любим за мен филм, да тъжен е, но много хубав, препоръчвам! Simple Smile
Любовта обича съвпаденията!
Виж целия пост
# 97
Ааа тая и аз я четох скоро, на Нора Робъртс- Островът на трите сестри или нещо такова
Готина беше
Виж целия пост
# 98
таман щях да казвам, че тва е трилогия на Нора .. третата книга се казва Среща с огъня Peace

аз таман сега чета на Анет Бродерик една книга - той изпратен на тайна военна мисия в една измислена страна, тя пък работи за организация от сорта на Червения кръст, той я спаси от едни дет я отвлякоха, после тя го спаси, щот пък го простреляха, правиха джиджибиджи и айде всеки по пътя си и сега една година след туй пак се срещнаха .. ма имам още 20 страници да прочета ..
Виж целия пост
# 99
Здравейте.Някой знае ли дали има друга книга на Стефани Лоурънс освен"Годеницата на дявола" на бълг .език Simple Smile
Не, няма, само първата от поредицата е издавана на български.
Здравейте,
Скрит текст:
може ли, да ми изпратите книгата на tcveta68@abv.bg
Сигурно е интересен авторът, щом търсите и други книги от него.нищо не съм чела от него....
http://escape-bg.net/torrents-details.php?id=2255
Виж целия пост
# 100
Здравейте.Някой знае ли дали има друга книга на Стефани Лоурънс освен"Годеницата на дявола" на бълг .език Simple Smile
Не, няма, само първата от поредицата е издавана на български.
Здравейте,
Скрит текст:
може ли, да ми изпратите книгата на tcveta68@abv.bg
Сигурно е интересен авторът, щом търсите и други книги от него.нищо не съм чела от него....
http://escape-bg.net/torrents-details.php?id=2255
БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 101
Аааа НЕ ! Никакви такива ,  само с хепи енд ги признавам. Три дни яли, пили и т.н.  Crossing Arms 

mecani кажи коя е книгата, че да не я почвам никога. Simple Smile
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Джой Филдинг - За първи път .. аз се подведох по описанието, че главните герои ще намират път един към друг .. е то хубаво, че намериха, ама беше ли нужно накрая на книгата главната героиня да умре, а пък съпруга й таман да си намери място в живота и ся и той на никъде .. и аз не ги признавам без хепи енд .. въз много сед ендове имам в живота, че и книгите да са ми такива Naughty Naughty

И аз преди няколко дни я прочетох и доста си поплаках. Като цяло книгата е добра, но имаше моменти, в които страшно се дразнех. Много ми беше неприятно това, че главният едва след 16 години брак, през които е изневерявал едва ли не с всяка, която му се пусне, разбра че всъщност жена му е любовта на живота му (малко късничко му дойде това прозрение, но както се казва по-добре късно, отколкото никога). Много ме подразни и това, че като разбра, че тя е неизлечимо болна, едва ли не мъченик се изкара, че трябва да напусне любовницата си и да се върне при жена си, за да се грижи за нея докато тя умре. А любовницата, която само това чакаше и се надяваше да стане по-бързо ми беше най-неприятният персонаж в книгата. И все пак книгата не беше лоша. Имаше си свойте добри моменти. Затоплянето на отношенията между главните, разкриването на болезненото минало, разговорите и моментите, в които се опознаваха, докато осъзнаха, че са влюбени един в друг, нямаше как да не ме трогнат. А и главната героиня доста ми допадна. Харесвам силните героини, а тази беше наистина такава. Признавам финала на книгата ме разплака, затова и много рядко чета книги без хепи енд.
Виж целия пост
# 102
Ей, супер сте, ♥ LOST ♥ , mecani, благодаря!  Hug   Миа била (демек на щерката адаш  Laughing ), не Мег...
Виж целия пост
# 103
Ооо ама мерси че споделихте да не посягам към тази книга  Tired Що за сюжет - съвсем реалистичен и отвратителен  Tired Е мерси  Tired
Виж целия пост
# 104
Миши и аз между другото се издразних на Джейк - че вечно се изкарваше жертва на обстоятелствата - таман щял да се разделя с нея, пък тя го вързала кат забременяла, после аха да си живее живота с оназ цицорестата и оп жена му да вземе да се разболее неизлечимо .. пък за въпросната любовница да не казвам кво ми е мнението, че ще ми отнеме цял ден .. обаче пък ми хареса, че в крайна сметка му дойде акъла в главата на Джейк и все пак не ни отне цяла книга драма .. аз особено бях потресена като Мати помоли майка си да й даде свръхдозата морфин, когато му дойде времето .. направо си го представих и ми изтръпна всичко Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия