



Че мъжете до нас са щастие, само защото нямат неговото мислене. Ех, тогава съм наистина щастлива и аз 

Очевидно е , че на господина му е скучно , може би самотно и е жаден за внимание . И пуска такива отявлени провокации за разнообразие и забавление , и подхранване на самолюбието. И ето - сега изведнъж много жени коментират неговата персона и се обръщат да говорят с него , друго си е 


Че мъжете до нас са щастие, само защото нямат неговото мислене. Ех, тогава съм наистина щастлива и аз 

Очевидно е , че на господина му е скучно , може би самотно и е жаден за внимание . И пуска такива отявлени провокации за разнообразие и забавление , и подхранване на самолюбието. И ето - сега изведнъж много жени коментират неговата персона и се обръщат да говорят с него , друго си е 

Препоръчани теми