Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на предозиране с магнезий?
Кое е правилното време за хранене на бебето с кърма?
Какви са разликите между Утрогестан и Дуфастон?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на предозиране с магнезий?
Прекомерният прием на магнезий може да доведе до нежелани ефекти като гадене и стомашен дискомфорт. Симптомите, които описвате, може да са свързани с това. Важно е да се консултирате с лекар, за да получите професионална медицинска консултация и да определите правилната дозировка и начин на прием на магнезий.
-
Кое е правилното време за хранене на бебето с кърма?
-
Какви са разликите между Утрогестан и Дуфастон?
-
Какви са обичайните симптоми на бременността, свързани със сънливост, хрема и запушен нос?
-
Какви са страничните ефекти на Утрогестан и Дуфастон?
Тогава проблема беше, че ставах до ОО по няколко пъти. Е, след като акушерката ми отвори очите как да избегна този проблем (прием на течности до 18 часа), се започна просто събуждането без причина и даже си мисля, отсега като е така после като ми натежи и ми е неудобно ще е по-зле и все едно отсега си будувам за бебо нищо, че е в мен


не ми се мисли....
И то всичко това купено и сготвено само за мен, тъй като никой друг вкъщи не яде тези боклуци. Та от 3 дни само зеленчуци и плодове, на обяд и на салати с всичко вътре де не само салата. Не искам да надминавам 59 кг до края.
