РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ 55

  • 129 659
  • 728
# 150
 Ужас,ще ме уморят от глад и забранени храни.а и пиша от един таблет .като се вьрна ще се оплача повече?
Виж целия пост
# 151
Здравейте ,на всички Grinning.Аз си чакам реколтата кълнове от леща(обикновена за варене)това имах налично дано стане,имах и тиквени семки белени,но не покълнаха,само се разцепиха.Най-вероятно са нещо обработени.Днес ще си накупя различни семенца.

Аз пак да попитам-за вода разбрах ,не е хубаво веднага след хранене(пия след около 1 час)А чевено винце сухо няколко глътки(най-много 30-40 гр, така ми е сладко)?Сухото вино разбрах, че е съвместимо?

Усмихнат ден на всички Hug
Виж целия пост
# 152
Здравейте ,на всички Grinning.Аз си чакам реколтата кълнове от леща(обикновена за варене)това имах налично дано стане,имах и тиквени семки белени,но не покълнаха,само се разцепиха.Най-вероятно са нещо обработени.Днес ще си накупя различни семенца.

Аз пак да попитам-за вода разбрах ,не е хубаво веднага след хранене(пия след около 1 час)А чевено винце сухо няколко глътки(най-много 30-40 гр, така ми е сладко)?Сухото вино разбрах, че е съвместимо?

Усмихнат ден на всички Hug
Лещата трябва да е накисната за 24 часа във вода, която трябва да я сменяш поне на 6 часа! И чак тогава миеш цедиш и слагаш на тъмно за да покълне. Покаже ли се кълна, то тогава миеш, цедиш и слагаш на слънце, за да изникне по-бързо. Тиквените семки е нормално да се разцепят, за да тръгне кълнчето! Само слънчогледа има нужда от 4-5 часа накисване, другите им трябва поне 7-8 часа, а да бобовите 24!
Виж целия пост
# 153
 Благодаря ти Dundy Sladurska отново за напътствията.Надявам се да се получи, взех си отново лимец да пробвам.Чудя се дали и киноата да не пробвам newsm78 ,елдата ми е червена мисля че се води бланширана и няма да стане.Ще се отчитам след 2-3 дни
Виж целия пост
# 154
Здравейте мили дами   bouquet
Бих желала да се включа във вашата групичка на разделно хранещите  Embarassed

Имам едни кг в повечко (уж не са много, но мен ме дразнят), натрупани от застоял студентски живот + други фактори .. та от днес мисля да започна разделно хранене. Още не съм наясно с всички подробности, но в движение ще ги доизглаждам.. Съчетавам и с 30 дневното предизвикателство за клекове + още някое друго упражнение + ходене пеш -> Надявам се да даде резултат, да си върна формата от преди, та дори и по-добре да е  Crazy

За днес отчет :
закуска - филийка черен хляб със сиренце,
 обяд - кисело мляко с краставица ,
по-късно ще имам следобедна закуска - ябълка с шепа орехи
 и за вечеря за сега - млечна салата, не се знае дали ще има друго към нея Simple Smile
Виж целия пост
# 155
Здравей christiana_  понеже и аз съм нова не смея да давам напътствия.На кратко черен хляб със сирене не е съвместимо.До обяд най-добре плодове.Изкарай си табличка за улиснение(пишеш таблица за РХ и излизат много)Върни се в предните станици момичетата ми дадоха много обобщена информация, която е достатъчна .На първата стр има и статии, много е полезна информацията.Успех Peace
 
Виж целия пост
# 156
 Здравей niditop3 мисля и аз да пробвам кълнове  Rolling Eyes. А като си направя за какво да ги ползвам ще ми обясниш ли ? Чета че за много неща ги  ползвате

 christiana да най добре е да си  изкараш табличката.В началото е много объркващо но се свиква
Виж целия пост
# 157
Изчетох доста неща. Аз явно нещо съм се объркала. Имам няколко вида таблички даже, но бях убедена че видях някъде, че може хляб със сиренце... От тук нататък ще вървя с таблицата в чантата!  Laughing
Виж целия пост
# 158
Здравей alex_bebe90 аз много ги обичам и на всичко си ги слагам ,най-често на салати-дори и на ястия, след като стане си поръсвам отгоре кълнове, различните видове имат малка разлика във вкуса ,някои напр.от лук са по-пикантни.Лещата ми върви добре, вече се показаха около 0.5 см и я сложих на светлина .
Виж целия пост
# 159
Кълновете като какво се считат. Искам да кажа към коя група спадат говорим само за лещата,аз съм решила от нея да си правя
Виж целия пост
# 160
И аз се чудех мисля ,че трябва да е към зеленчуците, нали е зеленина.Аз на салатките ще си ги слагам.
Виж целия пост
# 161
Здравейте,  може ли да се хапва черен шоколад или нещо друго сладко различно от плодове?
Виж целия пост
# 162
Здравейте,  може ли да се хапва черен шоколад или нещо друго сладко различно от плодове?

Може, следобед към 16 часа. Комбинирай с какаово зърно.
Виж целия пост
# 163
Благодаря Dundy Sladurska ,ще се възползвам
Виж целия пост
# 164
dundy твоя любимец е от моята порода любимци  Hug сладур
дай вариант за хранене на пубер с липса на калций и флуор в зъбния емайл (в междузъбията се наблюдават характерните кафеви петна ...), не ще да поглежда сусам, тахан  и др. полезности
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия