Смешки от форума - 14

  • 59 154
  • 736
# 315
Искам линк или поне заглавие на темата, така как да я намеря?!?!?!
Виж целия пост
# 316
Да, да видим какво е това чудо шурунайката.
Виж целия пост
# 317
Показаха ми темата на лични. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=775493.0


Само ТОВА не бях виждала в този форум. Не съм отваряла снимката де, само темата.
Виж целия пост
# 318
Отворих, не хапе  hahaha

Това е все едно в час по анатомия.
Виж целия пост
# 319
Само че не е смешно. А... тъжно. Всичко бях виждала тук, но мислех, че има граница.
Виж целия пост
# 320
Е, не е някаква грубост. Могло е момичето да иде направо на лекар, ама кво да го правиш.
Виж целия пост
# 321
Ииии - темата вече е изтрита  Mr. Green
Който видял - видял  Joy
Виж целия пост
# 322
по-интересното е, че на снимката, пусната от потребителката, имаше отговор на въпроса й Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 323
Само че не е смешно. А... тъжно. Всичко бях виждала тук, но мислех, че има граница.

Това нищо не е, поне снимката не е нейна и момичето беше достатъчно културно да предупреди, а една девойка беше показала снимка на пъпка на "онова" място.
Виж целия пост
# 324
... Преди малко открих, че всички гадни неща завършват на "лник" - началник, будилник, понеделник.
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 325
Отново поезия, но този път не е от романтичния подфорум:
Когато телефонът ти не спира да звъни
и най-накрая вдигнеш ти,
и канят те на козметично приключение,
това от Дешели са без съмнение.
Тогава може хей така - поглеж,
със банков заем да се озовеш,
от който мъчно после ще се отървеш,
Специален бонус - рани и сърбеж.
След среща с тези ингредиенти,
предписват ти медикаменти,
а допира със тяхната агресия,
докарва ти почти депресия.
Макар това да е ефект страничен,
съвсем не ми е безразличен,
така че, гледай, и нащрек бъди,
когато "тет-а тет" си с Дешели.
Откриеш ли какъв е консерванта,
разбираш  и къде им е таланта,
по-евтино за тебе щеше да е днес,
да беше се намазала със грес,
ефектът също щеше да е романтичен,
но несравнимо по-икономичен.
За цялата луксозна галимация,
подписала си даже декларация,
а цялото това нелепо бреме,
допуснала си и да се заснеме.
Виж целия пост
# 326
Цитат
От половин година насам се пробва да ме убеди, че и сама може да си се къпе, т.е. аз да съм извън къпалното помещение. Няма как да я огрее, защото ще се претрепе. Иначе се шампоанира сама.
Виж целия пост
# 327
И къде е смешното тук?  newsm78
Виж целия пост
# 328
Къпално помещение и шампоанира на мен ми се сториха забавни  Peace
Виж целия пост
# 329
Само че не е смешно. А... тъжно. Всичко бях виждала тук, но мислех, че има граница.
Това нищо не е, поне снимката не е нейна и момичето беше достатъчно културно да предупреди, а една девойка беше показала снимка на пъпка на "онова" място.
Боже, какви невероятни неща пропускам.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия