Баба Марта се задава, здрави бебета през АВГУСТ обещава!

  • 34 465
  • 722
# 255
Съни, това беше избора ми за количка, ако чакахме близнаци! Косатото е много добър избор, не само заради разцветките си, но и поради факта, че се събира в асансьор, багажник, минава през врати, но въпреки това мястото за децата не е малко!

Ваничка - имахме обикновена с анатомична поставка, така и не му стана удобно на беб, купихме анатомична със стойка и три бебета й се радваха, сега четвърто Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Честит празник България! С гордост спуснахме голямото знаме, което вчера купихме от прозореца. Много хубав ден на всички! bg bg bg
Виж целия пост
# 257
Честит празник и от мен, момичета!  bg bg bg

Как сте? Вие усещате ли вече вашите бебчета? Аз вече няколко пъти усещам разни движения в коремчето  Mr. Green Първият път много се чудих това бебка ли е, не е ли, ама сега вече си мисля, че 100% е тя!  Hug

Прекрасен ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 258
Честит празник и от мен! bg bg bg

Аз бебчо не го усещам още. Rolling Eyes
Съни много са хубави наистина тези модели на Козато. Peace
Ваничка и аз и с двамата имах като тази анатомичната на  кукла_та, но сега гледам тази: http://www.aubert.com/Baignoires-Baignoire-Bato-Lime-Hoppop.html...
И да се похваля, че за първи път сме на едно мнение с мъж ми за име, та най-вероятно това ще остане- Габриел. Grinning

Дайте идеи за леки и вкусни храни, аз ги изчерпах всички типове салати, прошуто с пъпеш, капрезе и т.н. Praynig

Хубав ден на всички! Hug    bouquet
Виж целия пост
# 259
Аз бебо го усещам рядко. Все едно ме гъди. Ама не всеки ден за съжаление.
Виж целия пост
# 260
Честит празник!  bg

Аз вече всеки ден го усещам поне по два пъти бебчо Simple Smile Страхотно е.

За ваната, близка приятелка ми препоръча така подложка http://www.shopmania.bg/prinadliezhnosti-za-biebieta/p-podlozhka … hka-buddy-1237151 с ваничка към нея, от същата марка и се закрепя за нея подложката. Имат и стоики. Единствено, че ваничката е по-малка, но като порасне ще му купя по голяма вана.

За храната nakri88 аз ям всякакви видове салата, на обяд хапвам ризото, спагети, супи, все измислям нещо а вечер ям по леки неща ( освен ако не съм при майка ми  Laughing) и много плодове и фрешове Simple Smile
Виж целия пост
# 261
Честит празник момичета,да си пожелаем по-добро бъдеще за нас и най-вече за нашите дечица.

 bg

Иначе аз вече съм почти сигурна че усещам бебчо, от една седмица усещам побутванията точно под пъпа, където е матката и знам че няма какво друго да е. Не знам защо още не съм на 100 % сигурна, какъв ритник трябва да ми даде бебето за да ме убеди  Laughing Вчера го усетих само един два пъти съвсем лекичко, но предишната вечер си ме подритваше доста.  

Според майките с опит с количките 15 кг. тежка количка ли е? 10 кг. шаси и 4-5 кг. кош.
Виж целия пост
# 262
Честит празник!  bg bg bg

И аз имам някакви леки усещания, по- рано беше нещо като гъделичкане, а не прословутото "пърхане като пеперуда", което дори незнам точно какво трябва да представлява  Mr. Green , но сега понеже основно си почивам и лежа се ослушвам и чат пат има някое движение, лекичко. Но не всеки ден, оххх нямам търпение вече за хубави ритничета.  Heart Eyes
Моя приятелка сега точно в 18г.с. ги усети хубаво и силно!
Виж целия пост
# 263
Ами то пърхането като пеперуда не е много такова... Като гъделичкане, което усещаш отвътре. Все едно да гъделичкаш с няколко пръста някой през дрехата, но не през дрехата, а през... сума ти кожа и органи.

Ние имахме анатомична ваничка със стойка. Отгледала е 4 бебета, и си чака четвъртото.
Виж целия пост
# 264
Честит празник на всички!
Мами имам едно питане -налагало ли ви се е да боядисвате дадена дреха на химическо чистене? Embarassed
Питам защото днес извадих количката от тавана и сенника много ми е избелял в сравнение с останалата част от нея.Тя е червено и бежаво,но червеното е станало почти бяло.Извинявам се за въпроса,но се чудих, ако го дам на хим.чистене, дали ще могат да ми го боядисат. Thinking newsm78
Мерси все пак!
Виж целия пост
# 265
Doka ,ще може да се боядиса.Трябва да го свалиш целия от рамката.При нас си има ателиета за боядиване,но дали в химическо или другаде е подробност.Но имай предвид,че боядисания сенник никога няма да е с цвета на количката
Виж целия пост
# 266
Здравейте, честит празник!
За ваничката - моята беше много удобна, широка, на стойка, но я подарих, сега ще търся подобна - задължително условие за мен е да има отвор с тапа, за да не се налага да вдигам и да изливам коритото след употреба, източвах го в кофа или в тоалетната. Даже в един момент ги къпех в банята, стойката с коритото - над тоалетната чиния, пълнех с подвижния душ, източвах в тоалетната и хоп - следващото бебе.  Joy
xxxyyy - тази стойка на ОК baby я имах, но така и не ми беше удобна, бебето си стои над водата, а явно им е нестабилно и ревяха. Купих си впостледствие една метална рамка с хавлиена кърпа, опъната на нея и там им харесваше повече. Ето: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2014&cat=59
Коритото не ни беше анатомично и сега също няма да се спра на такова.  Peace
Виж целия пост
# 267
Аз съм си избрала тази ваничка засега.

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=17328&cat=59
Виж целия пост
# 268
Момичета акушерката ми е писала да си запазя час за ФМ между 31.03 и 15.04  Shocked това не е ли прекалено късно?  newsm78
Виж целия пост
# 269

Неее, не 128 лв за ваничкаааа! Сега разгледах и другите цени за ванички - хора, безбожно скъпо е станало вече! Това не може да е истина просто! Че то ще е лукс и за някои баба и дядо да го купят това!!!!

Едит: Понеже ще ми трябва плот за повиване, погледнах - 42 лв!!!! Беше 20 кинта, много добре си спомням, че нашият беше толкова... Онемях... Добре че запазих масово нещата! Само шишета, биби, плот и козметика с памперси ще трябват, браво, браво на мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия