Важен ли е правописът?

  • 58 705
  • 927
# 240
 Joy
Виж целия пост
# 241
Преди малко една кокона в красивия подфорум беше измислила нов правопис на една ужасно "сложна" за изписване дума  Mr. Green - лесТно.

Или "чеСно" Rolling Eyes
Виж целия пост
# 242
Ама хора - аз не мога да изкарам ударено и. Това при мен го няма, не знам защо. Това не се брои като грешка!
Виж целия пост
# 243
Пали и ти допусна точно сега грешка в пълния член. Самсара се извини. Ти дали би могла? Simple Smile

Така де, ама "проверка правопис" във форума не отчита ни пълни членове, ни, ни ударени и-та, запетаЙЙЙ...

Преди малко една кокона в красивия подфорум беше измислила нов правопис на една ужасно "сложна" за изписване дума  Mr. Green - лесТно.

Или "чеСно" Rolling Eyes

Ми, хората от престараване се бъгнаха!

Виж целия пост
# 244
Ама хора - аз не мога да изкарам ударено и. Това при мен го няма, не знам защо. Това не се брои като грешка!

shift и x = ѝ /при фонетиката/
Виж целия пост
# 245
Ама хора - аз не мога да изкарам ударено и. Това при мен го няма, не знам защо. Това не се брои като грешка!
Янтра, и аз се чудя къде да го изнамеря това ударено и. Много ме е яд, че не успявам. Идеи?

Аха, ама аз не пиша на фонетика.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 246
Най-масово забелязвам две думи че заместват ''нормалните'' - опастност и съжелявам. Повсеместно е.
Виж целия пост
# 247


Ми, хората от престараване се бъгнаха!



Или от бързане Wink
Виж целия пост
# 248
При мен е J й - то.
Виж целия пост
# 249
Бих, но няма да го направя, защото ще се оправдая, че съм го направила умишлено
Нещо от рода"/Шанел пропуска запетайките и интервала, но го прави нарочно" Laughing
Виж целия пост
# 250
Бих, но няма да го направя, защото ще се оправдая, че съм го направила умишлено
Повярвахме ти.  Peace
Виж целия пост
# 251
Ама хора - аз не мога да изкарам ударено и. Това при мен го няма, не знам защо. Това не се брои като грешка!

shift и x = ѝ /при фонетиката/
ѝѝѝѝѝѝ Леле! Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 252
Е, няма да ти се дава '' Златен скункс '' оправдания са излишни.

За споменатата винаги съм се чудела как, изчитайки целият световен библиотечен фонд, би направила нещо с подобна цел и дали, съответно, би и било приятно да чете безбройните си книги без интервали и запетайки.
Виж целия пост
# 253
Най-масово забелязвам две думи че заместват ''нормалните'' - опастност и съжелявам. Повсеместно е.
Забравяш порасТна и Очудвам. ИЗтерясвам просто Sick.
Виж целия пост
# 254
Най-масово забелязвам две думи че заместват ''нормалните'' - опастност и съжелявам. Повсеместно е.
Забравяш порасТна и Очудвам. ИЗтерясвам просто Sick.
Да не повдигаме въпроса, но думата, която ме докарва до истерия като я видя е стриЙ. Но и ракиЙ.

Трябва да си поставя в подписа изречението, което учителката на моя син го накара да напише 10 пъти -  " В българския език няма дума, на която множественото число да завършва на й!" . Той все пак е първи клас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия