РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ 55

  • 129 659
  • 728
# 405
Здравейте, с радост се присъединявам към вас. Имам да свалям 30 излишни килограма след раждане. Бебка вече е почти на три месеца не я кърмя празниците минаха така че нямам оправдание да отлагам слабеенето. Според вас възможно ли е да сваля поне 20 кг. до август месец с разделно хранене като нямам особено много движение освен грижите по бебка и малко разходки в предвид студеното време. И имам още едно въпросче някъде четох че ядките и сушените плодове са неутрални и може да се комбинират с всичко така ли е всъшност.
Петина добре дошла.
За ядките защо трябва да ги комбинираш, те са си достатъчно вкусни и калорични и самостоятелно да си ги хапваш, като междинка следобяда или дообяда.
Ако си стриктна можеш да свалиш, килограмите до лятото , добави и спорт.
Виж целия пост
# 406
Ядки + сушени/ печени плодове обаче си е по-вкусно Flutter Mr. Green

Може да направиш разядка от ядките, добавена към салата или диетично сготвени зеленчуци - засищащо, вкусно и разделно.
Виж целия пост
# 407
Здравейте  bouquet.
Здравейте, с радост се присъединявам към вас. Имам да свалям 30 излишни килограма след раждане.
Добре дошла  bouquet. Свалянето на килограми е доста индивидуално, зависи и от хормони, и от метаболизъм. Може би в началото е хубаво да ограничиш до минимум въглехидратите. В интернет има доста упражнения за  вкъщи, за раздвижване и настроение Hug. Бъди позитивна и вярвай в себе си, ще успееш Hug.
Нервакова, много телеграфно, не се ли обичаме вече Crossing Arms Crazy Heart Eyes Mr. Green.
Хубав ден  bouquet.
Виж целия пост
# 408
Благодаря за топлото посрещане. Питам за ядки със сушени плодове защото пусто сладко много ми се яде и се чудех орехи заляти с мед дали е приемливо или пък четох една разделна рецепта за бонбони смлени ядки и сушени плодове се правят на бонбони. А знам че с белтъчини по бързо се отслабва но много се запичам като яма само тях та дори и със салата. И също незнам мюсли с сушени плодове и ядки добра комбинация ли е примерно за закуска.
Покрай грижите за детето ми е по лесно да закусвам нещо готово и не ми побира акъла какво. Само плодове да закусвам поне в началото докато превикна абсурд от тях осверепявам от глад. Затова ще съм ви много благодарна ако ми предложите някакво по засищащо меню поне за първите две седмици.
Виж целия пост
# 409
Нервакова, много телеграфно, не се ли обичаме вече Crossing Arms Crazy Heart Eyes Mr. Green.
Хубав ден  bouquet.

Нервакова е бясна на себе си иначе всички ви обича,
воля няма, мераци бол, а кг-те  растат  #Cussing out
Сдухана отсякъде и не ми се говори на тема режими ,че ................
Виж целия пост
# 410
И аз съм така-вече тотално се отчаях как ще сваля кг...
Виж целия пост
# 411
Момичета, горе главите и стига сте се отчайвали Hug.

Килограми МОГАТ да се свалят и съвсем не е толкова трудно или неприятно. Аз също си мислех, че ще си остана навеки с моите 7 излишни кг и мазнинки на корема, дупето, талията и бедрата. Но започнах малко по малко с ограничаване на вредните храни и със САМО 30 минути гимнастика на ден. Е, при добро желание включвам и разходки, качване на стълби и други "удоволствия". От месец септември до сега се разделих с 4 кг, което не е много, но пък и не съм си давала особен зор с храната. Колкото до последните 3 кг не бързам - сигурна съм, че ще сваля и тях. Колкото по-малко са оставащите кг, толкова по-трудно се свалят.

Няма да спра да препоръчвам този сайт.
Прочетете и най-важното ползвайте тренировъчните програми! Изберете си примерен хранителен режим, следете калориите и играйте упражненията. Съвсем не е трудно! Ако сте достатъчно упорити, ще дойде момент, в който няма да можете без ежедневните упражнения Grinning.

Има и тема , в която можете да споделяте трудности и резултати от тренировките.
Успех!
Виж целия пост
# 412
Благодаря за топлото посрещане. Питам за ядки със сушени плодове защото пусто сладко много ми се яде и се чудех орехи заляти с мед дали е приемливо или пък четох една разделна рецепта за бонбони смлени ядки и сушени плодове се правят на бонбони. А знам че с белтъчини по бързо се отслабва но много се запичам като яма само тях та дори и със салата. И също незнам мюсли с сушени плодове и ядки добра комбинация ли е примерно за закуска.
Покрай грижите за детето ми е по лесно да закусвам нещо готово и не ми побира акъла какво. Само плодове да закусвам поне в началото докато превикна абсурд от тях осверепявам от глад. Затова ще съм ви много благодарна ако ми предложите някакво по засищащо меню поне за първите две седмици.
Здравей, не пиша в темата, но съм запозната отблизо с режима  Peace Моят съвет е да не смесваш сушени плодове (бърз въглехидрат, съдържат доста захар) с мазнини - тоест ядки  Stop Това е "супер" калорийна бомба и е добра за напълняване  Peace И като цяло избягвай сушените плодове, освен ако не си ги приготвила сама - купените са пълни със захар  Crazy Ядките си ги хапвай сурови, по 50 грама максимум на ден (в 100 гр. има 400 до 600 калории)  Peace
Виж целия пост
# 413
Баронес и аз се сетих че сушените плодове по магазините са с захар и ще измисля нещо друго за засищане на глада ми за сладко.
Симпатикония веднъж се опитах да играя една гимнастика за начинаещи мисля беше или за хора с наднормено тегло от този сайт и ми беше адски трудно. Упражненията не са никак лесни или поне за мен не бяха. То не бе едно подскачане едно клякане циците ми отидоха на гърба Simple Smile но може би защото несъм по гимнастиките. Йогата за начинаещи ми е по лесна но пък се опасявам дали я правя правилно. Иначе диетите в сайта са страхотни и мацката дето ги води е страхотна но така написано от нея е супер лесно но като почнеш е доста трудно за спазване но пък лесно отслабване няма  за съжаление.
Виж целия пост
# 414
... веднъж се опитах да играя една гимнастика за начинаещи мисля беше или за хора с наднормено тегло от този сайт и ми беше адски трудно. Упражненията не са никак лесни или поне за мен не бяха.

petynapetina, наистина усещането в началото е, че е УЖАСНО трудно. Аз се уморявах още на 5-минутното разгряване Grinning. Общо взето с всички е така. Говоря за такива като мен, които НИКОГА не са се натоварвали физически. Но пък си заслужава усилията - и не само заради отслабването. Приятно е да усещаш тялото си като инструмент, с който можеш да изпълниш нещо, пък било то и някое физическо упражнение  Grinning.
Виж целия пост
# 415
На мен гимнастиката също ми е трудна, но лека-полека ще вляза в ритъм. Сега за начало правя коремни преси, решила съм да включа и въже.
С храненето съм доникъде обаче, сутрин пия зелен чай, после фреш и закусвам кисело мляко с ленено семе. Обядът и вечерята обаче трудно мога да ги направя разделни, за сега.
Виж целия пост
# 416
Три месеца правих упражненията на Руми, видимо може и да е имало малък ефект , но на кг. не, уж здравословно уж , 5 малки хранения, сега си започвам Системата - 60, да видим докъде ще я докарам, малко да се стопли и си започвам тичането, 6кг. по миналата година свалих с три месеца тичане по 30 мин., но зимата аз ставам друг човек , мързелив , ядлив , свадлив .
От октомври до март април не е за мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 417
Г-жа Нервакова, три месеца упражнения с Румяна не са малко.
Трябва да си видяла промяна поне по дрехите, които носиш. Свалените кг  не са толкова важни. Разграждаш мазнини, оформяш мускули - няма как да си постоянно на минус с кг. Не се отказвай, все пак си минала вече най-трудния период Peace.

Аз се притеснявам от това, че лятото е много горещо и е трудно да се тренира у дома. Дори в 05.00 сутринта е жега, та не знам. Тичането е вариант. И аз съм решила да тичам щом се затопли времето, но ще видим как ще го съчетавам с тренировките.
Виж целия пост
# 418
Аз пък почнах с една зелева супа пък ще видим къде ще му излезе края. А покрай бебешора трудна работа да спортувам единствения ми кяр е че живеем в мезонет спалните са ни на втория етаж и изкачвам едни 16 стъпала по цял ден Simple Smile
Виж целия пост
# 419
Аз пък почнах с една зелева супа пък ще видим къде ще му излезе края. А покрай бебешора трудна работа да спортувам единствения ми кяр е че живеем в мезонет спалните са ни на втория етаж и изкачвам едни 16 стъпала по цял ден Simple Smile
точно с бебешора е най лесно да се спортува,
мяташ го в количката и навън , но не на пейката на мохабет с другите майки , а километри вървене пеш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия