За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 408
  • 740
# 630


На Крен Робъртс бях чела някаква историческа преди време,момичето падаше отконя и май я спасяваше някакъв садист и тогава се отказах от нея като авторка,бррррр  Mr. Green Може да не съм нацелила книгата,ще я прегледам пак  Peace
#Shocked #Shocked #Shocked таквоз чудо не съм попадала на него .. иначе аз визирах Едно лято, Преследване, Признат за виновен, Живот в лъжа, Страх /макар че тази не можах да я намера в ел. вариант за жалост/ ..




Карен Робърдс е една от любимите ми авторки, но въпреки това откровено мога да кажа, че историческите й книги са ужасни. Две съм прочела от тях-въпросната и още една и просто не можех да повярвам, че авторка, която толкова харесвам ги е писала.  ooooh! За сметка на това пък от съвременните й не съм попадала на книга, която да не ми е харесала и да не съм прочела на един дъх. Препоръчвам ги с две ръце( особено Едно лято Heart Eyes ). Е, Страх беше поне за мен малко по-слабичка в сравнение с останалите й, но не беше лоша. Flutter
Виж целия пост
# 631
В момента чета Красив негодник и съм на около 47страница и ми харесва.Неангажираща е и е приятно да четеш гледните точки и на двамата, секса е доста, но явно трябва да свикваме с този тип писане. За мен е лек любовен роман.
Виж целия пост
# 632
Дайте и аз да прочета този "Красив негодник"  Heart Eyes много ми се иска и аз да се присъединя и ще съм благодарна ако някоя от вас мили дами ми я изпрати на heilly@abv.bg Heart Eyes
Виж целия пост
# 633
Книгата излезе миналата седмица едва ли веднага ще я има сканирана ,можеш  да си я купиш има я и електронна  Peace

Аз днес си купих и прочетох "Красиво бедствие" не е лоша ама тази главната героиня малко ме издразни  Tired
Виж целия пост
# 634
Аз ги чета на английски ето оттук - http://www.epubbud.com/search.php?q=Christina+Lauren&Search=Search
Първо бяха само половината книги, но от два дни ги има всички от поредицата.
Не знам, дали помагам на някой, но линкът не иска ни хляб, ни вода, нали така.  Simple Smile
Виж целия пост
# 635
Morgana07, прочети  С дъх на канела, няма да останеш разочарована. Simple Smile от Ирис Йохансен не съм чела скоро нищо, преди време четох историческите и романи и съм останала с впечатление че все за викинги се разказват! От съвремените и романи нямам никакви впечатления , моля ако някои ги е чел да сподели мнение и да препоръча някои!
Виж целия пост
# 636
Книгата излезе миналата седмица едва ли веднага ще я има сканирана ,можеш  да си я купиш има я и електронна  Peace


За моя изненада в МБ я има Shocked
Виж целия пост
# 637
Книгата излезе миналата седмица едва ли веднага ще я има сканирана ,можеш  да си я купиш има я и електронна  Peace


За моя изненада в МБ я има Shocked
да не е на чужд език?! Thinking

ааа Айрис Йохансен има и исторически книги, които не са за викинги Mr. Green

Миши ако щеш вярвай, днес сефте чух, че въпросната авторка има и исторически романи .. явно не съм изпуснала нищо Mr. Green
Виж целия пост
# 638
Днес прочетох Красив Негодник и честно казано след 100 страница се чудих нещо друго освен да се .... ще направят ли. Нещо много еднотипно ми  се стори никакво въображение .. Освен това във всичко си има мярка още на 10тата страница се .... някакси не ме грабна
Виж целия пост
# 639
Днес прочетох Красив Негодник и честно казано след 100 страница се чудих нещо друго освен да се .... ще направят ли. Нещо много еднотипно ми  се стори никакво въображение .. Освен това във всичко си има мярка още на 10тата страница се .... някакси не ме грабна

Мисля, че този "проблем" идва от това, че е фик превърнат в книга. Не съм го чела, но предполагам, че във всяка глава, или почти във всяка има секс.
Виж целия пост
# 640
Morgana07, прочети  С дъх на канела, няма да останеш разочарована. Simple Smile от Ирис Йохансен не съм чела скоро нищо, преди време четох историческите и романи и съм останала с впечатление че все за викинги се разказват! От съвремените и романи нямам никакви впечатления , моля ако някои ги е чел да сподели мнение и да препоръча някои!

Съвременните и са повече крими,доста жестоки и брутални някои (напр.И тогава умираш... аз не можах да я дочета),т.е. ако очакваш любовен роман по-добре да не ги четеш.Все ми се струва,че 3тата част от Трилогията за Вихрения танцьор и като преход към новият и тип писане  Peace На мен стилът на авторката ми харесва по принцип,силни женски образи и все ме държи в напрежение,хареса ми Живея за да отмъщавам.Не бях много впечатлена от Буреносен цикъл,сега чета Дъщерите на Пандора -  не е лоша.Съвременните на Ирис Йохансени на Тами Хоуг бих казала че си приличат - трилъри,но с любовен елемент Peace
Виж целия пост
# 641
Завърших си хубавия исторически, даже и края е добър! Очарована съм от авторката и продължавам със следващата книга в поредицата .  Grinning 
https://www.goodreads.com/book/show/516034.One_Little_Sin

Още в самото начало се появява  едно извънбрачно бебе, да видим  как ще се справи главния с енго.  Wink
Виж целия пост
# 642
Книгата излезе миналата седмица едва ли веднага ще я има сканирана ,можеш  да си я купиш има я и електронна  Peace


За моя изненада в МБ я има Shocked
да не е на чужд език?! Thinking



Мнем, на бг е.
Виж целия пост
# 643
Днес прочетох Красив Негодник и честно казано след 100 страница се чудих нещо друго освен да се .... ще направят ли. Нещо много еднотипно ми  се стори никакво въображение .. Освен това във всичко си има мярка още на 10тата страница се .... някакси не ме грабна

Мисля, че този "проблем" идва от това, че е фик превърнат в книга. Не съм го чела, но предполагам, че във всяка глава, или почти във всяка има секс.
Да основния проблем не е че е фик ами ,че героите не се развиват  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 644
аз снощи подхванах Идеалната половинка, амааа нешУ не ме тръшна началото в огън - или понеже напоследък на все подобен род книги попадам - някой от главните герои да е 9та дупка на кавала в семейството си и да му пука по този повод - или понеже очаквах нещо друго, ама ще я прочета де .. де ще иде Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия