Домакини 33/ пролетни купони

  • 49 029
  • 755
# 105
Я да ви питам нещо. Може пък да можете да ми помогнете.  Mr. Green

Имам една стена и камина, които са с голи тухли (не декоративни, а обикновени), каманак и мазилчица между тях, която се рони. Искам да ги намацотя с нещо за защита и да не се рони и цапа толкова. Имаме още две такива "голички" стени само на тухли, но те са намазани с нещо и нито се ронят нито събират прах, паяжини и боклеци. Не е лак, но не знам какво е.  Thinking Идеи?

Говорихме си с ММ да лакираме, но мен не ме кефи идеята. Искам да запазя естествената текстура на материалите. Само да не ми правят толкова боклук.  ooooh!
Виж целия пост
# 106
Я да ви питам нещо. Може пък да можете да ми помогнете.  Mr. Green
..............Не е лак, но не знам какво е.  Thinking Идеи?

Говорихме си с ММ да лакираме, но мен не ме кефи идеята. Искам да запазя естествената текстура на материалите. Само да не ми правят толкова боклук.  ooooh!
Нощни, наистина има едни лакове, които не са точно лак и не стоят лъскаво, а мат. Не се забелязва когато се положат. После със  съответен цвят се прави фугирането за да изпъкне. Мисля, че може да стане добре. Тази идея ми идва на Prima vista, но може и да помисля още.
Виж целия пост
# 107
Спах спах и сега ще кукувам .Има да се кокоря до сто .
Виж целия пост
# 108
Добро утро, момичета!



Калинка, много са смешни вицовете, ама са много дълги... Joy Joy Joy, няма как да запомня... А последният след математическите въпроси - съм като директора, нито един правилен... Joy Joy Joy Пусто подсъзнание... Embarassed

Марче
, няма да се правя на красотна, обещавам Peace Просто отдавна съм за боядисване, така намерих повода Wink

Нощни
, не знам за камината... Този съвет на Марчето за лака ми се струва интересен....

Тити, щом му се спи на детето - да спи. Щом не се буди до сутринта. Аз съм "за" да изненадаш ММ, то и сама ще се чувстваш по-хубава... Ама на последната снимка с "гъзарчето" Laughing изглеждаш много добре Peace

Ех, тази Креми, ако не се предам с яденето до 10 дена, ще има да те черпя... Наистина разликата е голяма и ме накара да се позамисля...

Контеса, много са красиви снимките. Малката е много хубавичка и много красива дъга от камъчета е направила Peace

Коконка, оздравяли ли са принцесите?

Ма ко, много се радвам, че мъжете са харесали лего-фактора, Петьо не беше много доволен, искал и той лего-факторите, та тази седмица мисля да отскочим с него до борсата. А и фимчета пуснали по детския канал с  тях...

Славче, как сте? ММ пристигна като подарък за 8 март Wink?

Моренка, Мастърче, Фортуна, Полито(изчезна съвсем), Валенцето, Вио, Смърфи, Джейми, Хортензия  Hug Hug Hug

Приятен и успешен ден на всички Peace Hug Hug Hug

Отивам да будя момчето ми.... Peace

Вчера легна в 23:00 да спи и аз мисля, че е заспал, лягам при него след 24:00, гушкам, а той ми отговаря... - искам да ти кажа нещо.. не е задължително да го правим ако не искаш, но не мога да заспя...  гладен съм... Та ставахме да яде на мама момчето... има на кого да се метне Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 109
Добро утро   bouquet
Лус мммммммм кафенце  Hug Хайде откриваме първи ден на влизане във форма!!!!
Тити след като детенце се чувства добре - нека да спи. С малкия сме така - при всяка смяна на сезоните спим повече. Явно смяната на температурите изтощава организма, или пък трябва да се настрои... С езика е така - бързо свикват - малкия за 6м вече говори свободно местния диалект, чете книги и мина в нивото за годините си в училище. За това съм взела бг учебници и не спираме да го караме да чете на бг, защото вече му е по-лесно да се изразява на английски, да не стане в един момент да откаже да говори бг.
Марче и моята логика куца на тези въпроси  hahaha
Нощни на ул. Мир, малко преди сфетофара горе за болниците в дясно има голям център за бои и строителни материали. Там съм правила бои по каталог и съм купувала материали за импрегниране на стени, ако не ти е проблем попитай там - работеха /преди 2г./ с няколко фирми за бои.
Усмихнат ден ви желая   bouquet
Виж целия пост
# 110
Здравейте Hug
вчера сготвих 2 манджи, поста мусака със спанак и свинско с кисело зеле, днес съм рахат Mr. Green няма се въртя край печката, то и време за нея newsm78 през деня нямам hahaha
Луси Hug не са още, тази вечер сме пак при педи, дано ме зарадва! Голям студ днес! Нощни не съм компетентна по въпроса Crazy
Виж целия пост
# 111
Добро утро.За утре остава, нали?
Люске, утре ще ти кажа някои неща.Никакво гладуване.Това не е решение.Просто щенамалиш шоколада наполовин
а.
Чакам свекърва ми и отивам да тренирам
Виж целия пост
# 112
Привееет!  Hug

Успах се, преспах се и съм крива та крива. Овиках децата още преди да съм станала.  hahaha afwitch

Марче, хубаво ми припомняш за матовия лак. Бях заравила, че има такъв.
Лейди, не съм му обръщала внимание на този магазин. Ще се разходя да видя какво предлагат. Благодаря!
Виж целия пост
# 113
Нощни то е по-скоро като борса/склад - голямо е и от улицата направо влизаш в портала, но пък само там, като съм казвала квадратура за цвят са ми приготвяли точното количество според покривността и съм супер доволна - трябва ти 300гр или 10кг. - колкото ти трябва - толкова вземаш и плащаш.
Виж целия пост
# 114
Виждала съм го, но до там Simple Smile
Иначе това е супер готино, че колкото ти трябва толкова ти правят. На мен ще ми трябва малко количество. Камината и стената зад нея са не повече от 4 квадрата сякаш. Peace
Виж целия пост
# 115
Аз също съм за боя .Обаче в Плд ще се плескам.Марче, да пусна снимката балкона да се пукне .След три седмици ще сложа.Утре ще дойда след тренировка , та познайте колко ще съм красива. Mr. Green
Виж целия пост
# 116
Аааа днес не съм при Морфей. Joy
Не съм и крива добричка съм.
Емо скочи в 7.30. В 9 каза донеси ми закуска ако обичаш и скочих.
Лус благодаря за комплимента.Но има какво да се желае .Особено на тумбак
Коконка разкажи повече за мусаката със спанак.За първи път чувам за нея.
Лек ден на всички отивам да пия кафенце.Писах и в другата група .Всички мислят ,че е нормално и е пролетна умора.Ама мм вика ,че не е .Защото детето винаги е лягало късно .Ще го наблюдавам тези дни и ще преценим какво да правим.
Виж целия пост
# 117
Нещо ме прихванаха лудите да си боядисвам косата. Уж бях се отказала от това упражнение, ама нещо се сънувах пак червенокоса иииии...  Mr. Green Сега ще ровя на Логона боите какви пари са и ако не припадна от цената може и да се направя.

Малко смях - http://www.blitz.bg/news/article/254773
Виж целия пост
# 118
Добър ден,
навън е наводнение  ooooh!
Нощни, от шпакловки разбирам, ама от лакове за натурални тухли никак.
Ищах за тренировки скоро няма да ми дойде, по-точно отдавна ме напусна. Докторите ми скапаха ентусиазма, сега ми е добре по съдийските маси по състезания и мързелувам. Даже на последните съм си чист гост.
Виж за боядисване често имам мерак, ама рядко възможност. За боядисването, стоенето и миенето отива цял ден и още 2 да ми изсъхне косата. Трябва да си взимам болнични  Laughing
За утре може би ще успея да дойда, но трябва да тръгна най-късно в 15.45. Ако се съберем в 14ч ще имам време. Ако приемате небоядисани  Laughing Люси ще е най-красива, ама на нея и боя не й трябва.
Имам да досваря манждата, да пусна прахосмукачка и пак се заемам със сметките на входа.
Хубава сдмица на всички и дано по-бързо се оправи времето

Виж целия пост
# 119
Ку-ку-руку-куууууууу.......Паломаааааа.......


Скрит текст:
хиииххиихихихихихи.....Старо парче,дето никой вече не помни,ама така ми дойде поздрава де...  smile3534


кО праЙте бей?   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Отговор не искам! Само риторичен въпрос........Добре съм,мърдам......справям се със "ситуацията" както мога.........И пиша когато мога.......Щото не мога да ви пропусна.......Готини хора сте се събрали тук! А,аз ценя ........."скъпите неща"  в Живота......

Нощнит-е очи прочетох,че иска да си намаже тухлите с нещо.......Гледала съм на много места такова нещо.......Като го пипна е все едно тухлите са намазани с гел или желе ....... Имам братовчед дето  има бар с такива стени.....Звъннах да питам......Ето инфото...

Ако искаш да запазиш цвета на тухлата и фугите и искаш само да не се рони - лак за дърво,безцветен (ако искаш малко да потъмниш цвета - купуваш махагонов цвят на лака) .....Можеш да намажеш направо или да изтържеш фугите,така,че тухлите да са по-релефни - това е ваше решение,как искаш да изглежда стената.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия