Смешки от форума - 14

  • 59 159
  • 736
# 360
Странното в случая е, че имат шест години разлика.  Wink

Освен ако братът е полубрат.

Точно  Peace
Виж целия пост
# 361
Ето ви истината за Живота, ако не сте я знаели до сега:

Цитат
За спонтанният аборт " без причина " една версия , която гледах : Човек има 7 / като 7 чакри или най-малко толкова / астрални енергии . Душата на човека се оказва не в сърцето и не в хипофизата , а във ДНК-то .
Душата се вселява в тялото на 5-ят месец от бременността . Защо обаче ? Как познава душата при кого и кога да отиде ? - Не им е ясно ... Аз си мислих по въпросът следното : Ако душата е в ДНК-то , то учените са открили , че точното ДНК-съвпадение е 1: 10 000 0000 (10 милиона) . За това Душата на някакво ниво усеща , че една двойка някъде и е създала нова " обвивка" и напуска старата . За това са и внезапните смърти и всички други видове смърт в различни възрасти - въпрос на това : Колко си уникален ?
Просто във вашия случай човекът на душата е бил спасен .

Колко мъдро Tired
Виж целия пост
# 362
Може ли линк?
Виж целия пост
# 363

Темата за странните съвпадения в "Клюкарника".
Виж целия пост
# 364
О, Боже. Мерси.
Виж целия пост
# 365
Цитат
Да беше потърсила в Продавалник подаряват за по 3-4-5лв.

И на мен ми подаряват хляба в магазина всеки ден... за по 1лв.!
Виж целия пост
# 366
Цитат
Как се мери когато инчовете на телевизора са в сантиметри- по диагонал или отвесно?


 Laughing
Виж целия пост
# 367
 Whistling Това е мой пост. Кое му е смешното?  Thinking
Да продължа- ходих с рулетката, мерих и пак нищо не взех. Утре пак.
Виж целия пост
# 368
Дарил, мери по диагонала.  Peace

Смешното е, че е все едно да напишеш - как се мери, когато килограмите са в милиграми?
Виж целия пост
# 369
Пак не разбрах, ама вие си знаете. Hug
Виж целия пост
# 370
 Hug  Grinning
Виж целия пост
# 371
Whistling Това е мой пост. Кое му е смешното?  Thinking
Да продължа- ходих с рулетката, мерих и пак нищо не взех. Утре пак.

Скрит текст:
Цитат
Как се мери когато инчовете на телевизора са в сантиметри- по диагонал или отвесно?
инчовете са си инчове, не са сантиметри, но могат да станат  Grinning
въпросите ти са всъщност два:
как се мери екрана на телевизора - по диагонал или отвесно?
и
как се конвертират инчовете в сантиметри?


мир? Peace
Виж целия пост
# 372
Цитат
Как се мери когато инчовете на телевизора са в сантиметри- по диагонал или отвесно?


 Laughing

Мери се по-диагонал. Размерите са в инчове или в сантиметри, а не инчовете в сантиметри /от тук иде смешното/.
Надявам се, не се засягаш. Вероятно грешката е неволна, но се е получило сладурско.
Виж целия пост
# 373
Остана и да се засегна. Hug Нали си ходя с рулетката, продължавам да меря в сантиметри. Mr. Green
Виж целия пост
# 374
Oт това обяснение за душата и ДНК, нищичко не рабрах, ама явно аз не ги разбирам тия неща! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия