Баба Марта се задава, здрави бебета през АВГУСТ обещава!

  • 34 464
  • 722
# 195
Феталната морфология между 18-23 г.с. (оптимално около 20-22 г.с.)
За междинна ФМ за първи път чувам - може да искат да източат повече фонда  Wink, но на мен са ми любими срещите с бебчо и не бих отказала ехограф дори и всяка седмица.  Peace  Joy
Виж целия пост
# 196
Феталната морфология между 18-23 г.с. (оптимално около 20-22 г.с.)
За междинна ФМ за първи път чувам - може да искат да източат повече фонда  Wink, но на мен са ми любими срещите с бебчо и не бих отказала ехограф дори и всяка седмица.  Peace  Joy
И аз реших, че е заради парите, не за първи път срещам подобно желание от страна на медицински центрове, в които ходя със здравна карта Simple Smile, но пък аз също няма против да видя бебето още ведбъж Grinning Laughing
Виж целия пост
# 197
 Hug
Виж целия пост
# 198


Но аз съм се засилила триколка да купувам, моля някоя мама с опит с такава да ми дадете някакви предложение, но да не са много тежки, че нямаме асансьор.   bouquet

На сина ми количката беше триколка - Neonato Reverso Sport, страхотна количка, бях изключително доволна от нея, маневрена, сравнително лека и много удобна. Ето такава:
Виж целия пост
# 199
Честита баба Марта момичета!
Вчера бях на преглед и видяхме пола ще имаме второ момченце.
Много се надявах ,че е момиче и сега трудно свиквам с мисълта.От 10 години ми беше мечта да имам дъщеря,но не ми било писано.
Виж целия пост
# 200
Inked Mom, къде ще ходиш на фетална, за да ти потърсим лаборатория в близост.
Виж целия пост
# 201
Честита Баба Марта! Живи и здрави мами и бебета!
Много сте бързи с изписването на темите  Grinning
Аз пък ходих за първи път на ФМ в 16с5дни. Малко наникъде, нито за първа, нито за втора. След 20-21г.с. ще трябва да отида пак. Всяка среща с бебка е приятна и чакана с нетърпение Blush
Виж целия пост
# 202
Честита баба Марта  мами, нека тя ни донесе много здраве, щастие, и здрави бебчета август месец  Hug
Искам да ви питам нещо като ще сме на работа половината година, отпуската която може да ползваме преди да излезем в майчинство за цялата година ли е или само за този период преди това?
Виж целия пост
# 203
Честита баба Марта  мами, нека тя ни донесе много здраве, щастие, и здрави бебчета август месец  Hug
Искам да ви питам нещо като ще сме на работа половината година, отпуската която може да ползваме преди да излезем в майчинство за цялата година ли е или само за този период преди това?

Отпуската е за цялата година.Аз исля да си я взема от1.06 ,т.като от 2.07 излизам 45 преди раждането.


Виж целия пост
# 204
Би трябвало цялата да можем да си пуснем. Аз мисля да си прехвърля 10 дни за догодина.
Виж целия пост
# 205
Би трябвало цялата да можем да си пуснем. Аз мисля да си прехвърля 10 дни за догодина.

С каква цел? догодина ще имаш нова 20 дневна тпуска.


Виж целия пост
# 206
Е ако наистина е така ще е супер значи аз мога да си взема отпуската още от 3 юни и реално и целия юни ще го откарам почивка и подготовка за бебето, пък може и някъде на почивка да отидем тогава, иска ми се на море но ще видим, има доста време да тогава, само живи и здрави! Simple Smile
Във фирмата в която работя не може да си ги прехвърляме, или ги ползваме или ни ги плащат. Но за догодина направо ме озадачихте нали ще сме в майчинство, каква отпуска тогава?
Виж целия пост
# 207
И тази и другата година си имаме пълния брой годишен отпуск. Аз лично смятам да не ползвам много от тазгодиния, за да имам повече натрупани дни за след 1 година, та да забавя още малко връщането на работа.
Виж целия пост
# 208
ymemansi, мен от ЖК ме питаха дали са ми препоръчали ФМ в 16-та г.с., така че не си единствената, явно правят такава на някои жени. Но в твоя случай, вероятно наистина е заради парите от фонда Simple Smile
За отпуската не виждам смисъл от прехвърляне, тя така или иначе не се губи, щом си в майчинство.
Виж целия пост
# 209
Би трябвало цялата да можем да си пуснем. Аз мисля да си прехвърля 10 дни за догодина.

С каква цел? догодина ще имаш нова 20 дневна тпуска.



Защото ще ми се наложи да се върна след първата година на работа и да имам още 40 работни дни(влача си 10 дни от 2009 г.), в които да си постоя с дечицата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия