Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на предозиране с магнезий?
Кое е правилното време за хранене на бебето с кърма?
Какви са разликите между Утрогестан и Дуфастон?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на предозиране с магнезий?
Прекомерният прием на магнезий може да доведе до нежелани ефекти като гадене и стомашен дискомфорт. Симптомите, които описвате, може да са свързани с това. Важно е да се консултирате с лекар, за да получите професионална медицинска консултация и да определите правилната дозировка и начин на прием на магнезий.
-
Кое е правилното време за хранене на бебето с кърма?
-
Какви са разликите между Утрогестан и Дуфастон?
-
Какви са обичайните симптоми на бременността, свързани със сънливост, хрема и запушен нос?
-
Какви са страничните ефекти на Утрогестан и Дуфастон?
ще се опитам да има интервал от поне три часа.
На някои в такива случаи им увеличавал дозата на еутироса.
Вие как си изследвате TSH - сутрин преди хапчето ли? На мен в Надежда ми казаха, че щом са минали 4-5 часа след приема, няма проблем да си го изследвам, но почнах да се замислям дали пък резултатите ми не са били лъжливи. То пък всяка седмица има някакво изследване, писна ми да ме бодат...